Sodelavec dal psom ta človeška imena..
Anonimno 9834, 13.09.2025 ob 06:42
Zakaj oprezaš za sodelavcem? Imaš preveč lastnih težav, ki se jih raje ne lotevaš?
Ne oprezam. V parku sem se hitro umaknila, pobegnila, da ne bi začel pogovora z menoj. Bilo bi mi čudno, če bi se pogovarjala z njim, ljudje bi hodili mimo in on bi med pogovorom klical pse h sebi.
Ja, 13.09.2025 ob 08:47
Jaz sem dal ime mačku Ivan, ker je zoprnemu sosedu ime Ivan.
A je tole slučajno tvoj zoprn maček Ivan?
.https://youtube.com/shorts/3kdvszBfXQY?feature=shared
čudaki, 13.09.2025 ob 06:48
Ne oprezam. V parku sem se hitro umaknila, pobegnila, da ne bi začel pogovora z menoj. Bilo bi mi čudno, če bi se pogovarjala z njim, ljudje bi hodili mimo in on bi med pogovorom klical pse h sebi.
Ja, zmenita se, da drugič ne bo zapletov. Pse naj pokliče po imenih, tebi pa zažvižga ?
ali pa se naslednjič ne iztrgaj iz povodca, ne? Nič nisi dresirana?
poznan je maček Ivan, 13.09.2025 ob 17:37
A je tole slučajno tvoj zoprn maček Ivan?
.https://youtube.com/shorts/3kdvszBfXQY?feature=shared
?
Forum je zaprt za komentiranje.