ubijam se
Tudi jaz sem glede na stil pisanja avtorice dobila občutek, da mogoče njegove obtožbe o njeni hladnosti niso čisto mimo. Njen slog in način pisanja sta resnično hladna. Če tako deluje tudi v zvezi… Tako da, Boom, se strinjam s tabo. Verjetno si res oba nočeta priznat, da čustev med njima več ni, ampak je pač lažje vztrajat in krivit nekoga drugega za svojo nesrečo, kot pa prerezat popkovino in naredit korak naprej.
Uf, temu pa jaz rečem “napsihirana zveza”.
Če nista ravno dve osebi, ki uživata v medsebojnem mučenju, si naredita uslugo in prekinita s temi dramami. Biti z nekom, živeti znekom ni sodni proces, v katerem se dokazuje kdo ima prav in kdo ne, kdo je za kaj kriv itd. A če bi on kar naenkrat vse svoje napake in laži priznal, bi bila pa ti srečna z njim? Bi bil potem drug človek? Če tukaj ni niti toliko spoštovanja, da nekdo iskreno prizna svojo zmoto, napake, ne vem na kakšen čudež ti sploh še upaš.
Na koga misli, ko masturbira, je pa čisto vseeno. Več kot očitno dejstvo je, da ga ti iz kdo ve kakšnega razloga odbijaš, da ni več pravih čustev med vama, da si te morda tudi zaradi čustvene hladnosti ne želi. Medsebojni odnosi, vse kar se med dvema dogaja tekom dneva, hočeš noče vpliva tudi na njuno spolno življenje. Saj če bo zelo potrebne verjetno ne bo imel težav seksat s tabo, ampak vprašanje če boš ti zadovljna s takšnim brezčustvenim seksom. In golo dejstvo, da je on tvoj mož, ga še ne dela tvojega sužnja. Ne moreš mu zaradi tega postavljat pogojev kakšen naj bo, kako naj se vede do tebe, kako naj s tabo seksa, na koga naj misli, ko masturbira, kako naj ti bo zvest, ker je to ob poroki obljubil… Če ti nimaš več takšne vloge pri njem kot si jo morda nekoč imela ali pa si jo želiš imet, moraš kakšen razlog za to poiskat tudi pri sebi, ne samo pri njem. Če človek nečesa ne čuti, pač ne čuti. In brezveze ga silit v nekaj, mu postavljat pogoje in omejitve.
Ne vem pa niti kakšen smisel ima spraševat druge, ali se bo zveza, v kateri ni več ne zaupanja ne spoštovanja ne iskrenih čustev niti zdrave spolne sle, še uspela revitalizirat. Jaz mislim, da sta ta odnos konkretno zavozila. Saj tukaj večkrat kdo pravi, kako seks ni pomemben itd., ampak tako je… ko gre seks v maloro, gre zraven še vse ostalo. In ne vem kateri normalen človek bi si želel bit v zvezi v kateri bi se počutil ali kot zapornik v zaporu ali kot paznik v zaporu.
Forum je zaprt za komentiranje.