ubogo revo obsodili na 25 let zapora ker je povlekla črtico koke
pa saj ni res. 25 let zapora 23-letni angležinji zaradi črtice koke. V zloglasnem zaporu, kjer ne bo dočakala niti 30 let.
ojoooj, 14.09.2025 ob 19:36
pa saj ni res. 25 let zapora 23-letni angležinji zaradi črtice koke. V zloglasnem zaporu, kjer ne bo dočakala niti 30 let.
Kok dosmrtnih bi pol fasala Gina T. G. ki je presnifala za pol Kolumbije? Ou maj gad….
A.D., 14.09.2025 ob 20:22
Pravilno.Pri nas pa take zaposlimo v parlamentu,zdravstvu,novinarstvu,
Novinarjev se ne zaposluje že od leta 2007,so vsi na spjih in ko jih začne jemati kriptonit k hudiču, torej nezmerna raba kokice, jih zavržejo.
Pač pa to ni ovira v DZ, strankah, posebej levih on v golobu naklonjenih gospodarskih združbah.
Da je Tina vlekla ohoho bewca lah najdem vsaj 5 prič ki so bile zraven, tam 15 do 20 let nazaj in so jo zarad tega na partyjih klicali Hoover. Po sesalcu znane znamke. Lisica se je šla zarad ogromne potrošnje še zavarovat z naslovom in temo ‘diplomskega dela’ (beri sramota od FDV), če bi jo kdaj klicali na zagovor glede belega prahu. Zvita ko presta ta Tinca to pa!
Samo v parlamentu in gospodarstvu, 14.09.2025 ob 20:40
Novinarjev se ne zaposluje že od leta 2007,so vsi na spjih in ko jih začne jemati kriptonit k hudiču, torej nezmerna raba kokice, jih zavržejo.
Pač pa to ni ovira v DZ, strankah, posebej levih on v golobu naklonjenih gospodarskih združbah.
Da je Tina vlekla ohoho bewca lah najdem vsaj 5 prič ki so bile zraven, tam 15 do 20 let nazaj in so jo zarad tega na partyjih klicali Hoover. Po sesalcu znane znamke. Lisica se je šla zarad ogromne potrošnje še zavarovat z naslovom in temo ‘diplomskega dela’ (beri sramota od FDV), če bi jo kdaj klicali na zagovor glede belega prahu. Zvita ko presta ta Tinca to pa!
Ampak, zanimivo, ane. Jaz nisem nikoli žurala, pa nisem prilezla tako daleč kot Tina.
Nekaj tukaj ne štima.
mislim440, 14.09.2025 ob 20:36
Če ti kazni določene države niso všeč pač ne greš tja in igraš bebca.
Jasno je to ljudem ki večne žrtve igrajo in niso še nikoli slišali za osebno odgovornost totalno nedoumljivo. Tako kot jim je nedoumljivo da imajo odločitve posledice. Uboge žrtve res….
Ni posledic za dejanja doma, pa mislijo da lahko povsod serjejo.
Odkar je Golobinski častil norice na brezplačen žur v Strunjanu, so čist medeni ti rumeni kvazi pisuni in še hujši PR zganjajo za Tinco malinovo in palomarja.
Toliko o podkupovanju.
Novinarja se danes plača že z brezplačno mineštro, kozarcem vina in sladico, da ne govorimo o orgazmu ki ga doživljajo na repeat ker jih je PV povabil na poročno slavje pederske zalege in parih dilerjev iz okolice lj, ki operirajo po fitnesih ???
Slovenske norice – zagotovljen kretenizem in okužba z debilano ? klap klap
A nimajo v Dubaju nobene babje nevladne organizacije, da bi jo zagovarjala in protestirala v njeno korist, kot to počnejo evropske za pravice ilegalnih migrantov? Konec koncev jih je šla belka tja samo malo kulturno obogatit. Lahko bi kakšne arabske feministke tam pred sodiščem mahale z britanskimi zastavami kot njihove tovarišice v Evropi mahajo s palestinskimi.
anonimna jaz, 14.09.2025 ob 20:53
Seveda. Arabci angleski drogorašici 25 let zapora, Angleži pa muslimanske posiljevalce na svobodo. Pa razmisljaj.
Točno to. Enkrat povleče črtico tam in dobi dosmrtno v celici, ki ni vredna človeka. Tukaj pa muslič posili, krade, pretepa… dobi pa ustni opomin, pa nazaj ga spustijo, da lahko nadaljuje. Jasno, da vse sem leze, ker ve, da lahko počenja kar hoče, pa mu nihče nič ne more. Kazni so pri nas joke.
Neregistriran, 14.09.2025 ob 21:03
A nimajo v Dubaju nobene babje nevladne organizacije, da bi jo zagovarjala in protestirala v njeno korist, kot to počnejo evropske za pravice ilegalnih migrantov? Konec koncev jih je šla belka tja samo malo kulturno obogatit. Lahko bi kakšne arabske feministke tam pred sodiščem mahale z britanskimi zastavami kot njihove tovarišice v Evropi mahajo s palestinskimi.
briga muslimanke za zahodnjakinje! Samo zahodnjakinje se ven mečejo zaradi musličev. Te iste zahodnjakinje, ki tako zagovarjajo musliče, naj protestirajo masovno za izpustitev te punce! Ampak ne bodo, glavno da so kriminalni musliji v evropi na svobodi.
Ponovno, kaj za božjo voljo ima to da je kršila zakon s tem da je ženska? Misliš da moški ne dobijo takšne kazni? In zakaj točno bi kdo protestiral za kriminalca. Kazen je znana. Odločiš se da te to ne gane. Te dobijo. Dobiš kazen. Proti čemu bi protestiral? Kristus ste glupi….
Pa naše zakone si malo preberi. Priti v državo brez dokumentov pač ni kaznivo. Je samo prekršek.
Pa da te opozorim….motene ljudi tam dol tud zapirajo. Neuradno sicer ma jih. Tk da doma se drži. Pri nas vam častimo socialno vsak mesc, vas futramo do smrti….
Zartrose, 14.09.2025 ob 21:16
grozno, kazen prestroga za ta greh.. pri nas migranti posiljujejo pa nikome ništa.
Kazen je znana. Se je niso na novo za njo zmislili. V bistvu je še kratko dobila. Lahko bi doživljenjsko. Ti migrantje ki posiljujejo so pa kje točno? Na tvojem vrtu? 😀
Forum je zaprt za komentiranje.