Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Učinkoviti in neučinkoviti načini osvajanja osebe, ki nam je všeč

Učinkoviti in neučinkoviti načini osvajanja osebe, ki nam je všeč

Aja še obrazložitev, kaj sem mislila z zahtevnejšim okusom lezbijk: večina teh, ki jih jaz poznam, ima v glavi zelo dodelan in specifičen videz ženske, še bolj dodelan kot večina hetero moških (seveda pa nimajo vse enakega) … Striktno so jim privlačne samo kratkolase ali samo dogolase, pa visoke, majhne … Ne vem, vsaj jaz tako opažam.

Pa še to, Matjažko: malo heca, kot je bilo v mojem stavku, pa res ne razumeš. Smešno mi je, da moraš ta hec vedno spodkopavati.

Punce, k ovas ne bo noben moški več osvajal in se oziral za vami, potem vam je odklenkalo. Tako da bodite hvaležne, če kak tu pa tam zažvižga za vami. :))))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Hvala za ABC napotke. Mogoče bi lahko kak priročnik za telebane spisala, ker menda nisem jaz edini takšen, ki bi imel dolgo lajtungo. 😀 Si dobro ugotovila, da bi to meni prav prišlo. Jaz si bom vse lepo v beležnico zapisal, kar si napisala, pa si prečitam, ko mi kaj ne bo jasno. Če se mi recimo kakšna na kolena posadi in se mi bo to zdelo mogoče malce nenavadna gesta, nekaj sumljivega, potem v tej hudi negotovosti in zbeganosti, kaj storiti, ji rečem, da naj bo za hip pri miru, naj se ne gunca, takrat hitro izkoristim priliko in iz žepa potegnem svojo beležko ter si prečitam eno izmed tvojih alinej ‘Ko te ženska osvaja’, ki si jih zgoraj navedla. Če ne bo ničesar pisalo notri o sedenju na kolenih (saj nisi nič napisala, da bi to bilo narobe?), potem si bom odahnil, od srca se mi bo odvalila tonska skala po tvoji zaslugi, draga Antilopa. :)))

Antilopa, nekam sumljiva si mi ti. Ne vem, če bi si s tabo upal popiti kavo. Da ne bi to kar skočila čez mizo in me prevrnila na stolu. 😀 Nikoli ne veš, kaj se vam ženskam mota po glavi, saj veš, kakšne ste….[/quote]

Sedenje na kolenih je bolj ali manj očitno osvajanje. Tega ni potrebno posebej izpostavljati. Ti se kar smej mojim napotkom, saj si sam prosil zanje, ker si potožil, da sam niti ne opaziš, da te neka punca osvaja. Saj bom tudi jaz tebe kot moškega prosila kdaj za kakšno mnenje, pa misliš, da bo s tem kaj narobe? Da ne opaziš, da te neka ženska osvaja, je to verjetno zato, ker ti ni všeč in si tako avtomatično manj pozoren na njena ravnanja.

Praviš, da sem ti sumljiva? Tako, kot sem ti že prej napisala. Če je ženska moškemu všeč, potem opazi vsako njeno gesto in jo poskuša tolmačiti. Če pa mu ženska ni všeč, pa moški največkrat ni pozoren na to, kar mu govori in kako se ob njem obnaša. Jaz sem ti “sumljiva” zato, ker ti je verjetno pri meni nekaj interesantno. Jap, kava je lahko zelo nevarna, vsebuje kofein, lahko se ženski čisto zrola, jaz ti težko garantiram, da bi bila pri miru :))).

Antilopa

Hotel sem se malo potožiti, sem ciljal na to, da bi se ti zasmilil, da boš me kot ubožčka vzela v svoj objem, me močno stisnila k sebi in me malo pocartala, s prstki šla skozi lase, potolažila, ko bom hlipal v tvojem objemu, a niso moje namere očitne? Kaj premočno stiskaš? Menda imaš občutek? :)))

Nekaj to jaz skoz okrog tebe smukam, vsako tvojo gesto poskušam raztolmačiti po svoje. 😀
Imaš kaj interesantnega za ponuditi, nekaj kar bi dodatno vzbudilo moje zanimanje? :)))

Srnin golaž je dober, ne vem, kakšo bi bilo antilopino, to je bolj eksotika? Bi bilo okusno, a ne? 😀 phaha

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Imaš prav, treba je ceniti te žvižge. Enako velja za vas, moške. Ako nimaš debele denarnice, uživaj čas, ko si ogledujejo tvoje privlačno mišičasto telo in mladosten obraz, ker 50.letniki in več povečini niso privlačni. Ako ne boš bogat, bo tudi tebi odklenkalo. Staranje ne prizanaša nikomur.

Imaš prav, treba je ceniti te žvižge. Enako velja za vas, moške. Ako nimaš debele denarnice, uživaj čas, ko si ogledujejo tvoje privlačno mišičasto telo in mladosten obraz, ker 50.letniki in več povečini niso privlačni. Ako ne boš bogat, bo tudi tebi odklenkalo. Staranje ne prizanaša nikomur.[/quote]

50 letniki so najbolj zaželjeno blago pri ženskah, saj so šaramanti, zreli, simpatični, poznajo ženske potrebe… :))))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kakor komu. Če imajo denarnico debelo. Starejše ženske so tudi zaželjene zaradi izkušenj v seksu, starejši moški pa samo zaradi denarja. Kaj je potem boljše, da si izrabljen?

No ne vem Matjažko, če se prav spomnim, si včeraj lepil sliko lepe ženske, stare čez 40 let. Dokaz za to, da se da pri teh letih izgledati dobro, če se le malo potrudiš pri prehrani, ne kadiš, skrbiš za kožo in se ne začneš oblačiti v plahte za stare mame …Aja kakšen Rajko Hrvatil še do danes ni zrel, Erazem B. Pintar je tudi dolgo rabil … Kaj neki ga je zaskrbelo?

Alexis zaskrbelo jih je kdo jim bo menjal plenice na stara leta.

Drugače mi je pa ta Erazem Pintar nagravžen, sploh tista izjava ko je njegova ženska rodila je izjavil da se je mala pizdarija rodila nekaj takega…In to je bilo mišljeno kot sarkazem po njegovo.

Za Hrvatiča pa pravijo da ga baje šmira s Plestenjakom:)


Meni moraš povedati, da me osvajaš, sicer se lahko zgodi, da spregledam!!!
Me pa moti, če me peca moški!!!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Imaš prav, treba je ceniti te žvižge. Enako velja za vas, moške. Ako nimaš debele denarnice, uživaj čas, ko si ogledujejo tvoje privlačno mišičasto telo in mladosten obraz, ker 50.letniki in več povečini niso privlačni. Ako ne boš bogat, bo tudi tebi odklenkalo. Staranje ne prizanaša nikomur.[/quote]
Zakaj odklenkalo ?
Saj se tudi ženske starajo in dobro vedo, da med mlajšimi več nimajo šans.


Ti bom jaz povedala prijateljica, da ne boš tavala v temi, všeč mu je bilo tisto kar si napisala o unem colored tipu z modrimi očmi, matjažko ima kar neko empatično držo do otrok z zblojenim otroštvom; sicer si pa sfalila s tistimi napotki, ne toliko, ker bi bili napačni, ampak ker on s svojo nepojmljivo nezmotljivo intuicijo v delčku sekunde ugotovi, če je kaki punci všeč in celo “ugotovi”, da ji je všeč, čeprav ji ni, kar zna biti občasno prilično naporno…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Ti bom jaz povedala prijateljica, da ne boš tavala v temi, všeč mu je bilo tisto kar si napisala o unem colored tipu z modrimi očmi, matjažko ima kar neko empatično držo do otrok z zblojenim otroštvom; sicer si pa sfalila s tistimi napotki, ne toliko, ker bi bili napačni, ampak ker on s svojo nepojmljivo nezmotljivo intuicijo v delčku sekunde ugotovi, če je kaki punci všeč in celo “ugotovi”, da ji je všeč, čeprav ji ni, kar zna biti občasno prilično naporno…[/quote]

Dekleta, a je katera od vas sploh kdaj podvomila, da Katenjka ne pali name??? :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Tudi jaz mislim, da se Matjazko dela Francoza in da zelo hitro ugotovi, kdaj je kakšni punci všeč. To je stari trik, ki se ga poslužujejo moški, da rečejo, da sploh niso opazili, da jih neka ženska osvaja, lepo prosim, malo morgen ti nisi opazil, še fajn se ti je zdelo. :))

Matjazko, srnin golaž pa ti bo mami pripravila, saj praviš, da bolje kuha od mene :)).

Sicer pa je Matjazko svojo boljšo polovico pri temi – kaj vam je na vaši punci/fantu najbolj všeč zelo pohvalil, ne vem, če ji katera seže do kolen, zato se skrušeno umikam, če je Matjazko pomislil, da ga osvajam. Sicer pa imava z njegovo punco nekaj skupnih lastnosti, sploh tisto, da imava nagajivo mačjo naravo :))).

Tako je, moja mama je svetnica, takoj za Devico Marijo. Edini njen greh je ,da ni ostala devica, ampak potem ne bi bilo mene – bi bile ženske hudo prikrajšane za to presunljivo divoto. :))))

Jajčka na oko pa znaš pripravit, saj to tudi nekaj šteje! Se bom 1x oglasil pri tebi, ko bom lačen, bom jaz jajčka kar s sabo prinesel, tako da ne skrbi. Olja menda tudi imaš…. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Jajčka na oko so sploh dobra, če dodaš še ovčji sir in skupaj zmešaš. Jaz tu ne uporabljam olja, ampak dam zelo malo margarine. S tvojo mamo se pa ne tekmujem, smo vsi srečni, da je spoznala tvojega očeta in da sta naprej prenesla takšne gene :))).

Vidiš, Katenjka, vse je treba vzeti s kančkom humorja.

Ti si seznanjena z ženskimi manevri, kako je treba moškega očarati. Pripraviš mu delikateso – zažvrkljaš mu jajčka z ovčjim sirom. Da bi se tega katera samska prej spomnila, samo zdaj si izdala recept. :)) S kuhavnico znaš tudi postopat?

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjazko, postala bova dolgočasna drugim MON-ovcem, se bodo pritožili moderatorjem :). Hm, kuhavnica, od nekod mi je to znano :))). Ne, moškega se lahko “disciplinira” tudi na drug način :)). Saj to bi že moral vedeti, je verjetno kaka takšna ženska v tvojem življenju.

Humor? Kaj je to, ne razumem te besede, kaj to pomeni?
Margarino pa odsvetujem, gre za hidrogenizirane nenasičene maščobne kisline, iz katerih pri višjih temperaturah (med samim postopkom in pozneje med uporabo, cvrtje) nastanjejo trans konfiguracije (no saj veste, tiste ko se vodiki vežejo na vsako stran ravnine), ki so našemu telesu prilično neprijazne še bolj kot tako zelo odsvetovane živalske maščobe, če lahko bi priporočila bučno polje, čeprav ga Neštajerci bolj kot ne ne marajo…od kod si ti antilopa, po pisanju mi prav simpatično deluješ, vsaj tako kot prijateljica princess če ne še bolj, piši še kaj, tisto s humorjem mi bo že marko razložil, on vse razume, ne skrbi, resnično.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Ti bom jaz povedala prijateljica, da ne boš tavala v temi, všeč mu je bilo tisto kar si napisala o unem colored tipu z modrimi očmi, matjažko ima kar neko empatično držo do otrok z zblojenim otroštvom; sicer si pa sfalila s tistimi napotki, ne toliko, ker bi bili napačni, ampak ker on s svojo nepojmljivo nezmotljivo intuicijo v delčku sekunde ugotovi, če je kaki punci všeč in celo “ugotovi”, da ji je všeč, čeprav ji ni, kar zna biti občasno prilično naporno…[/quote]

Dekleta, a je katera od vas sploh kdaj podvomila, da Katenjka ne pali name??? :)))[/quote]No kaj sem pisala, poglejte, kako nič ne šteka…fantje a je kdo podvomil da se matjažko očitno moti, ob neki priliki je pisal da je mene tu pecal en drugi tip jaz pa sem videla samo njega… če prav vem je bila ravno tema o intuiciji, ki da je jaz nimam, midva se pač bolj slabo razumeva ali me slučajno res intuicija zavaja?? Matjažko ne vem ali si bil samo preveč na soncu ker bluziš no, antilopa a ne da bluzi?? od novega leta je že dosti časa, pojdi prosim tja, ker je daljši dan, boš malo jasneje videl svet in določene stvari ki so ti zdaj težke…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Tako je, moja mama je svetnica, takoj za Devico Marijo. Edini njen greh je ,da ni ostala devica, ampak potem ne bi bilo mene – bi bile ženske hudo prikrajšane za to presunljivo divoto. :))))
[/quote]En greh ni noben, sploh pa ni mogla vedeti, da bo nastala tolikšna napaka, je pač probala v dobri veri, njej je seveda oproščeno, ti pa boš plačeval za to še v naslednjih življenjih, čeprav saj ne da bi ti kaj takega privoščila… princess, ali misliš da ima kake možnosti v tem lajfu na ptujskem polju bogu za hrbtom??

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Matjazko, sedaj pa želi Katenjka izvedeti od kod sem…vidiš, do česa pride, ko predlagaš jajčka na oko. Izkaži se vitez, brani me :))).

Verjetno jo zanima, če si tudi kleno kmečko hribovsko dekle, mogoče ji je šmarnice zmanjkalo. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Prijateljica napako delaš namesto da bi se povezala z menoj, se raje s temno silo, boš še videla, dati bo žal, ne resnično….

V hribe grem ja jutri s prijateljem kerjanezom, dosti imam tega, samo delati in učiti se moram v ljubljani tej, ob svitu hodim spat, vstajam pa še prej in te lepe gore gledam, tja pa ne da bi šla, saj bom še nevrotična postala kot so tu že nekateri…
šmarnica, kaj naj z njo… v naših goricah imamo pač bolj plemenito pasmo a veš matjaži…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Katenjka, jaz se z nobenim ne povezujem. Glede “temnih sil” je pa tako, da je treba verjeti vase in višjo silo. Če nekdo ravna dobro in pošteno, se mu bo vsaj enkrat to poplačalo, enako velja tudi v obratnem primeru. Če ima Matjazko kaj na vesti, bo dobil “svojo porcijo”, če pa nima, pa mislim, da tako pisanje ni na mestu.

Eno vprašanje za Matjazka, ker Katenjka omenja “intuicijo”. Matjazko, kdaj lahko rečemo, da je nekdo intuitiven?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close