Ste kdaj hodile z maminim sinkom?
skoraj vsaka je kdaj hodila z maminim sinkom, saj jih je toliko, da bi bilo res naključje, če ne bi.
nima pa smisla ugotavljati kakšni so in kako jih prepoznaš.
osredotoči se na pozitivo: kaj mora moški imeti, da te sploh zanima.
Po moje je zelo pomembno, da ima vir dohodkov oz. da resno študira, če je še mlajši. Kakšne cilje ima v življenju, je zmožen samostojnega življenja, si predstavlja, da živi sam s svojo družino, ali mu pogled dlje od mansarde ne seže za nobeno ceno. Kaj je pripravljen narediti zate – NAREDITI ne govoriti.
a ni tako bolje? je tebi bolj všeč, da mora naša sociala obravnavati 900 000 vlog za razno razne transferje? Je smisel v Sloveniji kako se čimbolj prilimat na socialo? Ali je morda čimbolj smiselno ožemat svoje starše do smrti? nikjer pa nisem rekla, da smo ženske kaj bolj samostojne in napredne.
če bi bile, bi malo slovencev lahko zastonj namakalo svoje tiče po luknjah. hehe
Ali pa obratno…. samo da je pri ženskah drugače; vi bi za takšnega deca naredile vse, svojo muciko bi zdrajsale do nule.[/quote]
hehehe seveda bi, še huje pa je to, da marsikatera muciko zdrajsa do nule za navadnega pezdetka:))[/quote]
Pezdetki se najdejo skupaj, pametni se skupaj najdejo, premožni se med seboj pojahajo, tako je.
Ne, v bistvu ne. Odvisnost od nekoga me ni nikoli privlačila, zato sem hitro videla signale, ki so mi dali vedeti, da tole pa ne bo šlo, ker obstaja pretirana navezava tipčka na svojo mamico. Signali? Klicanje mame vsak dan ali vsak drugi dan pri starosti 25+, spraševanje mamice za nasvet, čustvena odvisnost od mame….. Ne gre za to, da pride domov enkrat na teden, to še ne pomeni, da je mamin sinko. Gre bolj za čustveno odvisnost in nesamostojnost in mater, ki se vtika v vse, kar sin počne.
Ženske imate vizijo le do prvega otroka, da potešite svoj materinski nagon. Zato pa je toliko nefunkcionalnih družin, kjer je bil moški le v vlogi osemenjevalca.
To je edino, kar 99% žensk navidez prikaže kot bolj “vizionarske” od “maminih sinčkov”. Brez materinskega nagona in tiktakanja biološke ure, pa ste ženske miljonkrat bolj neambiciozne in brez pravih življenskih ciljev.
Žal je velikokrat tako, da tudi žen(sk)e, ki iščejo partnerja, mu velikokrat same potem špilajo mamo (ne samo v pogledu odnašanja riti, temveč tudi v pogledu “vzgoje”). Torej gre marsikdaj za vprašanje koliko je neka ženska “uspešna” v tem, da ji uspe moškega odtrgati od maminih prsi z namenom, da ga priklopi na svoja.
Sicer pa se po drugi strani sprašujem zakaj bi nek v teh pogledih idealen in željen plemenjak (dobra plača, status, lastno stanovanje…) sploh žensko potreboval? No, razen za seks.
Boom ima prav. Jaz nisem plemenjak, ampak ženske rabim samo za seks, pa še to vedno manj. Seks rabim v bistvu tako zelo redko, da niti slučajno ni razloga, da bi zaradi tega hodil v vezo. Živim skupaj z bratom, to se bo v kratkem spremenilo, ker bo brat šel živet s svojo punco, potem bom živel sam. Kuham, perem in likam in sesam itak že zdaj. Star sem 32 let, meni paše seks mogoče enkrat na teden do 10 dni, to pa imam tudi zdaj. Ko bom star 40, vprašanje, če se mi bo sploh še dalo seksat. Nismo vsi moški potrebne živali, da ne bi mogli brez žensk.
😀
Tega si sedaj spomnil, ko ti je propadlo zanimivo srečanje na kakšni klopci pod jablano spomladi, kjer bi lahko v miru predebatirala Tolstoja, Dostojevskega, Čehova.. ali si to vedel že takrat, pred leti, ko si nisi znal razlagat mečevanja z neko preprosto miško za katero še danes ne veš kakšne barve je sploh bila…. 😉 😀
opaaa!! tole je pa eden redkih res pametnih komentarjev zadnje čase!
pa sem samostojna ženska brez dedca, da ne bo pomote![/quote]
Pa lepo vas prosim…. Morda bi bilo treba pogledat kakšno statistiko, koliko ženske prinesejo v družinski proračun in koliko je takih proračunov, kjer ženske prinesejo več. Pa bi bili presenečeni…
In četudi moški res prinese več, se je treba potem vprašat, kdo pelje otroka na trening, k zobozdravniku, k babici, na učne ure klavirja, nakupuje obleke za otroke. In kdo opere tla, stresa preproge, zamenja posteljnino, počisti pralni stroj (ja, tudi to je treba naredit…), gre na tržnico, odstranjuje madeže s sedežne … da ne bomo ostali vedno pri pranju gat in sesanju s sesalcem.
Težko me boste prepričali, da v tej naši “egalitarni” družbi, kjer naj bi bila tako ženska kot moški v družinskem jedru “samostojna”, se ta samostojnost ne interpretira v škodo žensk, ki se jim očita, da živijo na plečih deca, zato ker pol, da ne rečem kar tričetrt dela, ki ga opravljajo (tudi za deca, v končni fazi se ta dec nekje stušira in tisti tuš je treba vsaj enkrat tedensko očistit in še nisem srečala gospodinjstva, kjer bi se to egalitarno delilo “na pol”) SE NE PLAČA.
In mimogrede, včasih je kar nekaj decovega poslovnega uspeha odvisnega od ženske, ki jo ima ob sebi – posredno ali neposredno, čeprav se seveda plačilna lista glasi na deca …
Kaj bi ti spet rad? Pikal? Poglej, s katenjko sva oba ljubitelja ruske literature, zato sem šaljivo pripomnil, da bi se bilo mogoče zanimivo srečat. To je vse.
Pusti me pri miru, drugače te bom začel pikat tako, da boš jokajoč odšel s foruma. Znam pikat res ostro. Če si res azdovoljen v svojem zakonu, boš razumel, da nimajo vsi istih želja, kot ti.
😀
Tega si sedaj spomnil, ko ti je propadlo zanimivo srečanje na kakšni klopci pod jablano spomladi, kjer bi lahko v miru predebatirala Tolstoja, Dostojevskega, Čehova.. ali si to vedel že takrat, pred leti, ko si nisi znal razlagat mečevanja z neko preprosto miško za katero še danes ne veš kakšne barve je sploh bila…. 😉 :D[/quote]Hehe on_, ti imaš, kolikor vem, plemenit poklic in se raje drži tistega, za kar si bil poklican, ne pa mešaj jabolk in hrušk… sicer pa ja, dalo bi se debatirati tudi o tem, kaj pomeni prededipalec, ker tega izraza tako enih 99% ne pozna, ali ne pač..
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
Jah, ne zato, da bi ti kuhala in pospravljala, ane. Kaj pa to je edino za kar bi po tvoje moški sploh rad živel z žensko?[/quote]
Meni ne. Se je pa za vprašat kaj je edino tisti, ki izbira moškega bolj ali manj izključno po naštetih atributih.[/quote]
Aha, sicer ne vem zakaj jih potem omenjaš v tej temi. Res, da je par punc omenilo fante, ki še po 30 še nimajo službe, ampak mamin sinko ni samo nekdo, ki ga preživlja mami, ker pač trenutno ne more dobit službe. Je bolj nekdo, ki vse svoje teme nosi mami. Lahko ima vse ‘atribute’ pa se bo o sebi raje pogovarjal z mamo kot z mano. To je potem zame mamin sinko.
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://gurugilbert.com/wp-content/donald_trump.jpg[/img]