Vinjete 2014
Zakaj Romuni ? Oni bodo samo več kradli, najebali bodo drugi. :)[/quote]
Romuni imajo te kombije in tudi oni bodo morali placevat vec. Sem pa zadnjic slisal, da sta bila na AC pocivaliscu oropana dva romunska drzavljana haha ocitno so se tud na svoje zacel spravljat : ))))
Zakaj Romuni ? Oni bodo samo več kradli, najebali bodo drugi. :)[/quote]
Romuni imajo te kombije in tudi oni bodo morali placevat vec. Sem pa zadnjic slisal, da sta bila na AC pocivaliscu oropana dva romunska drzavljana haha ocitno so se tud na svoje zacel spravljat : ))))[/quote]
Romuni vozijo v koloni, ker s tem zmanjšajo tveganje. Če je na cesti ob istem času 20 romunskih kombijev, je manjša verjetnost, da bodo vse ustavili:). Običajno imajo delo z enim, ostali pridejo skozi.
point temice NI v ceni vinjet
ampak v idiotizmu vlade, da določi, da je meja prehoda v drug cenovni razred vinjete v VIŠINI (haube/okna) avtomobila glede na sredino prvih koles avta.
tega podatka ne objavlja nihče. Nobena svetovna organizacija za standardizacijo ali karkoli tega podatka NE upošteva.[/quote]
A nimajo vsaj hrvati enake uredbe?
Romuni imajo te kombije in tudi oni bodo morali placevat vec. Sem pa zadnjic slisal, da sta bila na AC pocivaliscu oropana dva romunska drzavljana haha ocitno so se tud na svoje zacel spravljat : ))))[/quote]
Romuni vozijo v koloni, ker s tem zmanjšajo tveganje. Če je na cesti ob istem času 20 romunskih kombijev, je manjša verjetnost, da bodo vse ustavili:). Običajno imajo delo z enim, ostali pridejo skozi.[/quote]
Ja to je res a pri darsovcih vsak pride na vrsto za vsako rit raste DARS palica : )))
point temice NI v ceni vinjet
ampak v idiotizmu vlade, da določi, da je meja prehoda v drug cenovni razred vinjete v VIŠINI (haube/okna) avtomobila glede na sredino prvih koles avta.
tega podatka ne objavlja nihče. Nobena svetovna organizacija za standardizacijo ali karkoli tega podatka NE upošteva.[/quote]
A nimajo vsaj hrvati enake uredbe?[/quote]
nope … imajo motorje, avte do 3,5T, avte s prikolico, avtodome … v (HR) se cestnina plačuje na cesti na “mitnicah”
A nimajo vsaj hrvati enake uredbe?[/quote]
nope … imajo motorje, avte do 3,5T, avte s prikolico, avtodome … v (HR) se cestnina plačuje na cesti na “mitnicah”[/quote]
Kaj pa vem. Tukaj[/url]pravijo drugače.
Pa še Italija.
nope … imajo motorje, avte do 3,5T, avte s prikolico, avtodome … v (HR) se cestnina plačuje na cesti na “mitnicah”[/quote]
Kaj pa vem. Tukaj[/url]pravijo drugače.[/quote]
10x … na to pa nikoli nisem pozoren ☺
je pa dejstvo, da višino vozila objavi vsak proizvajalec ☺ ne pa vsak uporabnik vozila sam ☺
a lahko najdeš še, če so cestninarji izučeni kako ugotoviti razred teh <3,5t / 1.90 …. ker država mora s tečaji, šolanji … zagotoviti relevantno osebje ☺
Da nimajo med kabinami na cestninskih kakšnih črtic ☺
Tole sem slučjano našel na RTV (forumu) od drugih uporabnikov. Nimam pojma kako merijo. Izkušeno oko? :))
Forum je zaprt za komentiranje.