Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Srečanje

Srečanje

džizs :-))))))))

Konkretno tisto o grmu sem jaz dodal, ko sem napisal, da me ne bo, skupaj z mežikajočim smajlijem. Pa, a ti vsako napisano besedo vzameš tako za res in celo za manipulacijo ali ti zdaj samo prav pride?[/quote]

Berem, da si tu tudi vzel nekaj tako za res oz za manipulacijo oz da ti je v tem postu nekaj prav prišlo, da si ga lahko spisal :-))))?

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

džizs :-))))))))

Konkretno tisto o grmu sem jaz dodal, ko sem napisal, da me ne bo, skupaj z mežikajočim smajlijem. Pa, a ti vsako napisano besedo vzameš tako za res in celo za manipulacijo ali ti zdaj samo prav pride?[/quote]

Berem, da si tu tudi vzel nekaj tako za res oz za manipulacijo oz da ti je v tem postu nekaj prav prišlo, da si ga lahko spisal :-))))?[/quote]

Saj sem samo vprašal, no. :-)))

Berem, da si tu tudi vzel nekaj tako za res oz za manipulacijo oz da ti je v tem postu nekaj prav prišlo, da si ga lahko spisal :-))))?[/quote]

Saj sem samo vprašal, no. :-)))[/quote]

Boom, tudi z moje strani je pripomba bolj “joke” :-)))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Jaz sem takoj, ko si omenila tarok, rekla da sem za 😉 jp1991 je še anketo naredil, nikoli niste povedali, koliko klikov ste dejansko imeli.

A ni nekje nekdo napisal, da je njemu vseeno, koliko jih pride na piknik, da sta dovolj 2 ali 3je? A zdaj pa hočete masovko met? Pa kdo bo toliko čevapov in paprike spekel? Revež bi moral met osebno asistentko, ki bi ga pahljala in mu nosila pivo. 😉

Krivokljunka

tarok karte so pripravljene. Sem že prah pobrisala z njih.

Ni potrebno da jih pride kot na Pivo in cvetje, rada bi samo, da tisti ki imate namen priti, da res potem pridete (seveda pa razumem da lahko pride kaj na vmes, da se ne more prit – recimo bolezen), ker če bom pekla, pa res ni vseeno, ali bom pekla za 5 ali za 15 ali več…

Namesto da tu debatirate, se naredi seznam, kdo pride. Če ni dovolj interesentov, pač piknik odpade.

Matjazko : ne pride

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Nisem vedel, da koga zanima.
Klikov je bilo 9 in samo eden ni označil izbranega datuma, to je 14.07.

Jih je dovolj.

Katenjka : pride

Naj samo še pripomnim da je to bila ena najtežjih odločitev v mojem živlnjenju med vsemi ambivalentnimi preizkušnjami biti ali ne biti, odločila sem se pred nekje eno uro in če ne bo česa nepredvidenega, to zdaj mislim resno bolj kot glede česar koli kar sem tu kdaj pisala, pridem no pač…

Robi, nikoli me nisi razočaral. Bila je verjetno šala z moje strani oz. nesporazum s tvoje. Se bom poskusila odkupiti, na pikniku znam biti zelo verjetno dosti bolj mirna, kot sem tu. Čisto možno da bom cel cajt tiho cccc

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Nikar ne skrbi, glede na to, da vendar prilično poznam tvoje razloge, zakaj te ne bo, te bom o vsem, kaj se bo dogajalo, kaj bo kdo rekel, jedel, vprašal, vdano in zvesto obveščala kot te sicer vedno z vsemi podrobnostmi iz svojega in iz zasebnega življenja drugih :))))

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

In njegovi razlogi, da ga na piknik ne bo so………..?

In njegovi razlogi, da ga na piknik ne bo so………..?[/quote]Tole pa ne vem, če se še šteje pod kronično napako; da ne bo postala kronična neumnost. ccc

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

začetniško napako, popravek…

in spet je tema postala peskovnik….

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

In njegovi razlogi, da ga na piknik ne bo so………..?[/quote]

In Antilopini razlogi, da je ne piknik ne bo so => ker ne bo Matjažka. Katenjka, rekurzija? :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

In njegovi razlogi, da ga na piknik ne bo so………..?[/quote]

In Antilopini razlogi, da je ne piknik ne bo so => ker ne bo Matjažka. Katenjka, rekurzija? :))[/quote]

In ker ne bo Antilope ne bo, na piknik ne pride Spider. In ker SPiderja ne bo, na piknik ne pride 50% vseh žensk na med. over.

Če pride Matjažko , pride do domino efekta in bo zmanjkalo čevapčičov, zato jaz ne pridem. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Jaz ne pridem, ker ne bo Matjažka, mar ni to očitno? ;))))

Midva se bova raje na samem dobila, nekje v naravi…. Baje v koruzi? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Vsaj ena prijetna novica danes.


Verjetno bolj šala s tvoje strani. Saj ti nič niti nisem nikoli zameril.


Saj jaz sem isti. Kayla je že tu gor napisala, da sem bolj tih mladenič, ker sem pri njej bil bolj zadržan. 🙂
Midva bova že našla kakšno skupno temu…Po vsej verjetnosti bo to vegetarijanstvo. 🙂

Kako ena.

Jaz pa že skoz cel dan prejemam prijetno poživljajoče informacije.

Res, čedalje bolj se veselim piknika.

Midva se bova raje na samem dobila, nekje v naravi…. Baje v koruzi? :D[/quote]

Ja, bom pravi parfum gor dala, da me boš lažje izsledil. Iz koruze bova potem spremljala druge na pikniku, še posebej Katenjko. :))) Ona te zelo spoštuje, verjetno ti bo kak čevapčič prinesla.

Pa še malo lokalnih novic…

Na 14.7., kolikor mi je znano, se bo v neposredni bližini odvijala podobna, torej tradicionalna prireditev… (spodnji link je od lanskega leta)

http://www.dolenjskilist.si/2010/07/18/31045/novice/posavje/FOTO_Na_Borstu_skakali_v_Krko/

Pa še malo lokalnih novic…

Na 14.7., kolikor mi je znano, se bo v neposredni bližini odvijala podobna, torej tradicionalna prireditev… (spodnji link je od lanskega leta)

http://www.dolenjskilist.si/2010/07/18/31045/novice/posavje/FOTO_Na_Borstu_skakali_v_Krko/%5B/quote%5D

Zanimivo – v kolikor bo zame piknik “socialni” polom, da se potem lahko vsaj v Krko (od)vržem – hvala za namig 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Obleci roza kopalke, fluorescentno roza, da te bodo lahko potapljači našli, ko bodo čistili strugo…… :)))) Saj si rekla, da si (pre)plašna in nimaš računa, Katjenka pa tudi ni nič “oznanila” tako da…
Pohiti, če si si premislila, naroči “poštarci”, da te odkljuka :)))))))))

problem tebe in omenjene je v tem, da preveč predvidevata :))) Ni ZS edini način prijave, pa kaj bi to, jaz se tu zlijem z okolico, Asimilation Done, kaj počnem pa izven mona pa nikogar ne briga :)))

problem tebe in omenjene je v tem, da preveč predvidevata :))) Ni ZS edini način prijave, pa kaj bi to, jaz se tu zlijem z okolico, Asimilation Done, kaj počnem pa izven mona pa nikogar ne briga :)))[/quote]A obstaja še kaj izven MON-a ? :))))
A lahko predvidevam, da si le tu tako previdna? :)))

problem tebe in omenjene je v tem, da preveč predvidevata :))) Ni ZS edini način prijave, pa kaj bi to, jaz se tu zlijem z okolico, Asimilation Done, kaj počnem pa izven mona pa nikogar ne briga :)))[/quote]A obstaja še kaj izven MON-a ? :))))
A lahko predvidevam, da si le tu tako previdna? :)))[/quote]

Ima opravičene razloge za previdnost, saj ti boš se menda tudi tam pojavil. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close