SEDAJ ŽIDE SOVRAŽI VES SVET
danes so židi bombardirali stolpnico v Gazi, zrušili so jo do tal, ob tem je umrlo polno ljudi. Ne dovolijo deliti hrane lačnim ljudem ki umirajo, pobijajo otroke, starce, žene……. celi svet se dobesedno zgraža nad genocidniki židi. NIHČE VEČ JIH NE MARA. SLABŠI SO IN SLABŠE RAVNAJO KOT JE HITLER RAVNAL Z NJIMI- NAJ SE CVREJO V PEKLU!
Anonimno 8052, 07.09.2025 ob 18:21
Tko kot so Hamasovci klali Jude, bodo tudi vas. Ne skrbi, ne uidete njihovemu klanju….. IN ČE SE BOŠ BRANIL, TE BO SOVRAŽIL VES SVET, sovražil te bo tako in tako, ker se sovraži vse, ki niso njihovi.
veliko se pogovarjam z ljudmi, vsi sovražijo žide. Zdaj bodo zaprli vse luke, nobena ladja nikamor več dokler židi ne bodo nehali streljati na lačna Palestince- ti pa kar nabijaj trol židovski
Če greš mal po svetu točno veš, ko ti pot prekriža Izraelc. Oni in Rusi so iste vrste retardi. Imajo se za nadraso, nekulturni, glasni, zateženi, mislijo da so superiorni in dejansko kradejo turistom in domačinom. Jih ne prenesem in ko jih vidim, se vedno umaknem. Neprilagojeni.
To da so si zmislili da v edini stolpnici v Gazi ki še stoji, bivakirajo Hamasovci?? Resno? Norca se delajo iz vseh, podobno kot Rusi, zahod se jim pa ne upa nč, ker … zakaj že? WTF.
Anonimno 7977, 07.09.2025 ob 18:41
Če greš mal po svetu točno veš, ko ti pot prekriža Izraelc. Oni in Rusi so iste vrste retardi. Imajo se za nadraso, nekulturni, glasni, zateženi, mislijo da so superiorni in dejansko kradejo turistom in domačinom. Jih ne prenesem in ko jih vidim, se vedno umaknem. Neprilagojeni.
To da so si zmislili da v edini stolpnici v Gazi ki še stoji, bivakirajo Hamasovci?? Resno? Norca se delajo iz vseh, podobno kot Rusi, zahod se jim pa ne upa nč, ker … zakaj že? WTF.
imajo atomsko bombo
Hamas je ustvaril Izrael, ker so od Hamasa imeli korist.
Podobno, kot so ZDA ustvarile in finančno podpirale skrajne islamistične skupine in teroriste.
Mislim ej, kod da koga briga za neke kozofuške religiozne vojne bližnjega vzhoda.
Naj se pobijejo med sabo že enkrat do konca, ker naravo imajo druagače dokaj lepo. Ljudje pa vsi po vrsti živi poden. Od kurečvih muhamedskih kozofuških Palestincov, ki se pred bombami in metki srkrivajo za lastnimi otroki pa do Izraelskih verskih pedofilov z nekimi čudnimi kosi blagi na sredi deforrmirane plešaste buče.
Skratka, mi jih žal ne smemo zminirat in počistit, ker bi bil to menda “zločin proti človestvu”, karkoli naj bi že to pomenilo.
Ampak občasno se kakšen problem reši sam od sebe. Lahko samo upamo.
Anonimno 3363, 07.09.2025 ob 19:58
Mislim ej, kod da koga briga za neke kozofuške religiozne vojne bližnjega vzhoda.
Naj se pobijejo med sabo že enkrat do konca, ker naravo imajo druagače dokaj lepo. Ljudje pa vsi po vrsti živi poden. Od kurečvih muhamedskih kozofuških Palestincov, ki se pred bombami in metki srkrivajo za lastnimi otroki pa do Izraelskih verskih pedofilov z nekimi čudnimi kosi blagi na sredi deforrmirane plešaste buče.
Skratka, mi jih žal ne smemo zminirat in počistit, ker bi bil to menda “zločin proti človestvu”, karkoli naj bi že to pomenilo.
Ampak občasno se kakšen problem reši sam od sebe. Lahko samo upamo.
nimaš prav, to je tako kot če bi 10 mišičnjakov teplo tvojo ženo in kaj bi rekel?
židi zganjajo genocid nad revnim in oslabelim narodom, kateremu prepovedujejo pomoč hrane od zunaj, nam židi ne dovolijo da pomagamo nahranit lačne ljudi, ki umirajo od lakote. ti nimaš pojma kaj pišeš
… do militantne islamistične organizacije s potuho v Tel Avivu
Vse, kar je sledilo, je Cohen videl kot gromozansko napako izraelske države. Po njegovih ocenah je Tel Aviv, namesto da bi se spopadel z islamistično grožnjo, le-to toleriral in v nekaterih primerih celo spodbujal in na druge načine pomagal v boju proti PLO in Jaserju Arafatu. Prav Arafat je večkrat poudaril, da je “Hamas bitje Izraela”. Hamas je bil kot politična veja Muslimanske bratovščine ustanovljen konec leta 1987 po začetku prve intifade.
Pogled na desetletja dolgo “poslovanje” Izraela s palestinskimi radikalci, vključno z nekaterimi malo znanimi poskusi sodelovanja z islamisti, razkriva nabor nenamernih in pogosto za sam Izrael nevarnih posledic. Izraelska prizadevanja, da bi v pogovorih za rešitev palestinskega vprašanja našli popustljivega sogovornika, ki uživa podporo svojega ljudstva in se je pripravljen izogniti oboroženemu odporu, so se večkrat izjalovila. Mnogi so se spremenili v zagrizene sovražnike ali pa so enostavno zaradi popustljivosti izgubili podporo svojih ljudi.
Izraelska taktika sodelovanja s skrajnimi islamističnimi gibanji sicer ni brez presedana. Tovrstne strategije sodelovanja s skrajnimi skupinami za obračunavanje z geopolitičnimi sovražniki so modus operandi mnogih držav. Na primer ZDA v boju proti komunizmu v času hladne vojne. Najbolj znan, a ne edini primer, je podpiranje afganistanskih islamistov med sovjetskim posredovanjem v Afganistanu. Ti so pozneje mutirali v Al-Kaido, sovražnika “svobodnega sveta” številka 1 na prelomu tisočletja.
Pojma nimate o islamu. Eno noč, vas bodo vse pobili. Enaka prihodnost vas čaka kot kristjane v Turčiji. Sej ni treba verjeti. Vem, da tako bo, ker je tak njihov vzorec skozi celo zgodovino. Še en dan bodo pa govorili, da so vaši prijatelji.
Vprašajte se.
Kako je Turčija, najbolj razvita država na svetu v antičnem času, s Hagijo Sofijo – še danes ena najimentinejših krščanskih cerkva 100 % krščanska postala 100 % islamska (zadnji genocid (armenski genocid) leta 1915, ko so pobili nekaj milijonov ljudi).
Če pa tega ne zmorete… .pol pa itak brez veze. V glavnem, čaka vas ista usoda.
Pa ni treba veliko, da to dojamete.
Ključno je, da dojamete da islam temelji na nasilju. To vidite itak povsod. Zaenkrat še prikrito – “kriminal”, no – go cone že bolj odkrito, ker so si podredili že celo sosesko in jo zasužnjili (denar za zaščito). Islam uči, borite se proti nevernikom, dokler ni zadnji zasužnjem.
In točno to delajo v Izraelu. Ko je bila Palestini in Izraelu ponujena država, jo je Izrael sprejel, Palestina pa ne. Raje so napadli Izrael s sosednjimi državami. In napadajo ga že od takrat – stalno… In napadi NISO BOLJ MILI, ampak leta 2023 so pokazali VSO ZVERINSKOST IN NEČLOVEŠKOST IN KRVOLOČNOST, BLAZNOST… ko so organizmirali ob klanju ljudi…. Kdor je to videl in jih podpira je za moje pojme nekoliko prizadet.
Propaganda, ja propaganda je pa taka, kot bi bilo obratno.
In kdor gre še korak dalje!
KAJ SPLOH GLEDATE?
V islamu svoboda za nevernika ni možna. Le suženjstvo (nevernik ne more imeti enakih pravic). Torej v resnici hočejo muslimani že vse od začetka podrediti, zasužnjiti Izreal, točno tako, kot so podredili kristjane v Libanonu in jim vzeli pravice in jih zasužnjili. Državo pa spremenili v revno in zaostale greznico.
Izraelu ne dovolijo SVOBODE… Samo zato se gre in za nič drugega.
Muslimani ne prenesejo vaše svobode.
qw2, 07.09.2025 ob 17:32
danes so židi bombardirali stolpnico v Gazi, zrušili so jo do tal, ob tem je umrlo polno ljudi. Ne dovolijo deliti hrane lačnim ljudem ki umirajo, pobijajo otroke, starce, žene……. celi svet se dobesedno zgraža nad genocidniki židi. NIHČE VEČ JIH NE MARA. SLABŠI SO IN SLABŠE RAVNAJO KOT JE HITLER RAVNAL Z NJIMI- NAJ SE CVREJO V PEKLU!
Nehaj fantazirat. In govori le v svojem imenu!
Jaz sem v zivljenju spoznala 4 Zide: ena je ves cas jamrala, kako so revezi, da jih noben ne mara. Njen sin je bil vedno tiho, ker mu mati sploh ni pustila do besede. En moski se je vedno samo hvalil in bil precej glasen. Cetrta pa je bila zadrzana in je bila dobra po srcu. Iz tega sklepam, da so tako raznoliki kot drugi narodi.
Anonimno 2075, 07.09.2025 ob 21:00
Pojma nimate o islamu. Eno noč, vas bodo vse pobili. Enaka prihodnost vas čaka kot kristjane v Turčiji. Sej ni treba verjeti. Vem, da tako bo, ker je tak njihov vzorec skozi celo zgodovino. Še en dan bodo pa govorili, da so vaši prijatelji.
Vprašajte se.
Kako je Turčija, najbolj razvita država na svetu v antičnem času, s Hagijo Sofijo – še danes ena najimentinejših krščanskih cerkva 100 % krščanska postala 100 % islamska (zadnji genocid (armenski genocid) leta 1915, ko so pobili nekaj milijonov ljudi).
Če pa tega ne zmorete… .pol pa itak brez veze. V glavnem, čaka vas ista usoda.
Pa ni treba veliko, da to dojamete.
Ključno je, da dojamete da islam temelji na nasilju. To vidite itak povsod. Zaenkrat še prikrito – “kriminal”, no – go cone že bolj odkrito, ker so si podredili že celo sosesko in jo zasužnjili (denar za zaščito). Islam uči, borite se proti nevernikom, dokler ni zadnji zasužnjem.
In točno to delajo v Izraelu. Ko je bila Palestini in Izraelu ponujena država, jo je Izrael sprejel, Palestina pa ne. Raje so napadli Izrael s sosednjimi državami. In napadajo ga že od takrat – stalno… In napadi NISO BOLJ MILI, ampak leta 2023 so pokazali VSO ZVERINSKOST IN NEČLOVEŠKOST IN KRVOLOČNOST, BLAZNOST… ko so organizmirali ob klanju ljudi…. Kdor je to videl in jih podpira je za moje pojme nekoliko prizadet.
Propaganda, ja propaganda je pa taka, kot bi bilo obratno.
In kdor gre še korak dalje!
KAJ SPLOH GLEDATE?
V islamu svoboda za nevernika ni možna. Le suženjstvo (nevernik ne more imeti enakih pravic). Torej v resnici hočejo muslimani že vse od začetka podrediti, zasužnjiti Izreal, točno tako, kot so podredili kristjane v Libanonu in jim vzeli pravice in jih zasužnjili. Državo pa spremenili v revno in zaostale greznico.
Izraelu ne dovolijo SVOBODE… Samo zato se gre in za nič drugega.
Muslimani ne prenesejo vaše svobode.
V Sloveniji so nas zasužnjili lastni državljani.
Izraelske obrambne sile so res the best. Ne razumem pa zakaj sovražnkka obvestijo, da ofenziva prihaja, katero stolpnico bodo podrli in kam naj se civilisti umaknejo, ker s tem delajo uslugo Hamasu.
To je res unikum vseh vojn do sedaj, sploh zato, ker so jim poslali 100.000 tovornjakov hrane, zdravil….pomoči,čeprav je Hamas odgovoren za to da skrbi za svoje ljudi ne pa Izrael.
Jaz osebno jim nebi dal niti 1 možnosti za preživetje, dokler ne izpustijo vseh talcev, ki so jih ugrabili leta 2023 in položijo orožje. Če pa to ne bi bilo dovolj, bi pa bombardiral Gazo kot so zavezniki Nemčijo brez usmiljenja, kdo je spodaj oz. če nebi bili tako blizu bi odvrgel tudi jedrske kot so jo zavezniki po japonskih civilistih, da se je vojna končala!
Če hočemo mir bo treba, vse radikalizirane islamiste potolči in nato prepovedati indoktrinacijo sovraštva “palestincev” do drugih narodov.
Pozabljate, da so Palestinci v masakru 7. Oktobra 2023 pobili verne, ateiste, žide, kristijane, komuniste, budiste, hinduiste, muslimane,…skratka državljane iz celega sveta, to so še proslavljali, za take ljudi, mi ne bo stekla niti solza!
To je bil genocid!
In za ta genocid, ki ga je izvedel Hamas skupaj z civilisti iz Palestine je treba plačat račune!
Če podpiraš Palestino, bi bil v času 2.sv vojne na strani nacistične Nemčije in ne Slovenije. Si danes na strani Rusije proti Ukrajini, trena se vam isto kot Trumpu, branilce označuješ za agresorje, agresorjem pa lezete v guzico, še dobro, da smo stolkli v 10 dneh srbsko jugo armado, verjetno je bil to za vas “tapametne” genocid nad okupatorjem, ker jim nismo pustili, da bi dobili hrano, vodo, benz in elektriko.
Takojeto, 07.09.2025 ob 18:07
Ok, podataknili so ti feminizem, vero, xy sranj, ampak ti jih sovražis zaradi palestincev, ki te bodo kmalu lovili z noži.
Ah lepo te prosim. Samo res hudo opranoglavi povsod feminizem tiščijo, ne da bi sploh vedeli, kaj ta pojem pomeni. Da so Židje vojni zločinci, pa vidi še slep otrok. Le hudo zaslepljeni in opranoglavi ne. Poleg tega morate imeti tudi temno dušo brez srca. V vojnih zločinih ni delitve na črne in bele, rdeče in rumene, Žide in muslimane ter hinujce in katolike. Zločin je zločin, genocid je genocid, kdor je sposoben tako trpinciti živo bitje, je sposoben to storiti tudi tebi. Si prepričan, da se ne bodo Židje z noži spravili nate? Da verjamejo, da so superiorne vere in da se imajo za nekaj več, je že dolgo znano.
Jaz jih ne sovražim, sovražite levičarji, sovražite vse kar niso islamisti ali vaši kamerati.
Nam desničarjem morda ni všeč kar delajo, jih pa ne sovražimo, sploh pa jih ne sovražimo ker se borijo proti vsakokratnim agresorjem, začenši 1948, enkrat se to mora končati, ne morejo eni kar nekaznovano napadati sosede, Hamas je bil izvoljen od Palestincev, torej palestinci so Hamas, torej ni problema vse do končnega cilja dehamasizacije celotne nacije.
Anonimno 2936, 08.09.2025 ob 06:06
Če podpiraš Palestino, bi bil v času 2.sv vojne na strani nacistične Nemčije in ne Slovenije. Si danes na strani Rusije proti Ukrajini, trena se vam isto kot Trumpu, branilce označuješ za agresorje, agresorjem pa lezete v guzico, še dobro, da smo stolkli v 10 dneh srbsko jugo armado, verjetno je bil to za vas “tapametne” genocid nad okupatorjem, ker jim nismo pustili, da bi dobili hrano, vodo, benz in elektriko.
A ti to resno? Koliko si staro, bitje naivno? 6, 7? Ko malo zrasteš, boš videlo, da svet ni tako preprosto črnobel, kot si predstavljaš.
Forum je zaprt za komentiranje.