Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Špela Grošelj – prosim ne jest pred kamero

Špela Grošelj – prosim ne jest pred kamero

Draga Špela, Poroka na drugi pogled – a lahko prosim nehaš jest pred kamero. Ni primerno sploh!

Se  strinjam.

Spet vrtijo to bedarijo?

Včeraj sem to gledala prvič in kar nisem mogla nehat, ker kaj tako bizarnega pa še nisem gledala. Pa to je res grozno, da kaj takega predvajajo na naši tv. Pa, da se nekdo še hrani med komentiranjem, če temu sploh lahko rečemo komentiranje. Grozna oddaja, res

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1970, 12.09.2025 ob 08:26

Včeraj sem to gledala prvič in kar nisem mogla nehat, ker kaj tako bizarnega pa še nisem gledala. Pa to je res grozno, da kaj takega predvajajo na naši tv. Pa, da se nekdo še hrani med komentiranjem, če temu sploh lahko rečemo komentiranje. Grozna oddaja, res

 

Negledljiva. Slučajno sem med preklapljanjem naletela na to. Ne spomnim se na katerem programu se vrti. Tega je baje polno na vseh programih.

 

Odgovor na objavo uporabnika
ne grozna, 12.09.2025 ob 08:32

 

Negledljiva. Slučajno sem med preklapljanjem naletela na to. Ne spomnim se na katerem programu se vrti. Tega je baje polno na vseh programih.

 

Na Planet tv je. Obup! Sem na bolniški, malo berem, malo preklapljam tv. Dejansko je na vseh programih vse skupaj bolj revščina. Na Popu pa Ljubezen po domače še večji obup. Tole včeraj, ko je grizljala nekaj tam pred kamero … pa halo?

Poden od podna. Sploh tisti Miha, ki je tam samo za okras, daje neumestno izjave, nič ne pove zares, itak je bebček, ki misli, da je zabaven in nek stručko. Bedarija. To je poden od podna, tudi Tanja je zoprna, želi, da izpade zabavna, je pa glupa s tako poceni humorjem, da joj. Inteligenca je tako porazna, da gre človeku lahko samo na jok. Oddaja je blesava, pa vedno bolj gre v skrajnost. Skačejo si v besedo, nič zares ne povejo, nekaj kao začnejo, pa potem preklopijo,ker jih opozorijo, da je treba pogledat naslednji klip. In ta hrana zraven, mislim, halo. Ta oddaja in ljudje so prav za bruhat!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno98, 12.09.2025 ob 09:11

Poden od podna. Sploh tisti Miha, ki je tam samo za okras, daje neumestno izjave, nič ne pove zares, itak je bebček, ki misli, da je zabaven in nek stručko. Bedarija. To je poden od podna, tudi Tanja je zoprna, želi, da izpade zabavna, je pa glupa s tako poceni humorjem, da joj. Inteligenca je tako porazna, da gre človeku lahko samo na jok. Oddaja je blesava, pa vedno bolj gre v skrajnost. Skačejo si v besedo, nič zares ne povejo, nekaj kao začnejo, pa potem preklopijo,ker jih opozorijo, da je treba pogledat naslednji klip. In ta hrana zraven, mislim, halo. Ta oddaja in ljudje so prav za bruhat!

 

Pa kdo to gleda?!! Mene jezi edino, ker zaradi teh bedarij ukinjajo serije, ali kaj vsaj za silo gledljivega.

 

Imeli so priložnost narediti oddajo, ki bi jo lahko komentirali različni strokovnjaki za odnose ter iz nje potegnili tudi zaključke, kateri bi lahko pomagali marsikomu glede odnosov, tako do partnerja, kot do okolice.

Tako pa scenaristi najdejo gručo amaterjev, večinoma vsi z več propadlimi vezami, travmami pred nasprotnim spolom, in si ližejo rane pred širno slovensko publiko. Že to, da si upajo komentirati svoje bivše partnerje je žal sprevrženo, ker potem izpadejo (kdor jih pozna), kot da so vsi drugi krivi za njihove tegobe. Škoda.

Ne gledam.Gledam program na BBC First ali na SLO-  2 je bil zadnjič krasen dokumentarec o Waltu Disneyu…štirje deli.

Ta oddaja je res katastrofa, vredna predčasnih volitev. S čim nas to Golob poneumlja! A hoče nam pozornost preusmerit od novih davkov?

Odgovor na objavo uporabnika
Ptica973, 12.09.2025 ob 13:05

Ta oddaja je res katastrofa, vredna predčasnih volitev. S čim nas to Golob poneumlja! A hoče nam pozornost preusmerit od novih davkov?

Pa daj no prosim razloži, kaj vraga ima Golob s televizijskim sporedom in oddajami, ki jih snemajo komercialne televizije?

Najboljše so mi te fore:

Kao tega noben ne gleda, a komentirajo pa klikajo na temo pa tut če blage veze nimajo, hahaha.

Odgovor na objavo uporabnika
takole, 12.09.2025 ob 13:09

Pa daj no prosim razloži, kaj vraga ima Golob s televizijskim sporedom in oddajami, ki jih snemajo komercialne televizije?

tocn tko @takole… najbolj grozljivo je da imajo taki bebcki od drzavljanov vooilno pravico, ki jim ni jasno nic kdo je za kaj odgovoren

Nobeni bebčki nismo, če smo drugače misleči in kritični. Če ima Golobova vlada vpliv na gospodarsko rast, pa da ne bi imela na en televizijski program? Vse je to povezano, ampak zmanipulirane ovce tega ne vidite. Prebudite se!

Odgovor na objavo uporabnika
Ptica973, 12.09.2025 ob 13:23

Nobeni bebčki nismo, če smo drugače misleči in kritični. Če ima Golobova vlada vpliv na gospodarsko rast, pa da ne bi imela na en televizijski program? Vse je to povezano, ampak zmanipulirane ovce tega ne vidite. Prebudite se!

Lepo prosim, nehaj se sramotit.

Ne vem no. Špela je meni všeč, ampak oddaje ne zmore voditi tako, da je mir v studiu . Miha je na ravni 15 letnika in jo nenehno prekinja. Sonja je tudi gobčna in si želi pozornosti, Tanja je ok. Govorjenje eden čez drugega je res naporn. In pa govorjenje o njih samih. Ne vem kdo je proucent, da jih ne zna usmeriti.

Pa a te bedarije res kdo gleda? In teb je problem, da je jedla? Ozri se vase.

Špela bi morala dajati besedo gostom enemu po enemu.

Ja seveda, Planet upravlja vlada! Haha. Saj vemo, kdo ima tam besedo. Desni, vendar.

A ste tle eni res taki butli, da ne veste kaj je point oddaje.

Oni direkt opravljajo o folku, ki je v šovu. Nivo oddaje je zelo zelo zelo nizko nastavljen. In pol imate neke resne komentarje. Oni so plačani, da se tam zajebavajo, vi jih pa resno jemljete, butli, ne morem drugega reči. Več ko tle komentirate in drugje, to je za gledanost samo dobro. Če ste taki nasprotniki teh kvazi znanih fac, jih pač ne komentirat, tako jim še najbolj poveste kaj si mislite o njih.

Odgovor na objavo uporabnika
YeahRight, 12.09.2025 ob 14:32

A ste tle eni res taki butli, da ne veste kaj je point oddaje.

Oni direkt opravljajo o folku, ki je v šovu. Nivo oddaje je zelo zelo zelo nizko nastavljen. In pol imate neke resne komentarje. Oni so plačani, da se tam zajebavajo, vi jih pa resno jemljete, butli, ne morem drugega reči. Več ko tle komentirate in drugje, to je za gledanost samo dobro. Če ste taki nasprotniki teh kvazi znanih fac, jih pač ne komentirat, tako jim še najbolj poveste kaj si mislite o njih.

Razumemo, ampak da grizlja tiste smokije, medtem ko govori … daj no. Ni ok.

Odvisna je od hrane, valjda da mora skozi jest. Ne sme shujšat, da vzdržuje maso!!!

.https://www.facebook.com/share/r/19TZ98t3Vh/

Pač bajsa kot vse bajse.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close