Tema namenjena moderatorju Robiju
trap … vprašaj tvojo mamo kolikokrat IN zakaj ni nastavila vsem drugim samo zato, da si ti imel formalnega očeta. Da nisi zmede, pastorek, … socialno odrinjen.
In fotra koliko jih je nategnil pa nobene ne sme priznati — morda imaš še kakšnega pol brata/sestro … in boš to izvedel šele na dedni razpravi!!![/quote]
nebi rad prizadel staršev psihični prizadetih …. ampak … a ti veš koliko barv ima mavrica + infra in ultra barve?
kavelj je v tem, da si ljudje prizadevao, garamo, se grizemo v jezik, požiramo svoj ego … za to, da shajamo z Ljudmi … ne pa s slikami na plakatih na katere dripci drkate[/quote]
Teli posti zate niso neprimerni ? Nevem kakšna pravila potem veljajo zame…
trap … vprašaj tvojo mamo kolikokrat IN zakaj ni nastavila vsem drugim samo zato, da si ti imel formalnega očeta. Da nisi zmede, pastorek, … socialno odrinjen.
In fotra koliko jih je nategnil pa nobene ne sme priznati — morda imaš še kakšnega pol brata/sestro … in boš to izvedel šele na dedni razpravi!!![/quote]
nebi rad prizadel staršev psihični prizadetih …. ampak … a ti veš koliko barv ima mavrica + infra in ultra barve?
kavelj je v tem, da si ljudje prizadevao, garamo, se grizemo v jezik, požiramo svoj ego … za to, da shajamo z Ljudmi … ne pa s slikami na plakatih na katere dripci drkate[/quote]
Teli posti zate niso neprimerni ? Nevem kakšna pravila potem veljajo zame…[/quote]
pa zainteresiran niti registriran NI!!!
Veš kdaj si nazadnje seksal z žensko..Ko je bil Tito še živ…To, da se igraš z onetom in delaš frajerja na svojem obskurnem forumu, ne šteje.[/quote]
pajkec … nesi ekran s sabo in se usedi na školko.
sedaj pa lahko bereš naprej
buuuuuuuuuuuu — useri se od strahu
Veš kdaj si nazadnje seksal z žensko..Ko je bil Tito še živ…To, da se igraš z onetom in delaš frajerja na svojem obskurnem forumu, ne šteje.[/quote]
pajkec … nesi ekran s sabo in se usedi na školko.
sedaj pa lahko bereš naprej
buuuuuuuuuuuu — useri se od strahu[/quote]
Khm pajk, upam, da nisem nazadnje ravnokar! Ali pač! Kap je dobra ker je od srca!! ☺
preberi svojo objavo, eno višje še višje od krivokljunke in še višje od Pajkeca … so ti trije nicki od istega avtorj?
comprende??? — ali rabiš od vsakega v dvojici po en par okoli kepe ☺
Ti si en lažnivec. Na zadnji mejl mi nisi odgovoril, kar lahko SPET dokažem.[/quote]
Opa, tule se pa strinjam z Robijem. Meni tudi še nisi dokazal, da se okoli spraševanja po uspehu na maturi nisi zlagal.
Forum je zaprt za komentiranje.