Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ubogo revo obsodili na 25 let zapora ker je povlekla črtico koke

ubogo revo obsodili na 25 let zapora ker je povlekla črtico koke

Kakor piše, je bila aretirana tudi njena prijateljica, a ker je bil test na droge negativen, je bila izpuščena.

Je pa dobil dosmrtno kazen njen fant.

 

Čisto enostavno, tam, kjer imajo take kazni, tega pač ne počneš ali pa sploh tja ne greš.

Točno tako, zakone je treba spoštovati, ne pa da se razne organizacije, kot je recimo Amnesty International nekaj usajajo, ker se ženskam v Afganistanu ne dovoli šolanja ali zaradi usmrtitve s kamenjanjem za določene kršitve. Nimajo kaj srat o človekovih pravicah, zakon je zakon!

Odgovor na objavo uporabnika
Tinca38, 14.09.2025 ob 20:43

Odgovor na objavo uporabnika
Samo v parlamentu in gospodarstvu, 14.09.2025 ob 20:40

Odgovor na objavo uporabnika
A.D., 14.09.2025 ob 20:22

Pravilno.Pri nas pa take zaposlimo v parlamentu,zdravstvu,novinarstvu,

Novinarjev se ne zaposluje že od leta 2007,so vsi na spjih in ko jih začne jemati kriptonit k hudiču, torej nezmerna raba kokice, jih zavržejo.

Pač pa to ni ovira v DZ, strankah, posebej levih on v golobu naklonjenih gospodarskih združbah.

Da je Tina vlekla ohoho bewca lah najdem vsaj 5 prič ki so bile zraven, tam 15 do 20 let nazaj in so jo zarad tega na partyjih klicali Hoover. Po sesalcu znane znamke. Lisica se je šla zarad ogromne potrošnje še zavarovat z naslovom in temo ‘diplomskega dela’ (beri sramota od FDV), če bi jo kdaj klicali na zagovor glede belega prahu. Zvita ko presta ta Tinca to pa!

 

Ampak, zanimivo, ane. Jaz nisem nikoli žurala, pa nisem prilezla tako daleč kot Tina.

Nekaj tukaj ne štima.

Ja, je treba znat tudi češpljo prodati pravemu. Potem se lahko daleč pride.

V Dubaju očitno nimajo aktivistov, kot so pri nas tisti iz Ambasade Rog, ki so se priklenili na ilegalca, da bi preprečili njegovo deportacijo. Če bi jim bilo tam kaj mar za človekove pravice, bi izvedli podobno akcijo, da bi preprečili oblastem, da Britanko odženejo v ječo.

pač ne potujte v islamske države!

ko tam dobiš 25 let zapora, si lahko še srečen. ker lahko bi to žensko tudi kamenjali do smrti! menda allahova volja vse skupaj.

Odgovor na objavo uporabnika
Ptica973, 14.09.2025 ob 21:44

Točno tako, zakone je treba spoštovati, ne pa da se razne organizacije, kot je recimo Amnesty International nekaj usajajo, ker se ženskam v Afganistanu ne dovoli šolanja ali zaradi usmrtitve s kamenjanjem za določene kršitve. Nimajo kaj srat o človekovih pravicah, zakon je zakon!

Zelo primerljivo. Res, zelo primerljivo. Izredna inteligenca. Sploh to da se amnesty bori za to da ženske v afganistanu lahko hodijo v šole. To počnejo ja. Kurba zabitih ljudi na tem forumu. Kako za boga nimate skrbnikov pri tako nizkem IQ mi ne bo nikoli jasno. Res v kurcu ta država. Vse bebce, ki verjetno še posebne šole niso končali in imajo očitne mentalne motnje dobesedno pusti da gnijejo za ekrani in reklamirajo svojo glupost in motenost.

V Sloveniji navlečeni osebki na tuj – ljudski račun dajejo postavljati 900 tisoč evrov fejk umetno drago kromirano al pocinkano cev ki jih spominja na vlečenje tabeuga pa še plačani so ne pa zaprti in kaznovani.

( https://info360.si/aktualno/po-ljubljanski-skulpturi-za-664-tisoc-evrov-koncno-tece-voda/ )

 

( https://www.planet-tv.si/clanek/ste-vedeli-koliko-je-jankovic-odstel-za-ne-prav-dobro-delujoco-vodno-skulpturo-sredi-ljubljane/ )

 

( https://nova24tv.si/skandal-bi-lahko-ljubljansko-famozno-fontano-za-900-000-evrov-na-kitajskem-kupili-za-pet-tisocakov/ )

Zakon je pač zakon, tega mnogi ne razumete. Tako kot ne eazumejo Nika Kovač in ostale iz osmega marca, ki so šle zbirati podpise za dostopen splav v EU, da bi vršile pritisk na Poljsko, kjer splav po zakonu pač ni dovoljen. Ne morete se taki z nizko inteligenco vtikovat v zakonodajo tuje države, ki spoštuje pravico do življenja.

Tam imajo verjetno šeriat, pravo, in se ga držijo.

Ni “pravic”, kot jih imajo v Evropi.

Zato pa ti muslimani lazijo k nam v Evropo – ker vedo, da tukaj lahko delajo, kar želijo, ker ne bo posledic, sklicuješ se na človekove pravice, pa je!

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose, 14.09.2025 ob 21:16

grozno, kazen prestroga za ta greh.. pri nas migranti posiljujejo pa nikome ništa.

Kaj bo šele ko izveš da ponekod dobijo smrtno kazen 🙂

najhuje je, da SN pišejo, da gre za študentko prava, čeprav je jasno kot beli dan, da gre za prostitutko.

Islam je pač islam. Zato pa ne dovolite, da se vedno več musličev naseljuje pri nas.

Zahodni mediji imajo toliko napisati o kaznovanju premalo režimu poslušnih državljanov (in tudi tujcev) v Rusiji, Severni Koreji, na Kitajskem … Polno vreščanja, kako se tam ne spoštuje človekovih pravic, o tejle dubajski zgodbi so pa precej zadržani. En sramežljiv članek in to je vse.

Odgovor na objavo uporabnika
Darko902, 14.09.2025 ob 23:08

V Sloveniji navlečeni osebki na tuj – ljudski račun dajejo postavljati 900 tisoč evrov fejk umetno drago kromirano al pocinkano cev ki jih spominja na vlečenje tabeuga pa še plačani so ne pa zaprti in kaznovani.

( https://info360.si/aktualno/po-ljubljanski-skulpturi-za-664-tisoc-evrov-koncno-tece-voda/ )

 

( https://www.planet-tv.si/clanek/ste-vedeli-koliko-je-jankovic-odstel-za-ne-prav-dobro-delujoco-vodno-skulpturo-sredi-ljubljane/ )

 

( https://nova24tv.si/skandal-bi-lahko-ljubljansko-famozno-fontano-za-900-000-evrov-na-kitajskem-kupili-za-pet-tisocakov/ )

Bravo Darko! Beseda na mestu.

 

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close