Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek V katerem poklicu najdemo najbolj urejene ženske?

V katerem poklicu najdemo najbolj urejene ženske?


Kje si pa to vidla, v tej temi? ??[/quote]

Zdaj pa se oblačim in obuvam tako kot mi je udobno. Zdaj sem že zrela ženska. Ne sledim več nasvetom Cosmpoolitana.


Kje si pa to vidla, v tej temi? ??[/quote]

V ogledalu :-).[/quote]

No, takole Marko. Ponovno. 🙂
Ostalo je napisal že enTip.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Kje si pa to vidla, v tej temi? ??[/quote]

Zdaj pa se oblačim in obuvam tako kot mi je udobno. Zdaj sem že zrela ženska. Ne sledim več nasvetom Cosmpoolitana.[/quote]
In kje je tu kakšna etiketa drugim? Povedala je le, da se je včasih obuvala po nasvetih Cosmota, danes pa se obuva tako, kot njej paše.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, ti znaš brati :).


Tudi misli, ne le besed… 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Kje si pa to vidla, v tej temi? ??[/quote]

Zdaj pa se oblačim in obuvam tako kot mi je udobno. Zdaj sem že zrela ženska. Ne sledim več nasvetom Cosmpoolitana.[/quote]

Mogoče je pa problem v tem, ker sem namignila, da sem bila nekoč nezrela in sem brala Cosmpolitan in ga zdaj ne več, ker sem zrela. Torej bi se lahko ogrožene počutile le bralke Cosmota.

Zdaj pa se oblačim in obuvam tako kot mi je udobno. Zdaj sem že zrela ženska. Ne sledim več nasvetom Cosmpoolitana.[/quote]
In kje je tu kakšna etiketa drugim? Povedala je le, da se je včasih obuvala po nasvetih Cosmota, danes pa se obuva tako, kot njej paše.[/quote]

Potemtakem se nezrele ženske ne obuvajo tako…
O tem govori Japkica…
Poglej malo širše pa boš videl. Spet zagovarjaš nekaj, kar je nekdo napisal, kar pa se da razumet na več načinov..
Razumem kaj je hotela “ne nosim petk” in na kaj je pokazala Japkica.

Marko, vidim, da si edini,ki razume.
EnTip, ki na veliko piše o tem kaj ženska MORA pa bo zdaj do onemoglosti seciral ženske, ki ne počnejo tistega, kar po njegovem ženska MORA početi.
Ne trudi se EnTIp. Tudi pod razno mi to, kar ti pišeš, da ženska MORA, ne pride do živega. Prevečkrat prežvečena tema tu gor pa mi ne pride do živega. Čeprav boš napisal še cel roman zakaj ženska to MORA. Smo te romane že vse prebrali. Ne boš nič novega napisal.


Tudi misli, ne le besed… :)[/quote]

Eh, škoda besedi. Ti si razumel, da sem kaj sem hotela povedat. Eni pač ne bodo.
Meni pač dol visi kako se kdo oblači in obuva. Nekoč sem bila nezrela sem sledila črednemu nagonu. Zdaj pa sledim sebi.


In kje je tu kakšna etiketa drugim? Povedala je le, da se je včasih obuvala po nasvetih Cosmota, danes pa se obuva tako, kot njej paše.[/quote]

Potemtakem se nezrele ženske ne obuvajo tako…
O tem govori Japkica…
Poglej malo širše pa boš videl. Spet zagovarjaš nekaj, kar je nekdo napisal, kar pa se da razumet na več načinov..
Razumem kaj je hotela “ne nosim petk” in na kaj je pokazala Japkica.[/quote]
Kar ti poglej malo širše. Ona ni nikjer napisala, da se nezrele tiste, ki se ne obuvajo v petke. Kvečjemu, da so nezrele tiste, ki se obuvajo tako, kot jim zapovedujejo drugi, kljub temu, da jim ne paše. Kar nekdo napiše, se res da razumet na več načinov, pravi je pa le eden. Zato se prepričaj pri avtorici, katerega je mislila.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Veš kaj, totalno sta vse obrnila, tako da se mi ne da z vama razpravljat.
PRAV IMATA, vse imata prav. OK zdaj?


Obrnila sva tisto, kar je bilo obrnjeno v tvoji glavi, nič drugega. Zdaj je vse ok ja. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

:))

Še dobro, da takih moških, ki govorijo, kaj ženska “mora”, ne poznam…

:))

Še dobro, da takih moških, ki govorijo, kaj ženska “mora”, ne poznam…[/quote]

Priznam, da sem tukaj sam naredil napako in se napačno izrazil.. 🙂

Marko, a ti meni bereš misli :).
Notta, jaz pa, če že naletim na kakega takega, ki pravi, kaj ženska MORA, ognem v velikem loku.

Hmmm, ko jaz rečem, da mora bit dec bolj kosmat od mene, ne mislim, da mora it na presajanje dlak (če jih nima), temveč na to, da so mi všeč nedepilirani moški. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ja ampak očitno v tvoji glavi in moji seveda tudi, ni vse OK in na srečo je tukaj Marko, ki potem vse spravi v red 🙂

Zdaj si pa Sadnega dala v nič. On je menda po celem telesu pobrit. Menda samo moški, ki nimajo ok postave, svoje telesce skrivajo pod gozdom dlak. Tisti, ki imajo pa lepa telesa pa jih obrijejo, da pokažejo svoje čudovito telo.

Ja ampak očitno v tvoji glavi in moji seveda tudi, ni vse OK in na srečo je tukaj Marko, ki potem vse spravi v red :)[/quote]

No, zdaj pa res ne vem v katero čredo spadam. Ampak ni panike, mi bo že kdo pojasnil. :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zdaj si pa Sadnega dala v nič. On je menda po celem telesu pobrit. Menda samo moški, ki nimajo ok postave, svoje telesce skrivajo pod gozdom dlak. Tisti, ki imajo pa lepa telesa pa jih obrijejo, da pokažejo svoje čudovito telo.[/quote]

Khmmm, jst sm o Moških pisala, govorila, mislila… 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zdaj si pa Sadnega dala v nič. On je menda po celem telesu pobrit. Menda samo moški, ki nimajo ok postave, svoje telesce skrivajo pod gozdom dlak. Tisti, ki imajo pa lepa telesa pa jih obrijejo, da pokažejo svoje čudovito telo.[/quote]
Ja, lepo si citirala moj komentar, imaš dober spomin. Mimogrede, kakšen nick si pa tisti dan imela ? :>

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Zdaj si pa Sadnega dala v nič. On je menda po celem telesu pobrit. Menda samo moški, ki nimajo ok postave, svoje telesce skrivajo pod gozdom dlak. Tisti, ki imajo pa lepa telesa pa jih obrijejo, da pokažejo svoje čudovito telo.[/quote]

Khmmm, jst sm o Moških pisala, govorila, mislila… :)[/quote]

Ups, sem spregledala, da je bilo govora o Moških :).


Verjamem, da to misliš. Le da še vedno ne razumem, kje si videla etikete s strani “ne nosim petk”. Če prav razumem, je zaradi tega prišlo do “prerekanja”. Saj nihče ni napisal, da je bilo mišljeno kako drugače.
Sicer pa je enTip priznal, da se je nerodno izrazil.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Verjamem, da to misliš. Le da še vedno ne razumem, kje si videla etikete s strani “ne nosim petk”. Če prav razumem, je zaradi tega prišlo do “prerekanja”. Saj nihče ni napisal, da je bilo mišljeno kako drugače.
Sicer pa je enTip priznal, da se je nerodno izrazil.[/quote]

Narobe sem se izrazil tukaj:
Ženska mora znat hodit v petkah in mora jih kdaj tudi obut. Ni potrebe vsak dan. Enkrat balerinke drugič petke, tretjič športni copati… K različnim priložnostim različna obuvala, tako kot garderoba in lak za nohte in makeup…
In Japkica je lepo razjasnila…

Vse drugo je le tvoj tipičen način “podjebavanja”


Jup, iz tu očitno on črpa veselje do lajfa. Žalostno, a resnično…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close