Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek velike zizike….male zizike

velike zizike….male zizike

😉 vidiš da gre :D[/quote]

Hotela sem povedat, da poetov način pri ženskah ni veliko boljši kot tvoj. Je slab, vendar vseeno boljši :).[/quote]

Jaz nevem kaj si ti hotela povedat vidim pa kaj si napisala/povedala… in to je vse kar šteje… popravki ne štejejo 😉

če se pa že gremo onačinu pa ni bistvo KAKŠEN način je ampak kakšen je odstotek uspeha pri načinu ki ga uporabljaš….

Je pa res da so lahko eni manj ali bolj ”moralni” po moško/žensko …

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Še predobro. A tebi je pa težko razumet, da sem obrnila na svoj mlin? Kaj ti ni jasno? :)))[/quote]

Ne spuščaj na svoj mlin, če nimaš kaj mleti… :)[/quote]

Ne sklepaj po sebi. In ne ceni ljudi, ki jih ne poznaš. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ne spuščaj na svoj mlin, če nimaš kaj mleti… :)[/quote]

Ne sklepaj po sebi. In ne ceni ljudi, ki jih ne poznaš. :)[/quote]

Saj te ne cenim 🙂 niti malo 🙂

Ne sklepaj po sebi. In ne ceni ljudi, ki jih ne poznaš. :)[/quote]

Saj te ne cenim 🙂 niti malo :)[/quote]

In ti meni o razumevanju smisla povedanega? Hja, sam sebi pljuvaš v skledo z dvojnimi merili. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Saj te ne cenim 🙂 niti malo :)[/quote]

In ti meni o razumevanju smisla povedanega? Hja, sam sebi pljuvaš v skledo z dvojnimi merili. :)[/quote]

Dvojna merila tukaj res nimajo kaj iskat 🙂 pljuvanje na tla, pisanje po zidu, šlatanje kelnaric… tudi ne …
Ocenjevati nekoga, ki ga ne poznam, tega se izogibam
Cenim te pa še vedno ne… 🙂


praš jo, če bi ti dala/nastavi seksat za 10K€ … če privoli, ji pa ponudiš 20€ … bo vse jasno ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


praš jo, če bi ti dala/nastavi seksat za 10K€ … če privoli, ji pa ponudiš 20€ … bo vse jasno ☺[/quote]

20€??? se hecaš
Ne bi jo niti štapom dirao.. 🙂


praš jo, če bi ti dala/nastavi seksat za 10K€ … če privoli, ji pa ponudiš 20€ … bo vse jasno ☺[/quote]

20€??? se hecaš
Ne bi jo niti štapom dirao.. :)[/quote]
sej ji ne plačaš … tako pač zveš kaj je ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

20€??? se hecaš
Ne bi jo niti štapom dirao.. :)[/quote]
sej ji ne plačaš … tako pač zveš kaj je ☺[/quote]

Mah vem tud brez tega 🙂


sej ji ne plačaš … tako pač zveš kaj je ☺[/quote]

Mah vem tud brez tega :)[/quote]

Ti pa res ne ocenjuješ ljudi. Celo veš. S tem pa poveš veliko predvsem o sebi, o meni namreč prav nič. Predvsem se pa ne obremenjuj s tem, ali bi me dirao ali ne, ker to sploh ni opcija zate.

Sicer imam tudi sama mnenje o ljudeh, ki takole žalijo po forumih. Pa ti ga ne bom pisala, ker se moraš že sam s sabo počutiti precej bedno, da se spuščaš na tak nivo.

Želim ti veliko prijetnejših dni, ker takšna ‘hrana’ je vedno kratkotrajna in se praviloma tudi vrne.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Mah vem tud brez tega :)[/quote]

Ti pa res ne ocenjuješ ljudi. Celo veš. S tem pa poveš veliko predvsem o sebi, o meni namreč prav nič. Predvsem se pa ne obremenjuj s tem, ali bi me dirao ali ne, ker to sploh ni opcija zate.

Sicer imam tudi sama mnenje o ljudeh, ki takole žalijo po forumih. Pa ti ga ne bom pisala, ker se moraš že sam s sabo počutiti precej bedno, da se spuščaš na tak nivo.

Želim ti veliko prijetnejših dni, ker takšna ‘hrana’ je vedno kratkotrajna in se praviloma tudi vrne.[/quote]

Life’s a piece of shit when you look at it
Life’s a laugh and death’s a joke it’s true
You’ll see it’s all a show keep ’em laughing as you go
Just remember that the last laugh is on you

Taki kot smo mi to vemo, da se vrne, zato pa se ne sekiramo pa vedno izkoristimo 😉

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Dobra! Sicer pa se strinjam tudi s Sadnim, da je srečen, ker je moški. Če bi bil jaz ženska, najbrž sploh ne bi odhajal iz hiše, ker bi se ves dan igral s svojimi joški.:))[/quote]

:)))). Poet, je ze dobro, da odhajas iz hise in kaj lustnega napises in spesnis. 🙂 Ampak je res zanimivo, kako ste se nekateri raznezili in razigrali ob teh joskicah. 😉 Imate verjetno tudi lepe daljne nezavedne spomine, ko ste kot dojencki uzivali v narocju mame in cuzali in “flirtali”.

Dobra! Sicer pa se strinjam tudi s Sadnim, da je srečen, ker je moški. Če bi bil jaz ženska, najbrž sploh ne bi odhajal iz hiše, ker bi se ves dan igral s svojimi joški.:))[/quote]

:)))). Poet, je ze dobro, da odhajas iz hise in kaj lustnega napises in spesnis. 🙂 Ampak je res zanimivo, kako ste se nekateri raznezili in razigrali ob teh joskicah. 😉 Imate verjetno tudi lepe daljne nezavedne spomine, ko ste kot dojencki uzivali v narocju mame in cuzali in “flirtali”.[/quote]

Vedno se raznežim, zasolzim, zaslinim, naježim in otečem…kadar gnetem, mesim, mešam, božam, grizljam in sesam….kot otrok pa sem se rad igral v mivki, delal potičke in ustvarjal s plastelinom, hm, morda pa je moja sedanja obsedenost z zdravo prehrano (pomaranče, breskvice, jabolka, melone, lubenice..) res posledica iz otroštva?

:)))). Poet, je ze dobro, da odhajas iz hise in kaj lustnega napises in spesnis. 🙂 Ampak je res zanimivo, kako ste se nekateri raznezili in razigrali ob teh joskicah. 😉 Imate verjetno tudi lepe daljne nezavedne spomine, ko ste kot dojencki uzivali v narocju mame in cuzali in “flirtali”.[/quote]

Vedno se raznežim, zasolzim, zaslinim, naježim in otečem…kadar gnetem, mesim, mešam, božam, grizljam in sesam….kot otrok pa sem se rad igral v mivki, delal potičke in ustvarjal s plastelinom, hm, morda pa je moja sedanja obsedenost z zdravo prehrano (pomaranče, breskvice, jabolka, melone, lubenice..) res posledica iz otroštva?[/quote]

Poet, res me preseneča, da si tako navdušen nad airbagi v svojem avtomobilu. :))) Zdaj mi je jasno od kod ti navajaš košarico E. :)))

Naj vam – dragi moški – razblinim vaše sanje, v katerih se naslajate nad (pre)majhnimi in (pre)velikimi ženskimi zizikami…

Da ne boste mislili, da pa so vaše “košarice” nepomembne. Pri ženski ni tako hudo, če ima C, kakor zna biti hudo, če ima moški A in več ://

Margot- [sup]z diplomatskimi[/sup]

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Danes so dovoljene sanje…jutri je nov dan….(Milan Kučan 1991)….

Kako pa si tip zmeri joške?

A ta tip ma večje od tebe? je to A al B al -A ???

[img]http://www.true-natural-bodybuilding.com/graf/true-natural-bodybuilder-front-big.jpeg[/img]

Jaz mam večje joške od 6 letne punce 😛

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Matkič, napisala sem kako velike joške imam.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

neglede na velikost pri spolu
z vsakim(i) se da gobec zapreti ☺

[sup]btw: na katerem net vrtcu si pa študirala diplomacijo ☺[/sup]

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Poglejte dediji kaj zamujate :

[img]http://www4.slikomat.com/13/1005/lma-138091.gif[/img]

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

lepa balončka….

Aneda poet. Takšne lepe rumene barve. Kot sonce. In kako poskakujeta po zraku? Si opazil? :)))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

vse mi take in boljše prinesejo v šape, goflo, vzamejo vmes curaka … ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Nekdo me je seznanil z onakami in lahko bi tudi vi vedeli… 🙂

Kaj pomenijo oznake A B C D E F za velikost modrčka?

A – A mpak kje so?
B – Bolj malo se vidi!
C – Cucljal bi jih!
D – Dobre, dobre!
E – Enormno dobre!
F – Ful, silikona!

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

res je…kot sonce sta me zaslepila..Margot ti že veš kaj potrebuje nežna pesniška duša:)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close