Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek VALENTINOVO

VALENTINOVO

Njbrž si imel v mislih tak način uveljavljanja posledic:
To meji na prepotentnost,…ubogaj ali vozi!?

To meji na prepotentnost,…ubogaj ali vozi!?[/quote]

to velja tudi zame: ubogam ali vozim. Pravila so pravila.


To lahko reče le nekdo, ki ne zaupa in zato želi imeti vse pod kontrolo, nadzorom. Če imaš namen na tak način zadržat osebo ob sebi, potem ne misli, da si kaj manj šibek od drugih. Kvečjemu se jo bojiš pokazat in jo skrivaš za svojimi pravili. You grow up! 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

jaz nikogar ne držim pri meni in NE kontroliram. Katerih besed ne razumeš? (za razliko od control freakov, ki pojejo o zaupanju, v resnici pa izvajajo pritiske na partnerja in se ga z vsemi sredstvi oklepajo)


Zakaj pa potem potrebuješ pravilo, da se po tvoji denarnici (recimo primer) ne brska? Čemu služi to pravilo, kako ti koristi in kaj sporočaš s tem pravilom drugemu? Zanima me predvsem, zakaj je potrebno to pravilo na glas določit? Meni se zdi samoumevno, da tega ne delam nekomu, ki mu zaupam. To pa še ne pomeni, da ne bom tja pogledal, če bom karkoli potreboval (z njenim dovoljenjem vedenjem seveda).

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

… ker v nasprotju s pussiji bejbi jadrno pokaže vrata ob kršitvi dogovorov. 🙂

Marko, lahko ti napiše romane, pa ne boš razumel (ne boš hotel razumet). 🙂

Bom hotel, obljubim. 🙂 Mogoče pa že sedaj razumem. 😉
Samo rad bi razumel, zakaj se ima nekdo za NEpussyja, a hkrati se boji, da mu nekdo pogleda v denarnico. Česa se tako pogumen moški boji?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

zadnji post, ti pa igraj provokatorja še naprej.

vdor v zasebnost; komunikacijska in informacijska zasebnost. Če si se ji ti odrekel, pripiši sebi.


Dobro, pol pa povej, da delaš za CIO ali kakšno drugo vohunsko agencijo, ki ti ne dovoli deljenja podatkov z “navadnimi” državljani. To je čist nekaj drugega. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Danes je slovensko “valentinovo”. Poskrbite za svoje pticke in ticice 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close