študentska nalepka
ne vem kaj se eni tolk razburjate če hoče nekdo nalepko, sedaj bo pa ne vem koliko oškodoval državo.. kar priznajte si, da vsakdo če le upa iskroistit šanso da bo dobil kje kaj zastonj. v tem primeru če punca dobi nalepko (kupi) ne bo prav nihče za nič prikrajšan. mater ste vsi tolk neki fouš in bedasti. sam neki gledate da ne bi kdo kaj več dobil kot vi!!!!
ONA27 na študentskem servisu na borštniku sem videla oglas da nekdo prodaja nalepko po 8.000 sit. mislim da je oglas že par dni gor, priporočam da greš tja,si prepišeš št in pokličeš ter vprašaš če jo morda še ima.
Forum je zaprt za komentiranje.