Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vprašanje glede laserskega odstranjevanja dlak v Novem mestu

Vprašanje glede laserskega odstranjevanja dlak v Novem mestu

Jst sem planirala zaceti z laserskim odstranjevanjem dlak jeseni in sicer pri estetiki Pirnat, ker je hodila moja prijateljica tam in potem sem opazila da so zaprli kliniko in da se sploh niso strankam javljal, niti jim niso vrnili denarja za neopravljene terapije.

Sedaj pa vidim da enak prostor imajo Lumen estetika in me zanima če so to isti ali ne?

Vidim da imajo dobro poletno akcijo in če niso isti si bom pomoje vzela kar za celo telo. Te ki ste pa bili pri estetiki Pirnat in niste dokončale terapij, kako ste rešile situacijo?

Mislim da ima to cez ena punca preko spja, sem opazla par njenih oglasov in mi je bilo cudn k vem da isti prostor so mel estetika pirnat. Sem pa opazla da ima tudi druge storitve ne samo laserja. Nevem pa zakaj so estetika pirnat zaprli, poznam par ki so hodili k njim, ampak so vse tiste opravle ze terapije.

Jaz sem ena takšnih, ki je hodila v Estetiko Pirnat. Zakupljenih “imam” 10 terapij, vnovčila sem 4 terapije, potem pa na lepem dobila sms, da se poslkvalnica v Nm zapira ampak da ni nobenih sprememb in da bomo s terapijami nadaljevale v Laserskin v Ljubljani. Me prav zanima kako se bo to rešilo in kaj je bil razlog za zaprtje poslovalnice. Sem pa slišala, da jim naj bi ena od zaposlenih punc (ali pa študentka) nagajala. Kaj so pa imeli, pa ne vem.

Odgovor na objavo uporabnika
MalaMaja792, 22.07.2025 ob 10:49

Jaz sem ena takšnih, ki je hodila v Estetiko Pirnat. Zakupljenih “imam” 10 terapij, vnovčila sem 4 terapije, potem pa na lepem dobila sms, da se poslkvalnica v Nm zapira ampak da ni nobenih sprememb in da bomo s terapijami nadaljevale v Laserskin v Ljubljani. Me prav zanima kako se bo to rešilo in kaj je bil razlog za zaprtje poslovalnice. Sem pa slišala, da jim naj bi ena od zaposlenih punc (ali pa študentka) nagajala. Kaj so pa imeli, pa ne vem.

Malo sem povprašala naokol in mi je ena povedala da ena izmed študentk, ki je delala tam ni imela sploh dovoljenja za izvajanje z laserjem, da je imela čisto drugo šolo in to farmacevtsko smer. Pomoje jih je kakšna inšpekcija zaprla, ker ta punca ki ni imela dovoljenja je tudi spekla dosti strank.

Odgovor na objavo uporabnika
najas01, 22.07.2025 ob 10:58

Malo sem povprašala naokol in mi je ena povedala da ena izmed študentk, ki je delala tam ni imela sploh dovoljenja za izvajanje z laserjem, da je imela čisto drugo šolo in to farmacevtsko smer. Pomoje jih je kakšna inšpekcija zaprla, ker ta punca ki ni imela dovoljenja je tudi spekla dosti strank.

Ja fino, res… sm slišala da je ena od punc zelo groba, ja, da takoj da na najmočnejšo stopnjo. Js je na srečo nisem imela.

A mogoče kdo ve, lahko js zahtevam denar nazaj, za terapije ki jih nisem opravila? Ker v Lj se mi pa res ne da vozit.

Odgovor na objavo uporabnika
MalaMaja792, 22.07.2025 ob 11:15

Ja fino, res… sm slišala da je ena od punc zelo groba, ja, da takoj da na najmočnejšo stopnjo. Js je na srečo nisem imela.

A mogoče kdo ve, lahko js zahtevam denar nazaj, za terapije ki jih nisem opravila? Ker v Lj se mi pa res ne da vozit.

Pomoje jim moras kar precej zatežit, ker kakor slišim ne vračajo denarja, če ne pa na kakšno inšpekcijo

Odgovor na objavo uporabnika
MalaMaja792, 22.07.2025 ob 11:15
Odgovor na objavo uporabnika
najas01, 22.07.2025 ob 10:58
Odgovor na objavo uporabnika
MalaMaja792, 22.07.2025 ob 10:49

Jaz sem ena takšnih, ki je hodila v Estetiko Pirnat. Zakupljenih “imam” 10 terapij, vnovčila sem 4 terapije, potem pa na lepem dobila sms, da se poslkvalnica v Nm zapira ampak da ni nobenih sprememb in da bomo s terapijami nadaljevale v Laserskin v Ljubljani. Me prav zanima kako se bo to rešilo in kaj je bil razlog za zaprtje poslovalnice. Sem pa slišala, da jim naj bi ena od zaposlenih punc (ali pa študentka) nagajala. Kaj so pa imeli, pa ne vem.

Malo sem povprašala naokol in mi je ena povedala da ena izmed študentk, ki je delala tam ni imela sploh dovoljenja za izvajanje z laserjem, da je imela čisto drugo šolo in to farmacevtsko smer. Pomoje jih je kakšna inšpekcija zaprla, ker ta punca ki ni imela dovoljenja je tudi spekla dosti strank.

Ja fino, res… sm slišala da je ena od punc zelo groba, ja, da takoj da na najmočnejšo stopnjo. Js je na srečo nisem imela.

A mogoče kdo ve, lahko js zahtevam denar nazaj, za terapije ki jih nisem opravila? Ker v Lj se mi pa res ne da vozit.

To bi ti pa kar mogli pomoje vrniti denar, ker je nemogoce da zaprejo poslovalnico in vas kar posljejo cisto v drugo mesto ki je 50 km stran da opravite ostale terapije. Jst bi na tvojem mestu zahtevala za vseh 10 terapij povracilo ne samo za preostalih, kot stranka kupis terapije za novo mesto ne pa krnekje drgje. Pol pa da se cakas na vrsto zaradi strank tiste lokacije, katastrofa res

Zdravo,

tudi sama sem pristala v enaki situaciji. Sem pa v soboto imela dogovorjen laserski tretma v salonu Laser Skin, vendar sem ob prihodu naletela na zaprta vrata. Poklicala sem ob dogovorjenem času, a termin iz njihove strani niso zabeležili. Zaradi tega sem ostala brez storitve, kljub temu da sem se pripeljala od daleč.

V preteklosti sem opravila 5 od 10 vnaprej plačanih tretmajev, pri čemer naj bi se preostali tretmaji izvajali pri Laser Skin. Vendar mi je nova lokacija žal preveč oddaljena (približno 2 uri vožnje v eno smer), zato koriščenje tretmajev tam zame ni izvedljivo.

Zato sem jim pisala mail in jih prosila za vračilo preostalega zneska v višini 200€. Še vedno se niso odzvali. Če odgovora nebo, sledi prijava.

Odgovor na objavo uporabnika
Katy344, 22.07.2025 ob 14:23

Zdravo,

tudi sama sem pristala v enaki situaciji. Sem pa v soboto imela dogovorjen laserski tretma v salonu Laser Skin, vendar sem ob prihodu naletela na zaprta vrata. Poklicala sem ob dogovorjenem času, a termin iz njihove strani niso zabeležili. Zaradi tega sem ostala brez storitve, kljub temu da sem se pripeljala od daleč.

V preteklosti sem opravila 5 od 10 vnaprej plačanih tretmajev, pri čemer naj bi se preostali tretmaji izvajali pri Laser Skin. Vendar mi je nova lokacija žal preveč oddaljena (približno 2 uri vožnje v eno smer), zato koriščenje tretmajev tam zame ni izvedljivo.

Zato sem jim pisala mail in jih prosila za vračilo preostalega zneska v višini 200€. Še vedno se niso odzvali. Če odgovora nebo, sledi prijava.

Wtf te niso normalni, dobr da sem počakala z terapijami, ker bi tudi sama naletela na to in bi opravila pomoje glih 1 terapijo. Žal mi je slišat za vaš primer, upam da zrihtate, oni pa mislim da bodo imeli precej težav z inšpekcijo.

Zdravo.

še ena, ki se opravila samo 3/10. Prejela sms za nadaljno opravljanje v Laserskin Lj.

Gre za podruznico LASER ME d.o.o., ki izvaja storitve na vec lokacij.
Zanima me ali gremo v skupno prijavo?

ali ima katera poslikano pogodbo ob podpisu?

lp, Valentina

Jaz sem za, da gremo v skupno prijavo. Od včeraj jim že pišem na razne maile, številke, pa nikjer nobenega odgovora. Res grdo z njihove strani.

Jaz imam samo izpisek iz banke, o plačilu. Nič drugega :/

Zakaj pa se sploh plačujejo terapije vnaprej? Hodim v Remedo v Domžale na laser ( zdaj poleti seveda ne) za pigmentne madeže.Vsakič plačam sproti.In to se mi zdi najbolj pošteno.

Zato ker imajo te saloni akcije, če vzameš v kompletu več terapij. In pride precej ceneje. To ni praksa samo tega salona, ampak jih kar nekaj dela na ta način, sploh ob raznih black friday akcijah.

Imaš še ART Pe…

Vem za ART Pe, samo niso tako ugodni kot so (bili) v Estetiki Pirnat. 10 terapij, neomejeno predelov, za 400€. Tega ni nikjer 🙂 no sej, zato predobro da hi bilo res.

Za 400€ si sama kupiš laser ( Pholips luminea), pa ga imaš leeeta, si opraviš tretma doma in je stvar rešena. Meni deluje, v slabi uri sem ferti s celim telesom in sem brez dlak.

Jaz sem jim pisala dvakrat na mail, če ne odgovorijo v 5 delovnih dneh do torka, sledi prijava na Tržni inšpektorat.

Pozdravljene. Je še katera morda podala prijavo na Tržni inšpektorat?

Zdravo Maja,

imaš instagram mogoče, da sem tam kontaktirava?

Prijava poslana tržnemu inšpektoratu

Zdravo,

Tudi jaz imam enako izkušnjo, opravila sem 1/10 tretmajev, nihče ne ni nič obveščal o zaprtju. Veliko sem klicala in pisala, na koncu prijavila na Tržni inšpektorat. Dobila sem  odgovor kako odstopiti od pogodbe in zahtevati povračilo denarja. Pošto so prevzeli, sedaj teče rok 8 dni, da se odzovejo, potem bom vse predala inšpektoratu.

Zdravo Tjaša,

imaš instagram d se kontaktiramo?

Ima katerakoli instagram in tam naredimo skupino, da se kontaktiramo

Zdravo sedaj se vracam spet k forumu, da povem da sem vzela ta paket 10 terapij pri Lumen estetiki (nov salon na isti lokaciji) in eno ze opravila. Z punco od katere je salon sem govorila katera je zelo prijazna, rekla je da jo skoraj vsak dan stranke klicejo zaradi Estetike Pirnat, da so cist jezne in da jih vedno mora napotiti k Laser smooth za pritozbe. Zaenkrat sem zadovoljna, pomoje bom probala se kaksne druge storitve pri punci poleg laserja.

Odgovor na objavo uporabnika
najas01, 16.08.2025 ob 15:50

Zdravo sedaj se vracam spet k forumu, da povem da sem vzela ta paket 10 terapij pri Lumen estetiki (nov salon na isti lokaciji) in eno ze opravila. Z punco od katere je salon sem govorila katera je zelo prijazna, rekla je da jo skoraj vsak dan stranke klicejo zaradi Estetike Pirnat, da so cist jezne in da jih vedno mora napotiti k Laser smooth za pritozbe. Zaenkrat sem zadovoljna, pomoje bom probala se kaksne druge storitve pri punci poleg laserja.

Mogoce bi si lahko privoscla kksno masazo ali pa nego obraza, do sedaj nisem bila nekaj navdusena glede kozmeticnih salonov v Novem mestu

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close