Špela Grošelj – prosim ne jest pred kamero
Odgovor na objavo uporabnika
MonsteraMo, 12.09.2025 ob 13:38
MonsteraMo, 12.09.2025 ob 13:38
Ne vem no. Špela je meni všeč, ampak oddaje ne zmore voditi tako, da je mir v studiu . Miha je na ravni 15 letnika in jo nenehno prekinja. Sonja je tudi gobčna in si želi pozornosti, Tanja je ok. Govorjenje eden čez drugega je res naporn. In pa govorjenje o njih samih. Ne vem kdo je proucent, da jih ne zna usmeriti.
NI kul jest ned vodenjem oddaje, govorjenjem, to je bil res nov podn…
Jaz vidim njo drugace, bolj je ona vedno skakala drugim v besedo.
Forum je zaprt za komentiranje.