Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Samo za tiste, ki imate toliko za povedati čez Slovenke – kje v tujini ste že bili?

Samo za tiste, ki imate toliko za povedati čez Slovenke – kje v tujini ste že bili?

Čez Norvežanke jih ni. Drugače pa sem bil po celi Evropi. V Sloveniji ogromno žensk misli da so moški njihova lastnina in da jim ni treba nič narediti za to da bi jih obdržale. Tega sam v skandinaviji praktično nisem zaznal. Seveda nočem posploševati. Prvo mesto po lepoti si z Norvežankam seveda delijo Slovenke.[/quote

Poznam Novežane in Dance. Njih ni težko zadovoljiti, ker znajo sami zase skrbeti. Tam je normalno, da gre človek, recimo pri 20 na svoje… ne pa da do 30 zanj kuha mami kot je to pri nas in potem to isto pričakuje od partnerice. Pri nas ima pa ženska toliko opraviti z gospodinjstvom in je za vse sama, da včasih nima časa za ostalo.

Ampak to lahko pomeni tudi, da tam ni toliko žensk, ki postanejo posesivne matere.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close