Samozavest, nesamozavest, narcisoidnost
Točno tako.
30letnik, ki se hvalisa z BMWjem res ne more biti kak hud frajer. Ok, so izjeme, ampak večina 30letnikov bo težko spravila skupaj za drag avto. Razen, če očka to financira pa če mamica kuha in pere in vse pedena sinetu.
Boom, verjameš ali ne, ampak moški, ki zna recimo kuhat, se mi zdi zakon. Da pa zna prati pa je itak samoumevno.
Drugače pa jaz na takih portalih, če že kdo ima sliko, pričakujem tako, da se vidi kaj iz njegovega življenja. Slika samo obraza me ne zanima (ne izbiram glede na videz). Je pa fajn, če je slika iz njegovega življenja: recimo s smučanja, hribolazenja… pač nekaj kar pokaže kaj počne v lajšu. Aja, pa vrtnarji so mi tudi simpatični. Simpatično mi je, če ima kdo slikco, kjer ureja rože recimo.
Saj v tem je stvar, da tudi ženske niso vse samozavestne.
Takšne in podobne izjave me spominjajo na najstniške debate.
Razumem, če je moški pri 18-tih pravkar naredil izpit in se želi pokazati s svojim avtom, da bo lahko punco odpeljal na sladoled ali na kakšen izlet….Če pa se moški pri 30-tih še vedno postavlja s svojim avtom in na tak način kaže “samozavest”, pa dobimo občutek, kot da je obstal na tistem najstniškem nivoju.
Ko odrastemo so nam pomembnejše druge vrednote in da zna moški pokazati kaj drugega, kot pa kos pleha.
Zato imam občutek, kot da so tisti komentarji izjave nekih najstnic, ki pričakujejo, da jih bo moški z avtom razvajal.
Če je tako preprosto imeti avto kot pišejo, potem ne vem, zakaj ga nimajo same in one razvajajo moškega. :)[/quote]
Boom, tega pa žal ne vem :). Se zanimam samo za moške. Lahko ti le zase povem. Moje fotke so vedno take, da se ne vidi točno kdo je gor (bolj od daleč, s sončnimi očali recimo), sem pa jaz v neki meni ljubi dejavnosti. Recimo na smučanju, v gorah… bom morala enkrat pogledat kake fotke dajo ženske gor.
Jaz načeloma sploh ne dajem fotk in jih od nikogar ne pričakujem. Imam pa na FB in Netlogu take fotke kot jih omenjam. Zakaj take? Zato, da se ne ve točno kdo je gor. Da me prepoznajo le tisti, ki me res poznajo.
Za ostale pa je fotka le zato, da se vidi s čim se ukvarjam. Recimo, če je gorniška, naj bi to pomenilo, da nimam nič proti družbi za gore.
Ok lahko bi se strinjal, da ne želiš, da te prepoznajo…. samo zakaj pa potem sploh si tam gor? Ali bi pa kar nalimala neke sike od nekod xy, bi te še manj prepoznali? 🙂
Ne vem, ne vidim smisla, da imaš sliko na kateri se niti ne vidi kdo si po drugi strani si pa prijavljena z pravim imenom na FB? Ali se tudi tega ne vidi? :/
On, je obraz pomemben, če iščeš družbo za gore ali je mogoče bolj pomembno to, da s fotko poveš, da iščeš družbo za gore?
FB v bistvu skoraj ne uporabljam, moje zadeve vidijo le moji pravi znanci. Gor sem zato, da se zmenimo za kake aktivnosti. Za neznance je povsem zaprto.
Netlog: tam pa se ne vidi niti ime. Tam pa se le vidi s čim se ukvarjam v prostem času. Drugega pa ne.
Nič ne iščeš, si pa na portalih za spoznavanje?
hahahaahahahahaa
Ženska, ti morš bit precej grda, da se ponujaš na nekih portalih, ko neka obupanka. Za tipe, ki so gor, pa itak jasno, da so večinoma luzerji.
Sama si si prosila, kaj se pa skoz vtikuješ vame.
Nič ne iščeš, si pa na portalih za spoznavanje?
hahahaahahahahaa
Ženska, ti morš bit precej grda, da se ponujaš na nekih portalih, ko neka obupanka. Za tipe, ki so gor, pa itak jasno, da so večinoma luzerji.
Sama si si prosila, kaj se pa skoz vtikuješ vame.[/quote]Pajkec tale Metka84 mora bit pa ena velika muha ups čebelca ;), da ti tako z lahkoto mreže trga…..
Za ostale, ki pa te ne poznajo, pa se bojiš, da bi te prepoznali, če bi bila fotka, kjer se vidi kdo je gor? 😉
V čem je sploh smisel, da te prepoznajo tisti, ki te tako že poznajo? Se morda bojiš bolj aktivno pokazati ostalemu svetu (na netu)? Se bojiš, kaj si bodo tisti, ki te že poznajo, mislili o tem “aktivnem kazanju”? Se sramuješ svoje podobe, obraza?
Forum je zaprt za komentiranje.