Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Učinkoviti in neučinkoviti načini osvajanja osebe, ki nam je všeč

Učinkoviti in neučinkoviti načini osvajanja osebe, ki nam je všeč

A ne nosijo podvezice praviloma neveste? Malo si pohitel s poroko, saj še nisem preverila tvojega bančnega računa ;))).

Ja, tisto takrat je bila dobra šola. Čustva pa zameglijo razum in tudi intuicijo, to je vse res. Sem se že bala, da me boš psihološko analiziral po tem razodetju.

P.S.: Jadranka pa ima danes turbo afro frizuro (X Factor). Ne vem, kaj je s temi stilisti. Saj gre komaj lahko skozi vrata. 🙂

Pa ne predolgo čakat, ker potem se zna zgoditi, da za vami žvižga le še ekonom lonec….. :))))

Seveda, če znate kuhat 😉

Moški mislijo, da je sramotno, če so samski, zato mnogi blefirajo. Je pa še zmeraj bolje, če je samski, pa da laže, da ni, kot obratno – da ni več samski, pa da laže, da je :))).

Moški mislijo, da je sramotno, če so samski, zato mnogi blefirajo. Je pa še zmeraj bolje, če je samski, pa da laže, da ni, kot obratno – da ni več samski, pa da laže, da je :))).[/quote]

Glej, ne razjmem, zakaj bi nek X osebek na javnem forumu razlagal, da je samski, razen če nima (ženska) skrite agende, da vlovi kakšnega. Praviš, da si samska? To pomeni, da so v nevarnosti vsi samski moški tukaj? 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjažko, saj zato se umikam iz tega javnega foruma. Nobeden ni v nevarnosti, brez skrbi.

Ti kar mene poslušaj …. matjazeka pa v peskovnik pošlji 🙂

Nekateri “govorijo”, da so vezani, tudi zato, ker potem deluje, kot da so težje dosegljivi, oz., da se ne ponujajo :))

Ti kar mene poslušaj …. matjazeka pa v peskovnik pošlji :)[/quote]

Bibitka, iz javnega me ven naganjajo, imaš mogoče ti svoj peskovnik? Bi lahko midva skupaj naredila kakšno potičko? Znaš ti to, kako se dela potičke? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Nekateri “govorijo”, da so vezani, tudi zato, ker potem deluje, kot da so težje dosegljivi, oz., da se ne ponujajo :))[/quote]

Tako je, obrambni manever, moramo se zaščitit, to bi nas samske ženske raztrgale tu. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ti kar mene poslušaj …. matjazeka pa v peskovnik pošlji :)[/quote]

Bibitka, iz javnega me ven naganjajo, imaš mogoče ti svoj peskovnik? Bi lahko midva skupaj naredila kakšno potičko? Znaš ti to, kako se dela potičke? :D[/quote]

matjazek, žal nimam jaz svojega peskovnika, zato pa zahajam na javnega 🙂 potičke sem pa že tudi malce prerasla …. mogoče kakšen grad… tega pa še očitno ti ne znaš 🙂

Bibitka, iz javnega me ven naganjajo, imaš mogoče ti svoj peskovnik? Bi lahko midva skupaj naredila kakšno potičko? Znaš ti to, kako se dela potičke? :D[/quote]

matjazek, žal nimam jaz svojega peskovnika, zato pa zahajam na javnega 🙂 potičke sem pa že tudi malce prerasla …. mogoče kakšen grad… tega pa še očitno ti ne znaš :)[/quote]

Nihče se v tvojem peskkovniku ne igra. 🙁 Ne pustiš nobenega zraven, da bi se malo poigral s svojo lopatko? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Bibitka, lepo da si se oglasila. Matjažek je zmotno mislil, da “sem na voljo”. Jaz sem na forum zašla bolj zaradi družbe in morda humorja, on pa je mislil, da iščem kako žrtev zase.

Antilopa, matjazek nič ni mislil, več kot očitno je on tukaj tudi zaradi družbe in heca…. res pa je, da včasih njegovi heci ne zvenijo kot “heci”.

Skratka matjazek ima rad pozornost, drugače pa se “boji” žensk kot hudič križa:)

matjazek, žal nimam jaz svojega peskovnika, zato pa zahajam na javnega 🙂 potičke sem pa že tudi malce prerasla …. mogoče kakšen grad… tega pa še očitno ti ne znaš :)[/quote]

Nihče se v tvojem peskkovniku ne igra. 🙁 Ne pustiš nobenega zraven, da bi se malo poigral s svojo lopatko? :D[/quote]

matjazek nimam jaz svojega peskovnika… pa tudi lopatke ne:)

Veš, moški pogosto mislijo, da če je ženska samska, da bo kar navalila. V resnici pa bolj navalijo tiste, ki niso samske :)).

Bibita, ti boš moja svetovalka tu na forumu, ker si že staroselka, jaz delam začetniške napake, kajne Matjažko?

Antilopa, matjazek nič ni mislil, več kot očitno je on tukaj tudi zaradi družbe in heca…. res pa je, da včasih njegovi heci ne zvenijo kot “heci”.

Skratka matjazek ima rad pozornost, drugače pa se “boji” žensk kot hudič križa:)[/quote]

Bibitka, ti bi lahko terapirala moške. Holistične pristopne metode. 😀

Bibitka! Lopatko si fant menda s sabo prinese! :)) Posodico pa imaš ti. Bibitka, toliko vicev si prilepila, sem mislil, da si izvedenka za kosmat humor, tu pa se midva ne razumeva, ti moram vse razlagati in risati. 😀

Antilopa, sem mislil, da znaš, kako umiriti mladega bikeca. Ne znaš po kavbojsko z lasom? 😀
Poskusita obe zajahati rodeo na mladem bikecu, samo vseeno vaju bo zgleda dol vrgel. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Joj, joj, joj…. matjazek, a da si tako hud? Bova z antilopoto (saj “obe” si mislil mene? :)))) poklicali na pomoč še Katenjko, Krivokljunko in Princesko28… če bo res sila, pa bova angažirale še japkico, ki bo s svojo modrostjo prispevala k temu, da te ukrotimo :)))))))

Women power!

Rad te imam, pa vsaka zenska zbezi 🙂

Čisto odvisno, kdaj ji to rečeš; če ji takrat, ko je šele osvajaš (pardon dvoriš) potem res nima kaj drugega narest, kot zbežat 🙂


A greš v ilegalo ? :))


In to ni dobro…Ker samske so samske zaradi tega, ker ne navalijo. Tiste, ki navalijo, pa seveda niso samske..To je logično…:)
Moški so vse preveč feminizirani, pa zato vsak ostane v svojem kotu.


Eto…Ideja kaj kupiti Bibitki za rojstni dan. 🙂

Ne, Robi, narobe si razumel. V praksi že prav smešno zgleda kako so nekatere ženske vsiljive. Verjamem, da tudi samskemu moškemu, ki ima dobre namene, ni všeč, da se ne more otresti kakšne nesamske ženske. Verjetno bi tudi on raje videl, da ga oblegajo samske ženske. Jaz še vedno verjamem v “pravilo”, da naj bi bili moški lovci, seveda pa se mora tudi ženska potruditi in mu pokazati, da ji je všeč. Naši moški so se že polenili glede osvajanja. Aktivni so samo takrat, ko spijejo nekaj alkohola, takrat pa že znajo pretiravati.

Seveda, najprej eno samsko. Za nesamske bo itak še potem čas. :-))))


A greš v ilegalo ? :))
[/quote]

Sem msilil, da so Antilopa, Princes in Sadni nameravali organizirati podtalno uporniško gibanje, ampak sta obe nazaj prišli. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Seveda, najprej eno samsko. Za nesamske bo itak še potem čas. :-))))[/quote]
Takšnega obleganja so deležno le redki….Moraš biti nadpovprečno lep ali pa bogat…:)


Nimam takšnih izkušenj.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close