Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Tattoo-ji

Tattoo-ji

Od kdaj pa je oblačenje neločljivo povezano s tetoviranjem? Poznam kar nekaj žensk, ki se super oblačijo, pa nimajo nobene tetovaže. In, če ne odobravam tetoviranja sem staromodna?

On_, ne vem zakaj trapasta pripomba o dolgem krilu in črtastem puloverju? Če so tebi všeč ženske, ki so porisane kot avtocesta, je to tvoj okus in problem.


Zakaj bi bil to problem? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Od kdaj pa je oblačenje neločljivo povezano s tetoviranjem? Poznam kar nekaj žensk, ki se super oblačijo, pa nimajo nobene tetovaže. In, če ne odobravam tetoviranja sem staromodna?

On_, ne vem zakaj trapasta pripomba o dolgem krilu in črtastem puloverju? Če so tebi všeč ženske, ki so porisane kot avtocesta, je to tvoj okus in problem.[/quote]

Nisi staromodna. Meni so tatooji sicer všeč, ampak majhni, skoraj neopazni.
Verjamem, da so tvoje kiklce prav lepe…

Ha, ha, ha,… ja, čisto normalna družina 🙂

To razmišljanje o zaposlovanju drugačnih je čisto mimo. Sama mislim, da smo ljudje, ki smo drugačni na zunaj, drugačni tudi znotraj.. nimamo nekih zavor v glavi, da moramo človeka NUJNO presoditi po tem kako zgleda, kako je oblečen in če ima konvencionalno frizuro.. Takim pač manjka poguma ali pa domišljije.. Skratka, se bojijo stopiti ven iz družbenega okvirja, ker nimajo jajc, da se spopadejo s svetom.

Upam samo, da ne boste en dan odprli zjutraj oči, ugotovili, da ste stari 70 let in ste zamudili čisto vse veselje v življenju!!!

Jaz pa mislim, da je vsako pretirano izstopanje navzven le krik in goreča želja po biti opažen.
Tisti, ki so zares drugačni- navznoter-, nimajo potrebe, da to pokažejo tudi navzven.

Želim ti, da ti do 70 manjka še čimveč … ali, da si to pogruntal(a) že davno nazaj …
Še bolje, pa če sta oba pogoja izpolnjena …

Mogoče nekateri s tem res hočejo samo pozornost.. Meni je to način življenja in izražanja.

In ja, do 70 mi manjka še veliko in tudi zbujena sem že dolgo!! Nč bat!

Zanimivo je, da so tisti, ki se smatrajo za liberalne, najbolj skočili v luft zaradi mnenja, ki so ga napisali domnevno staromodni. Še enkrat pravim – če bi bila sama šef imam pravico izbrati delavca po svojem lastnem prepričanju. Zato pa so razgovori za službo. Če teh ne bi bilo, bi se delodajalec lahko odločil že na podlagi pisne vloge. Zakaj imajo določeni poklici uniforme, toge (sodniki, državni tožilci, državni pravobranilci, odvetniki)? Zaradi tega, da bi že sam zunanji izgled dajal neko avtoriteto. Kako bi gledali na določeno banko, če bi se po njej sprehajali bančni uslužbenci v kapri hlačah, japonkah ali natikačih, z globokimi dekolteji, s preluknjanim nosom ipd.?

Vem za najmanj eno tako banko.

Vem za najmanj eno tako banko.[/quote]

Jaz sigurno nisem njihova komitentka, za druge pa ne vem. :)) Sicer je pa itak najbolj varno denar imeti v nogavici. 🙂

Eno je, kakko zgledjao uslužbenci za okenci, ki sprejemo stranke. Drugo pa je scena po pisarnah. Tebi se vidi, da preveč gledaš ameriške filme in misliš, da so pri nas uslužbenci bank vsi ful zrihtani.

Saj jaz mislim tiste za okenci, za ostale me ne zanima. Pri tebi se pa vidi, da ne preneseš drugačnega mnenja. Bodi potetovirana ali ne, to je tvoja stvar, moja pa je, kaj je meni všeč. Oseba se za tetoviranje odloči zato, ker ima določen značaj in ne kar tako. To pomeni, da značaj te osebe ni kompatibilen z mojim, kar pa ne pomeni, da je ta oseba slaba. Lahko je čisto v redu. Če bi se 99 % ljudi tetoviralo, bi bila jaz med tistimi, ki se ne bi, ker mi to ni všeč.

No, tukaj moram absolutno podpreti antilopo, ker imajo navodila oziroma se to imenujejo priporočila za oblačenje jasno opredeljena v mnogih podjetjih in veljajo za različna delovna mesta in ne samo na npr. okencih pri poslovanju s strankami.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

In beseda je meso postala 🙂

http://www.mikavna.si/2010/04/poslovna-urejenost/

za mlečnozobce za začetek:

http://ssum.um.si/2013/04/kodeks-poslovnega-oblacenja/

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

He he, vama se pa res vidi, da nikoli nista od znotraj videla pisarne kakšnega slovenskega podjetja, zato limata tu neko teorijo..

Slovenskih podjetij je veliko, samo vprašanje je, če so uspešna. :)))

Ne gre za to, kar smo napisali Margot, NM-3w in jaz, tako mnenje ima precej strokovnjakov, ki se ukvarjajo s poslovnim bontonom in oni so preučevali psihologijo na delovnem mestu.

Od kdaj pa je oblačenje neločljivo povezano s tetoviranjem? Poznam kar nekaj žensk, ki se super oblačijo, pa nimajo nobene tetovaže. In, če ne odobravam tetoviranja sem staromodna?

On_, ne vem zakaj trapasta pripomba o dolgem krilu in črtastem puloverju? Če so tebi všeč ženske, ki so porisane kot avtocesta, je to tvoj okus in problem.[/quote]

Antilopa, za moške delodajalce te naj ne skrbi , s tatujem ali brez njega, samo da je mlada, lepe noge, čvrsta …. :- lepo te prosim, tatu, da bi ga zmotil? :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Od kdaj pa je oblačenje neločljivo povezano s tetoviranjem? Poznam kar nekaj žensk, ki se super oblačijo, pa nimajo nobene tetovaže. In, če ne odobravam tetoviranja sem staromodna?

On_, ne vem zakaj trapasta pripomba o dolgem krilu in črtastem puloverju? Če so tebi všeč ženske, ki so porisane kot avtocesta, je to tvoj okus in problem.[/quote]

Antilopa, za moške delodajalce te naj ne skrbi , s tatujem ali brez njega, samo da je mlada, lepe noge, čvrsta …. :- lepo te prosim, tatu, da bi ga zmotil? :)))[/quote]

Matjažko, govori se, da si bo Katenjka dala vtetovirati tvoje ime na levo ramo. Lahko ji še preprečiš in ji predlagaš kakšno bolj erotično mesto za tetovažo. :))

Antilopa, za moške delodajalce te naj ne skrbi , s tatujem ali brez njega, samo da je mlada, lepe noge, čvrsta …. :- lepo te prosim, tatu, da bi ga zmotil? :)))[/quote]

Matjažko, govori se, da si bo Katenjka dala vtetovirati tvoje ime na levo ramo. Lahko ji še preprečiš in ji predlagaš kakšno bolj erotično mesto za tetovažo. :))[/quote]

Tebi bi tudi pasal kak tatujček, Antilopa. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjažko, govori se, da si bo Katenjka dala vtetovirati tvoje ime na levo ramo. Lahko ji še preprečiš in ji predlagaš kakšno bolj erotično mesto za tetovažo. :))[/quote]

Tebi bi tudi pasal kak tatujček, Antilopa. :)[/quote]

Verjetno si mislil tatoo v obliki modrice na levem očesu. :))

Ojoj, takšnih tatujev pa jaz ne delam, saj se štempljanje ne šteje pod umetnost.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ojoj, takšnih tatujev pa jaz ne delam, saj se štempljanje ne šteje pod umetnost.[/quote]

In kaj bi mi ti narisal? Radovedna sem. 🙂

Verjetno si mislil tatoo v obliki modrice na levem očesu. :))[/quote]
anti lopa -> ne ga žaliti … on samo ve.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ojoj, takšnih tatujev pa jaz ne delam, saj se štempljanje ne šteje pod umetnost.[/quote]

In kaj bi mi ti narisal? Radovedna sem. :)[/quote]

Jaz samo z ustnicami rišem, ponavadi na vrat. Anitilope imate dolge vratove ,a ne?
Tako da ne bo menda problema najti pravi kotiče? hehe :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close