Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Samski moški višje lige

Samski moški višje lige

Takega imam jaz, no kadi 5 cigaret na dan , ni tako strašno::::::::

Bom povedla nekaj zelo staromodnega, ni pravilo, a se mi zdi da večinoma velja:
Samski moški je pogosto nespreten, a ženska lahko do določene mere moškega oblikuje in tudi obratno. Samozavest poročenemu moškemu daje žena doma, on lahko npr. samozavestno flirta, saj mu je vseeno, če dobi košarico, ker ga že ena čaka doma.
Ko sem bila še samska, sem se postopoma zverzirala v oceni moških in ko smo šle punce ven, sem iz nastopaško samozavestnega obnašanja točno vedela, kateri je vezan in nagnjen k varanju. In pretirano samozavestni, skulirani in spretni so odpadli, ker ko je moški zainteresiran za resno zvezo, ko ga obvladujejo čustva, je negotov in se boji zavrnitve. Z določeno žensko spretnostjo se iz takšnega moškega lahko veliko naredi.
Seveda se mora tudi moški potruditi in dajati v zvezi.[/quote]

Na to res nisem pomislila, ampak se mi ne zdi tako privlečeno za lase. Morda tista “negotovost” kaže neko čustveno vpletenost in morda (čisto običajen in normalen) strah pred zavrnitvijo, ki je onim drugim nerelevanten (saj ni, da hočejo prav tabe, ampak kar eno…)


Zakaj misliš, da ta, ki ga je strah zavrnitve, ne izbira in si želi kar eno?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Zakaj misliš, da ta, ki ga je strah zavrnitve, ne izbira in si želi kar eno?[/quote]

Saj ne misli tega.

Tisti negotovi kaže strah pred zavrnitvijo, ker si želi točno določeno.

Onim drugim pa je vseeno, ker ne da hočejo točno določeno ampak kar eno.

Tako sem jaz razumela Pandoro1.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


Imaš prav. Sem še enkrat prebral. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Zakaj misliš, da ta, ki ga je strah zavrnitve, ne izbira in si želi kar eno?[/quote]

Narobe me razumeš… ali pa sem preslabo napisala. Razmišljala sem takole: če si ti želiš res eno punco, če ti veliko pomeni, če si se zaljubil vanjo ali če ti je res blazno všeč, boš malce na trnih, ker se boš bal, da te bo zavrnila. Če pa ti je v bistvu vseeno kakšna punca je, le da si boš z njo krajšal nekaj uric/noči, preden jo boš zamenjal z naslednjo, potem ni potrebe, da bi se bal zavrnitve. Saj če te ta zavrne, se le obrneš in najdeš drugo.

23,let diploma.pravnik,BMW ali AUDI,naj bo resen in to ti je to. Ubistvu simpl zahteve. Samo jz ne vem kaj naj bi en tak moški počel z neko falirano študentko razen za da bi jo mel za praznenje svojih cojones,ona pa sanja o neki resnosti. Mislm kot ti pa ena povprečna bejba začnet svirat o svojih idealih te pa prime srat v trenutku. Iščite samskega moškega iste lige-no če ste tudi ve višje lige potem ni problem. Punce sej niste vse tak slabe sam kaj je to da srečujem same čudne primerke. Kaj res ne gre da ni bi spoznal ene kešpi..Jez sem mislu da so samo une načičkane ženskice take ampak kot kaže se to seli že med podpovprečnice ,ki so prave tombole.

Tipi pri 23ih z BMW ali Audijem so največji luzerji. To so tipični razvajenčki, ki jim očka kupi avto, mamica pere gatke. Tako, da na daleč stran od takih. Imajo poln rit vsega, razvajeni in neuporabni za vsako delo.


Tak tip je zelo redko resen, ker svojo resnost opravičuje z zgoraj naštetimi “atributi”. Potem pa se čudi, ko se nanj lepijo samo “keš pičke”. Problem je v njegovi samopodobi, ker tudi sam svojo vrednost dojema le preko “materialnih atributov”, se ne zaveda tudi svojih osebnostnih posebnosti, zato jih tudi ne kaže navzven, verjetno jih celo dojema kot šibkost in se obnaša povsem samosvoje, torej nekako “razvajeno”, “višjerazredno”. Takšen dobi potem sebi primerno, to so ženske, ki se ne cenijo in morajo to ob takem tipu človeka šele spoznat. Seveda on zase misli, da je resen, ko pa se ozre na svoje izkušnje, pa o svojih resnih izkušnjah nima veliko za povedat. Krive so pa seveda “neresne” ženske. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, vsaki ženski se ob 23letniku z dragim avtom prižge alarm, več kot jasno je od kje mu denar za avto.


Tak tip je zelo redko resen, ker svojo resnost opravičuje z zgoraj naštetimi “atributi”. Potem pa se čudi, ko se nanj lepijo samo “keš pičke”. Problem je v njegovi samopodobi, ker tudi sam svojo vrednost dojema le preko “materialnih atributov”, se ne zaveda tudi svojih osebnostnih posebnosti, zato jih tudi ne kaže navzven, verjetno jih celo dojema kot šibkost in se obnaša povsem samosvoje, torej nekako “razvajeno”, “višjerazredno”. Takšen dobi potem sebi primerno, to so ženske, ki se ne cenijo in morajo to ob takem tipu človeka šele spoznat. Seveda on zase misli, da je resen, ko pa se ozre na svoje izkušnje, pa o svojih resnih izkušnjah nima veliko za povedat. Krive so pa seveda “neresne” ženske. :))[/quote]

Marko, mislim, da nobena, ki se s takim spusti v razmerje, ni bila v to prisiljena tako da mislim, da tu ne gre za Device Marije. Ali po pač po kakšni teoriji?


Tak tip je zelo redko resen, ker svojo resnost opravičuje z zgoraj naštetimi “atributi”. Potem pa se čudi, ko se nanj lepijo samo “keš pičke”. Problem je v njegovi samopodobi, ker tudi sam svojo vrednost dojema le preko “materialnih atributov”, se ne zaveda tudi svojih osebnostnih posebnosti, zato jih tudi ne kaže navzven, verjetno jih celo dojema kot šibkost in se obnaša povsem samosvoje, torej nekako “razvajeno”, “višjerazredno”. Takšen dobi potem sebi primerno, to so ženske, ki se ne cenijo in morajo to ob takem tipu človeka šele spoznat. Seveda on zase misli, da je resen, ko pa se ozre na svoje izkušnje, pa o svojih resnih izkušnjah nima veliko za povedat. Krive so pa seveda “neresne” ženske. :))[/quote]

Marko, mislim, da nobena, ki se s takim spusti v razmerje, ni bila v to prisiljena tako da mislim, da tu ne gre za Device Marije. Ali po pač po kakšni teoriji?[/quote]
Saj sem napisal, da gre za ženske z nizko samopodobo. Ti pa oceni, če gre za Device Marije. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, mislim, da nobena, ki se s takim spusti v razmerje, ni bila v to prisiljena tako da mislim, da tu ne gre za Device Marije. Ali po pač po kakšni teoriji?[/quote]
Saj sem napisal, da gre za ženske z nizko samopodobo. Ti pa oceni, če gre za Device Marije. ;)[/quote]

Torej bi lahko le bila krivda deljena? Ali pa morda celo še na kakšni tretji strani, saj močno dvomim, da se na tem forumu nahaja korenjak, ki bi kategorično zavrnil BMW-ja, ki bi mu ga kupil očka.


Saj sem napisal, da gre za ženske z nizko samopodobo. Ti pa oceni, če gre za Device Marije. ;)[/quote]

Torej bi lahko le bila krivda deljena? Ali pa morda celo še na kakšni tretji strani, saj močno dvomim, da se na tem forumu nahaja korenjak, ki bi kategorično zavrnil BMW-ja, ki bi mu ga kupil očka.[/quote]

Se pa nahajamo na MONu take ženske, ki bi zavrnile tipčka, ki mu mora očka BMWje kupovat. Taki tipi so adijo pamet. Razvajeni, nedonošenčki. S takim nima ženska kaj počet.

Aja, poznam par fantkov, ki jim mamice in očki kupujejo drage avte in motorje in podobne zadeve. Naduti, ošabni, svojo plačo, če jo seveda imajo, zagonijo za žuranje, divjajo po cestah.

Pravi moški za resno vezo je tak, ki je samostojen, ki se preživlja s svojo plačo in ne da zagoni vse za žuranje in motorje in avte.

Torej bi lahko le bila krivda deljena? Ali pa morda celo še na kakšni tretji strani, saj močno dvomim, da se na tem forumu nahaja korenjak, ki bi kategorično zavrnil BMW-ja, ki bi mu ga kupil očka.[/quote]

Se pa nahajamo na MONu take ženske, ki bi zavrnile tipčka, ki mu mora očka BMWje kupovat. Taki tipi so adijo pamet. Razvajeni, nedonošenčki. S takim nima ženska kaj počet.[/quote]

Ja, vidiš, to pa vedno pozabim, da se na MON-u nahajamo sami idealni. Tudi tisto o moškh vzamem nazaj :-))))

Načeloma drži. Vprašanje je le, če tak pravi moški potem sploh potrebuje tebe. :-))))

Načeloma drži. Vprašanje je le, če tak pravi moški potem sploh potrebuje tebe. :-))))[/quote]

Veš kako je, moški, ki POTREBUJE žensko, ni ravno pravi moški. Zaželeni so moški, ki so sposobni živeti samsko, biti samski. Ne taki, ki prav potrebujejo žensko.

Načeloma drži. Vprašanje je le, če tak pravi moški potem sploh potrebuje tebe. :-))))[/quote]

Veš kako je, moški, ki POTREBUJE žensko, ni ravno pravi moški. Zaželeni so moški, ki so sposobni živeti samsko, biti samski. Ne taki, ki prav potrebujejo žensko.[/quote]

Če je nekaj zaželeno, za tem stoji vsaj minimalna potreba. Torej ste samo ženske tiste, ki potrebujete moške? Po tej logiki potem prava ženska ne obstaja ali kako? :-))))

Edino prav je, da se oglasi tudi ena, ki je srečala sanjskega 23-letnika, s polnimi žepi denarja in BMWjevim cabrioletom. Kljub temu, da ni bil pravnik (že takrat mi je bilo jasno, da je povprečen pravnik dolgočasen, picajzlast in brez domišljije – in če je zadržan, lahko fašeš tudi enega spolno zavrtega … kar vodi do Bullmastifov :)))). No, kakorkoli že, Kljub temu da ni bil pravnik, je bil daleč od idealnega. In celo šestnajstletnici, ki ji živela v oblakih in gledala na svet skozi rožnata očala, se je zdelo malo čudno, da ta postaven, pregrešno lep in bogat Apolon hodi v casino (in tako tudi njegova mama…) in se je spraševala o “vrednosti” takega tipa …

Drugi tip v zgodnjih dvajsetih, s katerim sem imela opravka, je prav tako prihajal iz zelo bogate družine in je bil kul. V nasprotju s prvim ni hodil v casino, mi je pa kupoval darila 🙂 – kar je bil definitivno napredek od prejšnjega, mar ne 🙂 Tako sem imela naj kuuuul uro na šoli.
Če se ne bi zadeve razvile drugače, bi verjetno pristala z njim … saj sva se dobro ujela, in bi se danes spet.

Tretji tip je bil ubog kot cerkvena miž. Kaj avto, še dobro da je imel dva para kavbojk, 4 majice, pa res nič več. No, tega sem poročila :))))) in zadostila kriterijem MONa o “pametnih odločivah”, v skladu z MON-ovo mantro: Revno je lepo…

Meni se ne zdi toliko pomembno kako nekaj dobiš, temveč je predvsem pomembno kako to uporabljaš. Veliko je tudi primerov, da so si ljudje res pridobili marsikaj skozi lasten trud. Uporaba pridobljenega pa se bistveno ne razlikuje od zgoraj opisanih. Pravzaprav so svoj trud namensko vlagali zgolj za pridobitev statusa.

Pandora, nisi dojela poante. Tisti bogati 20 letniki v resnici niso bogati. V resnici so bogati njihovi starši. Za svoje bogastvo še niso nič naredili, samo zapravljajo denar, služijo ga pa ne.

Moj sanjski Apolon je bil vrhunski športnik. Je služil bajne vsote denarja. Zapravljal je svoj denar. In ja, je bil tudi iz bogate družine. Je danes še bogat? Je. Zato ker si služi sam denar? Hmm. Recimo, da je bil v osnovi tako bogat, da mu ga celo življenje ne bo treba služit, če le ne bo delal res velikih neumnosti.

Drugi tip je iz bogate družine. Po tvoji definiciji je bil nevreden, ker je zapravljal denar bogatih staršev. Ali si danes sam služi denar? Ja. Ali, bolje rečeno, je tako dober, da ga po celem svetu vabijo v službe, ki niso glih malo plačane…. Ali je danes bogat kot njegovi starši. Verjetno bolj. Ali ga je Bog kaznoval, ker je zapravljal denar bogatih staršev…??? Ne še 🙂

Tretji je bil res reven kot cerkvena miš. Ali bi bila danes z njim, če se stanje ne bi vsaj malček izboljšalo? Resno dvomim. uppps, tega pa ne bi smela povedat… 🙁

Če imaš bogate starše in ti ti dajo denar, da bolje živiš tudi takrat ko si študent, še ne pomeni, da si avtomatično razvajen, da se preseravaš ali da ne poznaš vrednosti tega denarja… ali da ne veš, kako težko ga je zaslužiti. Sploh če si starše celo otroštvo gledal, kako resno delajo, da lahko ti tako dobro živiš.

Žal poznam same take bogatinke, ki pri 20 in še nekaj let, dirjajo okrog dragimi avti in motorji in se nasploh preseravajo sto na uro. Taki so mi totalno mimo. Če slučajno zaslužijo kak denar pa ga zagonijo za žure.
Potem pri 30ih pa zabluzeni kot so, dobijo eno fino službico v očkovem podjetju.
Na žalost še nisem srečala bogatega človeka, ki ne bi zaslužil sam denarja pa bi bil kaj prida. Ljudje, ki so pošteno in s svojim delom zaslužili denar, so pa čisto nekaj drugega. Večinoma, tudi ti ne vsi, se razume.
Nisem pa še srečala nikogar, ki bi zadel sedmico, tako, da ne vem kaki so.

Verjetno drugačnih niti opazila nisi. Morda zato, ker na zunaj niti videti ni bilo, da tudi niso revni. Zakaj ti je to toliko pomenilo, bi se pa dalo razpravljati.

Jaz pa lahko tudi za marsikoga od teh trdim obratno. Seveda je vprašanje tudi kaj se smatra pod “pošteno”.

Se spomnim nekega TV prispevka prav od takih, ki so na Lotu zadeli. Po nekaj letih so bili na istem ali morda celo na slabšem.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close