Sem prostitut?
Kakšno bejbo neki? O_o
Nobene bejbe ni omenjal je samo napisal: na vsakem žuru z drugo seksam…. kar bi po moje pomenilo, da po/na žuru enkrar z levo drugič z desno in potem ima leve in desne žure….
Eh NM ti spet ne znaš prebrat navodil in si nekaj po svoje razlagaš? :)))[/quote]
kaj, ko bi se ti naučil brati??
tipkanje na temo je jasno oddeljeno od tipkanja komentarja o posilstvu!!
btw: sem v tipkanju komentarja natipkal, da spola ni omenil!!
skratka: natipkal si za sebe ☺ (aka samougriz v lastna jajca)[/quote]Ja zakaj mi pa ti zdej odgovarjaš?
Slabo bereš pa še razumeš ne!… 😀 😀
kaj, ko bi se ti naučil brati??
tipkanje na temo je jasno oddeljeno od tipkanja komentarja o posilstvu!!
btw: sem v tipkanju komentarja natipkal, da spola ni omenil!!
skratka: natipkal si za sebe ☺ (aka samougriz v lastna jajca)[/quote]Ja zakaj mi pa ti zdej odgovarjaš?
Slabo bereš pa še razumeš ne!… 😀 :D[/quote]
kaj ko bi ti oceno logike, razumevanja … prepusti drugim ☺
Ti se mu kar javi….. danes to ni več tak tabu….. 😀 :D[/quote]eh, to je bil samo trenutek slabosti :)[/quote]No pol pa prihodnjič bolj pazi, Matjazko bi ga lahko izkoristil in se ti priklopil v takem trenutku…. 😀
Je z vsemi žavbami namazan….. 😀
Forum je zaprt za komentiranje.