snežiii
Prisegam na črno, ali so to kockaste, ali pa črtaste, ali pa mrežaste, pa še bi se našle. Zdaj rabim vijola in temno rdeče vzorčaste. A ni pozimi, ko je sneg ali pa dež in plundra najbolj biti obuta v škornje, pa oblečena v minico. Ne zmočiš ali osvinjaš si robove hlač, samo škornje si spucaš, pa si kot iz škatlice.
Par let pod 30, sam me še kar za gospodično imajo. Jaz pa jim tud ne razlagam, da ni tako. No včasih, kokr mi prav pride. Mam zaročni in poročni prstan skupaj, pa se ne opazi, če je poročni. No, tema je sneg, torej poročila sem se na lep, sončen, zasnežen dan. Dons bi kar nekaj klepetala. Obvezne vsakodnevne klice s prijateljicam opravim do 10h, pol pa dolgcajt.
Forum je zaprt za komentiranje.