Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Tip in ženske, samske, poročene, žena

Tip in ženske, samske, poročene, žena

….in kdaj bo nadaljevanje?

Nisem napisal, da ne zboli, sigurno je pa velika verjetnost, da bo nekdo prej zbolel, če celo življenje hodi zagrenjen okoli kot pa, če je nasmejan, veder, vesel…

In če ostanemo pri tem primeru je njen partner lahko veliko pripomogel k temu, da je zbolela, če se je raje ukvarjal z drugimi, njo pa puščal v nemar. Sedaj, ko ji tečejo zadnji dnevi ga pa mogoče peče vest oz je spoznal kaj bo v resnici izgubil. Prej mu očitno ni bilo veliko mar. :/[/quote]

Spet bučke enega ki pravi kolko je dal v lajfu skoz….

poznam prijatelja ki je srečen človek z svojo punco pa je skoz bolan… ko je bil čisto mali je mel 2x HUDO gripo od takrat mu odpornost peša neglede na SREČO in oporo pri punci… pa je bolan več kot jaz ki nimam ”opore”

bedarija je tako razmišljanje niti ni zdravstveno dokazano… najbolj utrjen si ko največ daš skozi…. veš kdo je utrjen? Delavci na strehah ki delajo v soncu dežju, mrazu, vročini… pa so žalostni in nesrečni ampak zbolijo pa zlepa ne….[/quote]

Je razlika med žensko in moško psiho, čustvovanjem,
eni so z marsa, drugi z venere :))

Eni so skoz bolani, ker so tako navajeni , manipulirajo za pozornost, nežnost,
ja nemorš da verjameš


Se strinjam. Najmanj možnosti, da zboliš, imaš, če živiš v skladu s svojimi resničnimi potrebami.
Tako, kot ima vsaka stvar svoja navodila za uporabo, ki določajo kako je treba stvar uporabljati in z njo ravnati, da bo čimdlje delovala brezhibno, tako je tudi človek ustvarjen za določen namen.
Seveda ne moremo vedno delovati tako, kot bi si želeli in telesu nuditi nekih idealnih pogojev, ker nimamo možnosti.
Pa to še ni tako velik problem, kot to, če smo zaradi prepričanj in negativnega okolja, v sebi v konfliktu. Da se ne maramo, si povzročamo bolečine……

Nisem napisal, da ne zboli, sigurno je pa velika verjetnost, da bo nekdo prej zbolel, če celo življenje hodi zagrenjen okoli kot pa, če je nasmejan, veder, vesel…

In če ostanemo pri tem primeru je njen partner lahko veliko pripomogel k temu, da je zbolela, če se je raje ukvarjal z drugimi, njo pa puščal v nemar. Sedaj, ko ji tečejo zadnji dnevi ga pa mogoče peče vest oz je spoznal kaj bo v resnici izgubil. Prej mu očitno ni bilo veliko mar. :/[/quote]

Spet bučke enega ki pravi kolko je dal v lajfu skoz….

poznam prijatelja ki je srečen človek z svojo punco pa je skoz bolan… ko je bil čisto mali je mel 2x HUDO gripo od takrat mu odpornost peša neglede na SREČO in oporo pri punci… pa je bolan več kot jaz ki nimam ”opore”

bedarija je tako razmišljanje niti ni zdravstveno dokazano… najbolj utrjen si ko največ daš skozi…. veš kdo je utrjen? Delavci na strehah ki delajo v soncu dežju, mrazu, vročini… pa so žalostni in nesrečni ampak zbolijo pa zlepa ne….[/quote]Tudi kronični pijančki nikoli ne zbolijo za gripo, pa boš rekel, da živijo zdravo? 😉

Sploh pa tvoj primer prijatelja ni to kar je bilo izpostavljeno na začetku te teme, ko je nekdo (nekoč zdrav) leta trpel (hote ali nehote) prezir, ignoranco, laži, zapostavljanje…itd svojega partnerja in si nevede nakopal bolezen oz s takim načinom življenja pripomogel k temu.

Zakaj bi nekdo to počel sebi? Ker je imel zdrave temelje samospoštovanja, ker je razmišljal o tem kako živi, deluje, kako diha in zakaj?…
Dvomim :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close