twoo je lažniv portal
kaj so mi pa pomagal? brisat vabila znam tudi sama. kako naredit, da jih ne bom več dobivala, ha? to pa ne ve noben. ali pa zakaj jih ne en mail dobivam, na drugega pa ne? a ni logično, zato, ker folk za drug mail ne ve in tja ne more pošijat. če bi to delal sistem sam bi tudi tja dobivala. tako pa določen folk ne ve za drug mail… tako, da sem prave informacije dobila drugje.
Saj nisi nikoli niti enkrat rekla, da bi rada te maile blokirala.
klik?
kaj so mi pa pomagal? brisat vabila znam tudi sama. kako naredit, da jih ne bom več dobivala, ha? to pa ne ve noben. ali pa zakaj jih ne en mail dobivam, na drugega pa ne? a ni logično, zato, ker folk za drug mail ne ve in tja ne more pošijat. če bi to delal sistem sam bi tudi tja dobivala. tako pa določen folk ne ve za drug mail… tako, da sem prave informacije dobila drugje.[/quote]
Tudi to sem ti napisala, samo kaj, ko si ti hotela imet skrivnega oboževalca.
Dokler bo povpraševanje in se bodo ribice prijemale, bo temu tako. Folk, pejte raje v realo![/quote]
res je iz te internetne strasti lahko nastane velika piz…. za vse udeležence in njim drage[/quote]
Samo za tiste ki ne berejo drobnega tiska in klikajo kar vse povprek.
Za tiste ki ga znajo uporabljat, je čist normalen portal za zabavanje. Če pa iz tega hočeš doktorirat pa verjamem da vsaj gastritis dobiš.
Saj ne more biti res ,pa je 😀
Kolk maste eni preveč časa 😀 Pa ostani pri teoriji da maš oboževalca, maile pa briši pa konc,ne pa tolko razglabljanja kdo pa kaj pa zakaj,pa kako… Ženska,najdi si hobi 😀
Včaih se prav nasmejem … Drugače pa…ne vem…meni ni nič narobe če nekdo spoznava ljudi preko takih portalov…zakaj pa ne,kak pač komur paše.
Da si delajo reklamo pa pač…biznis.nekak si morajo.
Živi in pusti živeti 🙂
Če mene vprašate,jaz bi bil najsrečnejši človek,če bi vse ženske tega sveta,bile ene same kurbe(kurve),prasice in fukfehtarce.Bilo bi točno tako kot je v RAJU(nebesih) pri BOGU.A je sploh še kaj lepšega od strastne,nežne,prečudovite in brezpogojne LJUBEZNI.Ker je na tem svetu tako malo LJUBEZNI(BOGA), je zato toliko nasilja,zla,gorja,krivic laži,sebičnosti,(satanska energija).
Če pa ti tako brezpogojno ljubiš, potem pa gotovo vsak dan pomagaš mnogim ljudem, brez pogojev. Ali pa misliš, da je ljubezen samo seks?
Naj pojasnim kako delujejo ta socialna omrežja. Ker tudi jaz dobivam povabila od Twoo. Ste že opazili, da fantje dobivajo povabila od punc in punce od fantov?
1. Vsa ta povabila so SPAM. Razni hekerčki se znajdejo in dobijo celo bazo e-mailov. Potem jih prodajo zainteresiranim in ti potem pošiljajo SPAM.
2. Ste že kdaj dobili kakšen mail na temo: “pozor, nevaren virus” ali “pomagajte otroku z aspegerjevim sindromom” itd… No, tako hekerčki dobivajo nove e-maile.
3. Hekerčki dobivajo e-maile tudi od vaših naivnih prijateljev, ki nasedajo raznim trikom in vpisujejo svoje gmail geslo na tretjih straneh.
To pomeni, da za ‘povabili’ od Twoo ne stoji resnična oseba. To je samo trik, da se vpišeš na ta portal in če si naiven boš vpisal geslo od gmaila, ki pa bo potem poslal ‘povabila’ tvojim resničnim prijateljem.
Ta SPAM pa izkoristi vaša čustva, da potem dejansko mislite, da vas je nekdo povabil v resnici pa vas ni NIHČE. In ker nam paše, da nam nekdo piše, nasedemo na polni črti in potem še vpisujete gesla svojega e-maila na tretjih straneh (kar pa je ena velka neumnost).
Nima veze to nič s “hekanjem”, saj te vpraša, če dovoliš, da bi uvozili vse tvoje emaile iz googlovega gmaila, a ne? Gre pač za marketinški način, trik, kako uporabnika “nategniti”. Potem pa pač kot večina zmenkarskih sistemov, ki niso kar tako zastonj na netu, ker zastonj se še menda mačka ne goni, 🙂 , razpošilja recimo sporočila od navideznih uporabnikov (nastavljeni, ki sploh niso ljudje, seveda ponavadi na slikicah manekenke s posebej poudarjenimi seksualnimi atributi), ki razpošiljajo sporočila (dejansko jih razpošilja avtomatiziran program). In to sporočilo lahko recimo vidiš, če si nadgradiš račun za protiplačilo. Isto je s temi portali pri nas. Torej nikar ne boditi neumni in ne plačujte teh storitev, ker so “nateg” za ciljno skupino moških, ki ne vplivajo na čustva, ampak bolj na hormone, ko mislijo ,da jih sedaj kar čakajo same lepotice. :))
Avtorici tega posta!
Pred davnimi leti sem odprla e-pošto na hotmailu, od začetka vse lepo in prav, za pošiljat datoteke veliko več kot gmail in ostali. Potem pa sem zaečla dobivat spam pošto in to iz Amerike, neki fuck, viagra….. nekja časa sem uporabljala tipko delete, ampak ni pomagalo veliko. Potem sem odkrila njihovo funkcijo Briši kot lažno poročilo in začuda število prejetih spam mailov se je začelo zmanjševati, saj jih še dobim, a v primerjavi s prej pa je milina.
V primeru, da veš, da je to tvoj znanec mu povej, da imaš služben mail na katerega ni dovoljeno pošiljanje pošte s takšno vsebino. Če je ta model poročen, pa mu zagrozi, da boš z njegovim početjem seznanila njegovo ženo če ne bo dal mira. V kolikor vse to ne bo pomagalo, pojdi v službo IT in jih prosi za menjavo e-naslova pa povej, da te določena oseba nadleguje (imena ne potrebuješ povedati). V novi mail nikakor ne smeš kopirati e-naslove, ampak jih vnesi ročno. če imaš računalnik in ne post terminal, potegni z interneta Cleaner in računalnik prečisti – zbriše ti vso zgodovino linkov…….
To na kratko.
Vsak dan dobim po dva maila koga vse sem zamudila na twoo in bla bla bla… Odločila sem se, da to do konca izkoreninim in sem klinila na link, kjer naj bi se lahko odjavila. Glede na to, da se mi je odprl račun, katerega nikoli nisem ustvarila, ne dvomim, da je s tistim klikom hudič razposlal prošnje vsem, ki jih imam v imeniku. Če sem sedaj v gmailu filtrilala in delitirala vse twoo maile, sem s tem dosegla, da bo te maile avtomatično brisalo tudi v bodoče?
Forum je zaprt za komentiranje.