VALENTINOVO
To lahko reče le nekdo, ki ne zaupa in zato želi imeti vse pod kontrolo, nadzorom. Če imaš namen na tak način zadržat osebo ob sebi, potem ne misli, da si kaj manj šibek od drugih. Kvečjemu se jo bojiš pokazat in jo skrivaš za svojimi pravili. You grow up! 😉
Zakaj pa potem potrebuješ pravilo, da se po tvoji denarnici (recimo primer) ne brska? Čemu služi to pravilo, kako ti koristi in kaj sporočaš s tem pravilom drugemu? Zanima me predvsem, zakaj je potrebno to pravilo na glas določit? Meni se zdi samoumevno, da tega ne delam nekomu, ki mu zaupam. To pa še ne pomeni, da ne bom tja pogledal, če bom karkoli potreboval (z njenim dovoljenjem vedenjem seveda).
Bom hotel, obljubim. 🙂 Mogoče pa že sedaj razumem. 😉
Samo rad bi razumel, zakaj se ima nekdo za NEpussyja, a hkrati se boji, da mu nekdo pogleda v denarnico. Česa se tako pogumen moški boji?
Dobro, pol pa povej, da delaš za CIO ali kakšno drugo vohunsko agencijo, ki ti ne dovoli deljenja podatkov z “navadnimi” državljani. To je čist nekaj drugega. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.