Težko do resne partnerke.
Slabo ne, bolj malo čitam zadnje čase… zapopadla me je mentalna lenoba in puhla oholost, da več pišem, kot čitam. Ampak to bom popravila.. manj bom pisala, obljubim vam, bratje in sestre in vsi angeli in svetniki naj mi pomagajo… da se bom verno držala teh besed in da bom vredna bralka vas in vseh svojih učiteljev… ker v tem letu in menda l. 2011 sem naštancala 2797 postov..čisto preveč…[/quote]Kaj bo preveč, kdo to pravi?
Meni se zdi, da ti še kak odgovor kje manjka…. 😉
Škoda bi bilo, da bi sedaj nehala, ko ti tako dobro gre. :))))[/quote] Ja tebi se to ne zdi dosti, ker si jih ti z vesno v godino napisal enih 22 000… 🙂 🙂
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Kaj bo preveč, kdo to pravi?
Meni se zdi, da ti še kak odgovor kje manjka…. 😉
Škoda bi bilo, da bi sedaj nehala, ko ti tako dobro gre. :))))[/quote] Ja tebi se to ne zdi dosti, ker si jih ti z vesno v godino napisal enih 22 000… 🙂 :)[/quote]Vse za vaše dobro 😉 :)))
Nič ne obžalujem 😉
Ja tebi se to ne zdi dosti, ker si jih ti z vesno v godino napisal enih 22 000… 🙂 :)[/quote]Vse za vaše dobro 😉 :)))
Nič ne obžalujem ;)[/quote]Mais non, je ne regrette rien! je pela edith piaf… ampak jaz ji ne verjamem docela……
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] No ja, se obrnem okrog in kaj opazim? Da je ravno obratno kot praviš. Jaz opažam pretežno samske 30+ letnice. Tudi, ko pogledam kolege, znance (pa imam bolj moško družbo kot žensko), vidim, da je več samskih žensk kot moških. V bistvu skoraj nikoli ne srečam kakega samskega moškega nad 30. Tako, da res ne vem kje so.
Tudi v temi vidiš, da se ti oglašamo predvsem ženske. In ja oglašamo se predvsem samski tako, da ni panike, da bi bil edini s to težavo. Razen, če bodo napisali, da so samski pa da želijo vedno ostati samski :).
In daleč od tega, da ženske iščemo frajerje, glasne, žurerje in tako naprej. Meni so všeč umirjeni moški, nežurerji, taki, ki ne pijejo in ne kadijo, radi športajo, imajo različne hobije in tako naprej.
Bo kar držalo.
Recimo jaz porabim prosti čas za športanje, naravo, potovanja, jezikovne tečaje in podobne zadeve. V lokalih pa me ni najti. Žuri tudi ne.
Veliko sem okrog, veliko hobijev, stalno v gibanju, ampak družabna pa nisem. In na teh športanjih, hobijih, srečujem sicer veliko ljudi. Samo samo vezane moške in samske ženske.
Tako, da sklepam, da samski moški ostajajo doma za računalnikom ali pa na žurih in lokalih.
Ja, res.
Saj o tem sem verjetno že pisala v kaki temi. Mislim, kako se bo človek pokazal v luči partnerja, starša, če že ob prvem snidenju dobi nalepko: Ne ustreza. In to na osnovi nekega vtisa, ko v njega sprojeciramo nekoga drugega oz. neke predsodke…
Saj v končni fazi, če komu ne damo niti možnosti da nam postane prijatelj, da nimamo pristopa, ki da je možnost, da v človeku vidimo dobre lastnosti, tiste, ki so nam všeč in potem tehtamo s tistimi, ki nam niso, ne pa da vidimo samo slabe, dobre so pa … zanemarljive ? … če ne damo niti te možnosti, bomo oz. boste večno lahko samski.
Joj, ne bi ti znala odgovorit. Ker ne vem, kdo je (iz MON-a) sploh samski.
“Poznam” enega, pametnega in izobraženega, športnika, prijetne zunanjosti, z redno službo, s katero je zadovoljen, neporočenega, ampak po zadnjih informacijah, ki jih imam, v odnosu. Pa nekaj poročenih. Žal.
Hej, Dragunov je samski. Pa mislim, da se en fant na chatu pojavlja, ki je tudi samski. Prijeten, simpatičen sogovorec. Debata zelo lepo teče z njim. S smislom za humor pa tudi z občutkom kdaj biti resen in kdaj se debata sprevrže v šalo. Ampak žal ne vem tako veliko o njem.
Kar sem želela poudarit je, da ne bi takoj dali oznake drugemu človeku, ampak da smo pripravljeni na spoznavanje drugega. Da mu prisluhnemo. Sprašujemo. Prisluhnimo. Se pustimo presenetit.
Jaz avtorja teme cisto razumem kaj hoce povedat, samo dodal bi da ste tukaj nekam ozko usmerjeni. Zakaj bi pa decko moral iskat samo samske? Po mojih izkusnjah (samski sem en kratek cas), so samske polne nekih predsodkov (tista klasicna: vsi moski so prasci), imajo travme, so ze dolgo samske in so si zivljenje temu primerno organizirale in potem je hudicevo tezko to spremenit. Preden me napadete, to so samo moja opazanja, koliko sem imel priliko ene par samskih spoznat, ne trdim da so zdaj vse take.
Zdaj pa na drugo stran: vezane. To je to. Od vsega kar sem do zdaj imel, je bila samo ena samska.Vezano zensko je danes otrocje lahko dobit in to iz dveh razlogov: ali so nesrecne v vezah, ali pa iscejo neko novo vznemirjenje. Mogoce pa imam samo jaz tako sreco. V glavnem, zvestoba je danes ze postala tujka. Zdaj mi je smesno, ampak me je po drugi strani kar strah kaj bo, ko bom sam nekoc imel reso zensko, ko vem kake so.
Recept pa je pomoje da ne nacrtno iskat, mogoce se je samo malo vec treba gibat zunaj, ne pa samo doma in jokat. Ne bit ozko usmerjen in ne bit poln predsodkov, ker vseeno obstajajo tudi povsem ok punce. Ce si samski, si moras zivljenje temu primerno prilagodit. Uzivaj na polno, ker ko bos dobil resno zensko, pa verjemi da ti spet ne bo prav. Vsak dan si moras rect boli me kita za vse, uzivaj v dnevu, kaj bo bo.
🙂
Gre za to, da boš lahko občutil občutke, ki jih občuti varan mož. Pa ni nujno, da boš resnično varan, ampak boš lahko samo mislil, da si ali pa boš vsepovsod videl neko možnost, da te žena vara, če že zdaj praviš, da se bojiš tega…
Zato pravim, da se v življenju vse vrača. Zaradi izkušnje, ki jo imaš, ko nekdo vara, kako zlahka (kot sam praviš) pride do varanja…
Torej je jasno zakaj ni srečanj, ker ni samskih moških :).
Joj, ne bi ti znala odgovorit. Ker ne vem, kdo je (iz MON-a) sploh samski.
“Poznam” enega, pametnega in izobraženega, športnika, prijetne zunanjosti, z redno službo, s katero je zadovoljen, neporočenega, ampak po zadnjih informacijah, ki jih imam, v odnosu. Pa nekaj poročenih. Žal.
Hej, Dragunov je samski. Pa mislim, da se en fant na chatu pojavlja, ki je tudi samski. Prijeten, simpatičen sogovorec. Debata zelo lepo teče z njim. S smislom za humor pa tudi z občutkom kdaj biti resen in kdaj se debata sprevrže v šalo. Ampak žal ne vem tako veliko o njem.
Kar sem želela poudarit je, da ne bi takoj dali oznake drugemu človeku, ampak da smo pripravljeni na spoznavanje drugega. Da mu prisluhnemo. Sprašujemo. Prisluhnimo. Se pustimo presenetit.[/quote]
Forum je zaprt za komentiranje.