Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Tip in ženske, samske, poročene, žena

Tip in ženske, samske, poročene, žena

Poročen tip vara ženo z različnimi ženskami že dolga leta, in spozna tudi njo, na katero se naveže čustveno. Do ločitve pa ne pride, čeprav je bila skorajda napovedana. Medtem je še iskal tretje in četrte ženske, da bi pozabil na tisto, zaradi katere se je skoraj ločil. Danes pa si je spet poiskal peto, da bi se zamotil itd. Postal je zamorjen, grob do druge, ki mu je bila v oporo, žena je vmes zbolela, in je nenadoma postala glavna junakinja. Zdaj je žena tista, kateri je smrtno zvest, ker je ne želi pustiti na cedilu, rad bi ji pomagal. Medtem pa je zato drugo izkoristil in ji obrnil hrbet, že kot nosečo jo je napadal in ji grozil ter ustrahoval, da je izgubila otroka in zraven še leta… In je ostala sama. Tip pa doma gleda tv in ves čas trdi, kako je prijazen.
… No comment..:(

Prav je, da stoji ženi ob strani zdaj, ko je zbolela. Praviš… da je junakinja. Ne želi si tega junaštva. :/

Tista druga… je pa verjetno cel čas vedela, da je druga…

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Vse ljubice vedo da so kao druge in gredo zavestno v to. Sicer ne branim tipa in ne zagovarjam njegovega početja, pa vendar. Vsaj zdaj ko žena potrebuje pomoč in oporo ji to nudi.. pa kaj je s tem narobe?

to je bistvena razlika med biti Poročen ali samo v Zvezi.

S poroko se da Obljuba, da se skrbi za drugega tudi v “slabem”.
Neglede na “moralo” zaradi skakanja čez plot (pač doma ni zadosti) je spoštovanje dane besede tisto, kar naredi osebo Človeka

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


To razliko narediš v glavi, ne pa pred oltarjem.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Če bi ji stal ob strani že od vsega začetka zelo verjetno niti zbolela ne bi!!!…… :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Res, no comment, kera soap opera! In kje si ti v tej zgodbi, branjevka?


To razliko narediš v glavi, ne pa pred oltarjem.[/quote]
v glavi moraš imeti, še predno greš pred “oltar”!
In imeti moraš “jajca”, da se zavežeš, daš besedo (- vsaj drugemu v paru)!

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


To razliko narediš v glavi, ne pa pred oltarjem.[/quote]
v glavi moraš imeti, še predno greš pred “oltar”!
In imeti moraš “jajca”, da se zavežeš, daš besedo (- vsaj drugemu v paru)![/quote]
Jajca moraš imeti, da obljubo držiš…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

To drugo je izkoristil glih toliko kolikor je sama hotela in dopustila, saj kot je napisala že zgoraj japkica, je ta druga točno vedela da je druga in tudi, če je vsaj malo pametna (v kar pa močno dvomim), da nikoli ne bo prva. Tak je pač vrstni red… :))


v glavi moraš imeti, še predno greš pred “oltar”!
In imeti moraš “jajca”, da se zavežeš, daš besedo (- vsaj drugemu v paru)![/quote]
Jajca moraš imeti, da obljubo držiš…[/quote]
o tem, da ima on jajca, pa je že v opredelitvi teme napisano ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

To da je žena zbolela pove da JE vedela a ga ni zapustila in se je raje mučila/zarad otrok, pa financ, pa familie, pa kaj bodo drugi rekli/ dokler telo ni odpovedalo a še kljub temu ni srečala pameti da bi začela živeti svoje življenje

To drugo je izkoristil glih toliko kolikor je sama hotela in dopustila, saj kot je napisala že zgoraj japkica, je ta druga točno vedela da je druga in tudi, če je vsaj malo pametna (v kar pa močno dvomim), da nikoli ne bo prva. Tak je pač vrstni red… :))[/quote]

Ta vrstni red se v življenju spreminja…Poglej okrog sebe.

od druge do pete, prej cela četa različnih žensk z obljubami skorajšnje ločitve. izkorišča, že leta izkorišča tiste, ki mu nasedajo, saj je tako prijazen. kaj mu mar čustvena navezanost, rojeni ali nerojeni otroci, spolno prenosljive bolezni, bolna žena…

zbudi se.

Kje ste razbrali, da je žena zbolela zarad tega????
Kar nekaj sklepat in pol komentirat pa res nima dodane vrednosti..

Če bi ji stal ob strani že od vsega začetka zelo verjetno niti zbolela ne bi!!!…… :/[/quote]

Tasle izjava je pa kruta, težka in žaljiva, do vseh bolanih žensk in njihovih moških.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

No, v glavnem, jaz bi s takim moškim končala že davno. Ne zdrava in ne bolna si ne bi želela njegove opore.

Če bi ji stal ob strani že od vsega začetka zelo verjetno niti zbolela ne bi!!!…… :/[/quote]Tasle izjava je pa kruta, težka in žaljiva, do vseh bolanih žensk in njihovih moških.[/quote]Ta svet je krut, žal, kaj čmo…. :/

Verjetno se strinjaš, da če je človek nasmejan, vesel, če ima ob sebi nekoga, ki ga razvedri, mu je v oporo…itd je maj verjetno, da se ga prime kaka bolezen kot pa pri nekom, ki ga drži pod stalno dozo stresnih hormonov, mu povzroča skrbi, ga pušča v negotovosti, solzah…?
In če se to ponavlja leta….kakšne so posledice?

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Vsaka bolezen, od migrene naprej je posledica NASILJA NAD SAMIM SEBOJ.
Delamo nekaj proti sebi, svojim prepričanjem, merilom, požiramo dan za dnem in se razžiramo dokler nekega dne….. za to je tako pomembno slediti sebi, sebe spremeniti (ne drugih), če je treba se tudi ločiti, zaradi SEBE, SEBE je treba imeti rad!
On, dobro si napisal. Upam da tako delaš.

Tasle izjava je pa kruta, težka in žaljiva, do vseh bolanih žensk in njihovih moških.[/quote]Ta svet je krut, žal, kaj čmo…. :/

Verjetno se strinjaš, da če je človek nasmejan, vesel, če ima ob sebi nekoga, ki ga razvedri, mu je v oporo…itd je maj verjetno, da se ga prime kaka bolezen kot pa pri nekom, ki ga drži pod stalno dozo stresnih hormonov, mu povzroča skrbi, ga pušča v negotovosti, solzah…?
In če se to ponavlja leta….kakšne so posledice?[/quote]

In ti misliš, da tak človek ne zboli?
Mah… škoda, ker to ni tako…

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Najlažje je druge krivit za svojo nesrečo. Me sploh ne preseneča, da je ta komentar prišel ravno iz tvoje strani.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Najlažje je druge krivit za svojo nesrečo. Me sploh ne preseneča, da je ta komentar prišel ravno iz tvoje strani.[/quote]
Saj je ne krivi, gotovo pa je pripomogel k temu, del odgovornosti pa še vedno nosi sama.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ta svet je krut, žal, kaj čmo…. :/

Verjetno se strinjaš, da če je človek nasmejan, vesel, če ima ob sebi nekoga, ki ga razvedri, mu je v oporo…itd je maj verjetno, da se ga prime kaka bolezen kot pa pri nekom, ki ga drži pod stalno dozo stresnih hormonov, mu povzroča skrbi, ga pušča v negotovosti, solzah…?
In če se to ponavlja leta….kakšne so posledice?[/quote]In ti misliš, da tak človek ne zboli?
Mah… škoda, ker to ni tako…[/quote]Nisem napisal, da ne zboli, sigurno je pa velika verjetnost, da bo nekdo prej zbolel, če celo življenje hodi zagrenjen okoli kot pa, če je nasmejan, veder, vesel…

In če ostanemo pri tem primeru je njen partner lahko veliko pripomogel k temu, da je zbolela, če se je raje ukvarjal z drugimi, njo pa puščal v nemar. Sedaj, ko ji tečejo zadnji dnevi ga pa mogoče peče vest oz je spoznal kaj bo v resnici izgubil. Prej mu očitno ni bilo veliko mar. :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Najlažje je druge krivit za svojo nesrečo. Me sploh ne preseneča, da je ta komentar prišel ravno iz tvoje strani.[/quote]
Saj je ne krivi, gotovo pa je pripomogel k temu, del odgovornosti pa še vedno nosi sama.[/quote]
Am ne ni. Če je pa ona tok mentalno nestabilna, da si v vsem tem času ni mogla poiskat drugega, pa to ni njegov problem.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

In ti misliš, da tak človek ne zboli?
Mah… škoda, ker to ni tako…[/quote]Nisem napisal, da ne zboli, sigurno je pa velika verjetnost, da bo nekdo prej zbolel, če celo življenje hodi zagrenjen okoli kot pa, če je nasmejan, veder, vesel…

In če ostanemo pri tem primeru je njen partner lahko veliko pripomogel k temu, da je zbolela, če se je raje ukvarjal z drugimi, njo pa puščal v nemar. Sedaj, ko ji tečejo zadnji dnevi ga pa mogoče peče vest oz je spoznal kaj bo v resnici izgubil. Prej mu očitno ni bilo veliko mar. :/[/quote]

Spet bučke enega ki pravi kolko je dal v lajfu skoz….

poznam prijatelja ki je srečen človek z svojo punco pa je skoz bolan… ko je bil čisto mali je mel 2x HUDO gripo od takrat mu odpornost peša neglede na SREČO in oporo pri punci… pa je bolan več kot jaz ki nimam ”opore”

bedarija je tako razmišljanje niti ni zdravstveno dokazano… najbolj utrjen si ko največ daš skozi…. veš kdo je utrjen? Delavci na strehah ki delajo v soncu dežju, mrazu, vročini… pa so žalostni in nesrečni ampak zbolijo pa zlepa ne….

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close