Spomin, ki še vedno diši po ljubezni
Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7381, 05.09.2025 ob 22:28
Anonimno 7381, 05.09.2025 ob 22:28
Kobila si ga poklicala, ali boš raje še naprej se smilila sama sebi
Spet grobe besede.
ja… preverila sem ga na FB, slike z ženo taksna kmecka bunka in otrokom, vse po reglcih, pa tak kislel nasmeh ima – ni videti srecen, kot da mu je nekdo ukradel veselje do življenja. Otrok je pa cisti on.
Sem razmisljala ali ga poklicem ali ne pa sem se odlocila da ta zensce itak zivi moj lajf… In sem ga in se dobiva. ???
Forum je zaprt za komentiranje.