Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Samsk zagonite ves keš

Samsk zagonite ves keš

Saj stvar je čisto enostavna. Vsak v resni zvezi lahko še danes reče, da takšnega življenja noče več in bo odslej živel  po pravilih samskosti. Saj nihče nikomur ne drži pištole na glavi, da bi morali biti v resni zvezi. Zaradi razveze bo treba urediti kar nekaj stvari, ampak že na drugi strani vrat so prednosti, ki jih prinaša samsko življenje. Tako da, stvar je hitro in enostavno rešljiva. Ne razumem, čemu komplikacije.

Samski vsaj svoj keš kurjo. Poročeni pa otroške dodatke, subvencije, olajšave, zastojn hrano in knjige, zastojn izlete in morje za mularijo….medtem k sedite na svojih zamaščenih ritih, z čikom v gobcu in pol kevdra piva na zalogo in cvilite kako nimate za žeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemljice za boge otročke. Kdo klinac misliš da prispeva za tvoj nafuk? Ti več od države dobiš kot daš tudi če delaš. Vsi ostali preživljajo tvojo mularijo in tvoj zavaljen vamp.

Tisto o jamranju in zapravljanju vsega ne drži. Ostalo pa kar.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close