Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sodelavec dal psom ta človeška imena..

Sodelavec dal psom ta človeška imena..

…in kaj to kaj takega. ?. Moj tast že desetletja krave poimenuje po ljudeh.   Bodisi sosedje, žlahta, politiki. Itd

V štali ima trenutno. Melanijo, Vinka, Žana( ta bo šel kmalu v klavnico?) , Perota, Marjana,vUrsulo, Branko, Maričo, Ivanko, Meto, Nežo…

Pes je Rajc, maček Bernard, poni je Albin, kozica je pa Cveti.

In ps. Tudi moj (rodovniški) lovski  pes je  Edvard,( edo) in od tamale jazbečarka je Helena ( heli)

 

Odgovor na objavo uporabnika
čudaki, 13.09.2025 ob 06:35

Da ne govorim o temu, da sem ga videla v parku, ko je svoje pse klical k sebi. Ljudje so samo debelo gledali.

Že spet kura brezvene izmišljene teme odpira. Vedno je zraven njegov podpis, ker ne obvlada določenega izraza, hehe. In vedno znova ga na tem ujamem. No, Kura, na čem sem te ujel, ugani!

Odgovor na objavo uporabnika
govedo in goveja imena, 14.09.2025 ob 19:12

…in kaj to kaj takega. ?. Moj tast že desetletja krave poimenuje po ljudeh.   Bodisi sosedje, žlahta, politiki. Itd

V štali ima trenutno. Melanijo, Vinka, Žana( ta bo šel kmalu v klavnico?) , Perota, Marjana,vUrsulo, Branko, Maričo, Ivanko, Meto, Nežo…

Pes je Rajc, maček Bernard, poni je Albin, kozica je pa Cveti.

In ps. Tudi moj (rodovniški) lovski  pes je  Edvard,( edo) in od tamale jazbečarka je Helena ( heli)

 

Ti si pa najbrž Taja, mož Ruj, otroka pa Naja in Tol.

Odgovor na objavo uporabnika
bedasta kura, 14.09.2025 ob 19:16

Že spet kura brezvene izmišljene teme odpira. Vedno je zraven njegov podpis, ker ne obvlada določenega izraza, hehe. In vedno znova ga na tem ujamem. No, Kura, na čem sem te ujel, ugani!

Julij cezar, tudi ti se ne znaš skriti.

Tu pišejo mnogi neslovnično, če nisi opazil. Tvoja predvidevanja so malo verjetna.

Pa kaj. Moji podgani sta  Maja in Urša, pes je Rok, robotska kosilnica pa Franci.

Odgovor na objavo uporabnika
Gsddd, 14.09.2025 ob 19:26

Ti si pa najbrž Taja, mož Ruj, otroka pa Naja in Tol.

si se našlo  s svojim imenom nekje vmes  ?…med govedom

Odgovor na objavo uporabnika
čudaki, 13.09.2025 ob 06:24

Kakšen človek da svojim psom imena Andrej, Aljaž in Angela?

A si ti Angela??

Meni je pa všeč, če živalim dajo svoja lastna imena.

Odgovor na objavo uporabnika
poznan je maček Ivan, 13.09.2025 ob 17:37

Odgovor na objavo uporabnika
Ja, 13.09.2025 ob 08:47

Jaz sem dal ime mačku Ivan, ker je zoprnemu sosedu ime Ivan.

A je tole slučajno tvoj zoprn maček Ivan?

.https://youtube.com/shorts/3kdvszBfXQY?feature=shared

 

 

Bog pomagi, da imaš tozga mačka.

V risankah imajo živali človeška imena, tako, da je to prav simpatično. Sploh so mi všeč že malo pozabljena npr. Žarko, Ljubo, Željko Zmago, Rudi, Berta..ipd…definitivno za človeška imena.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close