Samozavest, nesamozavest, narcisoidnost
Spider, ti pa res malo veš o ženskah. Veš ti tipi potem visijo leta in leta na raznih portalih. Se prijavš na portal pa ti težijo, se odjaviš (ker v reali najdeš fanta) in če čas si spet med samskimi in se spet prijaviš na porta. Spet eni in isti tipi. Očitno jim fotke dragih avtov ne pomagajo, da bi katero pritegnili.
Ženske smo navdušene nad tipi, ki so v dobri kondiciji. Nismo pa navdušene nad fitneserji. Tip s preveč mišicami slabo teče, slabo kolesari… bb so pa sploh ogabni.
Ne mislim, o tem sem prepričan. Če ženske ne bi palile na avte in mišice, tipi, ki si kupujejo avte in se recimo razkazujejo v fitnesih, ne bi porabili toliko denarja in časa za te aktivnosti.[/quote]
Hm, saj ne vem – ali si tem tipom nevoščljiv ali si sam takšen kot si napisal o tem kdo in zakaj se na koga lepi.
Ne mislim, o tem sem prepričan. Če ženske ne bi palile na avte in mišice, tipi, ki si kupujejo avte in se recimo razkazujejo v fitnesih, ne bi porabili toliko denarja in časa za te aktivnosti.[/quote]
Hm, saj ne vem – ali si tem tipom nevoščljiv ali si sam takšen kot si napisal o tem kdo in zakaj se na koga lepi.[/quote]Mogoče pa ima sam tak avto in oglas v katerem ga razkazuje…. hi, hi ,hi
Seveda se najde na kupe žensk, ki palijo na pleh, zunanji izgled, povečini so tudi same “popolne” v svoji zunanji podobi, samo kaj, ko jim to ne prinaša zadovoljstva oz je to kratkega daha.
Vedno se naj dejo taki in taki, ki se na koncu nekako poparčkajo, eni za dalj drugi za manj časa in teh slednjih je več oz so večjem št. prisotni na raznih portalih, zato od daleč izgleda, da se tam zadržujejo le takšni f.f.
Sem se že stokrat? In kaj zdaj?:)))
Jaz sem pisal že vsega in svašta tu gor, stvari take in drugačne, pa kaj? Očitno sem marsikomu pošteno nadeval po tintari, ko folk še po več letih ne more pozabit mojih postov.
Za dobrim konjem se prašina dviguje…:))))
Saj v tem je stvar, da tudi ženske niso vse samozavestne.
Takšne in podobne izjave me spominjajo na najstniške debate.
Razumem, če je moški pri 18-tih pravkar naredil izpit in se želi pokazati s svojim avtom, da bo lahko punco odpeljal na sladoled ali na kakšen izlet….Če pa se moški pri 30-tih še vedno postavlja s svojim avtom in na tak način kaže “samozavest”, pa dobimo občutek, kot da je obstal na tistem najstniškem nivoju.
Ko odrastemo so nam pomembnejše druge vrednote in da zna moški pokazati kaj drugega, kot pa kos pleha.
Zato imam občutek, kot da so tisti komentarji izjave nekih najstnic, ki pričakujejo, da jih bo moški z avtom razvajal.
Če je tako preprosto imeti avto kot pišejo, potem ne vem, zakaj ga nimajo same in one razvajajo moškega. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.