Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek VALENTINOVO

VALENTINOVO

Živjo!
Imam eno vprašanje,ali pa sem tako za luno,kaj je pravi pomen valentinovega? Sem poročena oba v službi, mož edini v ženskem kolektivu.Ko mi znanka reče ti boš pa dobila marcipanove srčke,sem videla moža kako jih kupuje,pa pride valentinovo ,pa ni bilo srčkov ampak ena čokolada v takšni lepi kuverti.Sem malo pogledala in našla račun res z srčki,pa mi je tajil,da jih ni kupil,sem vstrajala par dni pa mi je včeraj priznal ,da je podaril vsaki en srček.Pa sem mu rekla a veš sploh pomen valentina,pa je rekel ja ljubezen.Res pa mu je ena v skupini veliko mlajša malo bolj pri srcu.

Konkurenca je povsod 🙂
.
.

Sem šla zadnjič s sosedo v trgovino… soseda je kupila (?) pa ji prodajalka reče, saj ti je že mož kupil danes. Soseda debelo gleda in nič ne ve o tem 🙂 Je pa šlo za eno stvar, ki je mož ne uporablja, pa kolikor mi je pozneje povedala, tudi njej ni nič prinesel domov.:)

Tako da, tele znanke, sodelavke in prodajalke…. boljše, da so tiho…. ali kakšno je vaše mnenje? :))

Ja, tele sodelavke pa znanke pa prodjalke čisto slučajno po nerodnosti nekaj omenijo. Če kdo verjame… v resnici pa samo gledajo kako bi naredile neko zdraho.

No, zdrahe ne delajo one, one so samo “kurirke”. Ne verjamem, da si izmišljujejo, ko je pa tako enostavno preveriti.

Mojega bivšega je izdal izpisek za kartico. Za Valentinovo dva nakupa, eden za sto evrov v neki cvetličarni (verjetno so ga sodelavci pooblastili, da kupi rožice za celoten pretežno ženski kolektiv, kako požrtvovalen je bil a ne) in v neki drugi cvetličarni za 20 evrov – lončnica zame kot izhod v sili.

Se poraja dvom v mosko-zensko prijatelstvo 🙂

kaj ima ženska za brskat po izpiskih kartice svojega moža?

Če bi bilo več odprtih odnosov, ko si partnerja ne bi skrivala svojih občutkov (tudi kadar gre za komentarje tipa lej tisto žensko, kok luštna je al pa lej unga deca, kok sexy rito ma) in imela taboo tem, se ne bi dogajalo, da bi skrivali drug pred drugim, komu so kaj podarili, čeravno gre za gesto obdarovanja ženskega kolektiva.

Kontra. Kaj ima pa poročen moški drugim ženskam za kupovat srčke… in druge stvari? 🙂

Kontra. Kaj ima pa poročen moški drugim ženskam za kupovat srčke… in druge stvari? :)[/quote]
Oboje je lahko sporno. S tem da, nakup srčkov sodelavkam še nekako ne pomeni nekaj nujno slabega. Brskanje po osebnih stvareh pa že kaže na mero nezaupanja in neodkritosti v odnosu. Ampak situacija je razumljiv, saj tudi mož ni bil odkrit in verjetno raje ni povedal za tele srčke. Je že imel razlog. Ni nujno, da ima kake mučke s katero, mogoče se je samo želel izognit nepotrebnemu ognju v strehi doma. Kar seveda kaže na to, da ni zaupanja, ni prave komunikacije v odnosu.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kontra. Kaj ima pa poročen moški drugim ženskam za kupovat srčke… in druge stvari? :)[/quote]
Oboje je lahko sporno. S tem da, nakup srčkov sodelavkam še nekako ne pomeni nekaj nujno slabega. Brskanje po osebnih stvareh pa že kaže na mero nezaupanja in neodkritosti v odnosu. Ampak situacija je razumljiv, saj tudi mož ni bil odkrit in verjetno raje ni povedal za tele srčke. Je že imel razlog. Ni nujno, da ima kake mučke s katero, mogoče se je samo želel izognit nepotrebnemu ognju v strehi doma. Kar seveda kaže na to, da ni zaupanja, ni prave komunikacije v odnosu.[/quote]Ta stvar ne diši po marcipanovih srčkih, diši bolj po češpicah…:)
Po mojem ve zakaj je kupil srčke…za se posladkat ne…
Zdaj bo 8.marec, nadgradnja srčkov bodo rožice…

brskanje po telefonu, izpiskih – noga prvi dan.

Žena je poskrbela, da so vse obveznosti poravnane, ker se možu ni ljubilo ubadati s takimi banalnostmi. Še kakšno vprašanje?

pravi deci skrbijo za svoje obveznosti kar sami.

To je res, ampak takrat je tudi/mora bit, stopnja medsebojnega zaupanja, tudi na drugih področjih, na taki ravni, da raznorazno brskanje in vrtanje ni potrebno…

skromni, preveč gledaš filme

Ti pa risanke.

Ti pa risanke.[/quote]:)))

ne, ne. Striktno se držim tega. Pravila so jasna, postavljena na začetku in veljajo za oba. Finance ločene, zasebnost tudi. Če vam ne paše ali niste sposobni tega, ne pomeni, da drugi ne delajo tako.

P.S.: risanke zelo rad gledam.

A napišeta tudi pogodbo?

A napišeta tudi pogodbo?[/quote]

če bi bilo treba zaradi mene tudi lahko. 😉

Nikoli ne brskam partnerju po denarnici, po telfonu, po mailih. Partner ni moja last.
Niti nimam potrebe se menit s prodajalkami kaj je on kupoval.
Zasebnost in zaupanje sta dve zelo pomembni stvari v razmerju. Brskanje po partnerjev mobitelu in denarnici je zame kršitev zasebnosti.


Stroga pravila, ni kaj. Jaz imam raje čim manj pravil, tako ni neke “skrite” želje po kršenju le teh. Svobodno in z zaupanjem. Zaupanje pa je potrebno zgradit, ne le postavit pravila. Kjer so potrebna pravila, ni veliko prostora za zaupanje. Nič kaj “ljubeznivo” se namreč ne sliši, ampak če obema ustreza in funkcionira, naj bo. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

tipično. forumsko. Polna usta imate nekega zaupanja. Ko gre pa vse k vragu, pa jokat na forum. V praksi delujejo sistemi z jasnimi pravili (in posledicami), ki se jih tudi dejansko uveljavlja.

ko zmanjka vsega, se pa ljubezen ven potegne. Grow up.

atorv, pod častjo bi mi bilo, če bi čekirala njegove izpiske, njegove telefone, denarnico. Jaz se toliko cenim in se zdim sama sebi toliko vredna, da me moj ne bi varala zaradi ene druge, zato ga ne nadziram. Isto on mene ne.
Če pa me bo želel varat pa me bo kljub temu, da bi mu vse prečekirala.
Če nekoga nadziraš, bo prej poskušal pobegnit iz zapora. Če pa nekomu zaupaš pa ne bo čutil verige okrog vratu in ne bo imel tolikšne potrebe ven bežat. Ker se ne bo počutil ujetega.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close