Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Samo za tiste, ki imate toliko za povedati čez Slovenke – kje v tujini ste že bili?

Samo za tiste, ki imate toliko za povedati čez Slovenke – kje v tujini ste že bili?

No, vprašanje je prisotno v naslovu. Na MON-u se odvijata dve temi o propadlih zakonih zaradi tujke in usul se je plaz kritik na smotane in grde Slovenke in oh in sploh tujke. Kje torej vse ste bili, da imate toliko slabega za povedati čez sodržavljanke? Res me zanima.

Sama sem prepotovala večino Evrope in Avstralijo in povsod sem videla majhne in visoke, suhe in debele, mozoljaste in s čisto kožo, urejene in kmečko napravljene, kodraste in ravne, z robatimi in nežnimi potezami, kadilke in nekadilke, nasmejane in zoprne, prijazne in neprijazne. Seveda tudi moške. Res se razlikuje stopnja urejenosti, vljudnosti, delež visokih(majhnih) ter pigment kože in las, a to – vsaj mislim – ni bistveno za notranjo in zunanjo lepoto/grdoto. Ampak, zanimivo, v deželah, v kateri so pregovorno same lepotice, sem morala tiste zares lepe na ulici iskati z lupo. Saj vem, rekli boste, da ženske nismo primerne za ocenjevanje, ampak vseeno … Mislim, da robate poteze, veliko nosovi, krepasti lasje ter 20 kil viška, kot sem videla na večini izmed dežel “lepotic” vsaj večini ni presežek lepote.

Da ne govorim o nekaterih sošolkah na izmenjavi … Ni duha ne sluha o njihovi nacionalni lepoti. No, moj point je pač, da povdod najdeš lepe in manj lepe, pa četudi kdo misli drugače.

Pozdravljena

Prepotoval sem Evropo,baltik,največ pa poslovno hodim v Kiev,Moskvo,Alma-Ato in Taškent.

Videl sem ogromno vsega,dobrega in slabega,ampak iz mojih izkušenj je SLOVENKA NAJLEPŠE KAR OBSTAJA!!!!

To je moje mišljenje.

🙂

aiiii 😉 Zdaj pa pričakuj naval na tvoj ZS, še otepat se jih boš mogel 😉

Pardon, Alexis, ker ti smetim temo, slabi zgledi vlečejo hehe

No, morda pa vseeno lahko kaj resnega pripomnem. nisem sicer brala omenjenih tem, ampak iz tega, kar pišeš, lahko povlečem tole: samozavest, odprtost mišljenja. Vsak, ki je “najraje doma”, ker drugega ni spoznal, je za moje pojme precej kratkoviden. Privlačnosti ne bi omejila na geografsko poreklo, ampak bolj na tip osebnosti, na zmožnost drugačnega mišljenja, radovednost. Nekdo, ki potuje ali je potoval v nekem obdobju, gotovo drugače dojema svet in njegove vrednote kot tisti, ki čiča na svojih 5000 km2. Upa si odpret vrata v neznani svet in poiskat dobrote zunaj svojega doma. Nekdo, ki pa je strahopeten in lažno patriotski, je ponavadi precej bolj kritičen, slabovoljen, nesrečen v sebi. Ker si nič ne upa, misli, da je svet nevaren in nepredvidljiv in da so taki tudi drugi ljudje. Potem pa svoje notranje strahove projecira in prenaša na druge.

Zame so vsi, ki potujejo, raziskujejo za svojo dušo, lepi in privlačni. 🙂

V b

aiiii 😉 Zdaj pa pričakuj naval na tvoj ZS, še otepat se jih boš mogel 😉

Pardon, Alexis, ker ti smetim temo, slabi zgledi vlečejo hehe

No, morda pa vseeno lahko kaj resnega pripomnem. nisem sicer brala omenjenih tem, ampak iz tega, kar pišeš, lahko povlečem tole: samozavest, odprtost mišljenja. Vsak, ki je “najraje doma”, ker drugega ni spoznal, je za moje pojme precej kratkoviden. Privlačnosti ne bi omejila na geografsko poreklo, ampak bolj na tip osebnosti, na zmožnost drugačnega mišljenja, radovednost. Nekdo, ki potuje ali je potoval v nekem obdobju, gotovo drugače dojema svet in njegove vrednote kot tisti, ki čiča na svojih 5000 km2. Upa si odpret vrata v neznani svet in poiskat dobrote zunaj svojega doma. Nekdo, ki pa je strahopeten in lažno patriotski, je ponavadi precej bolj kritičen, slabovoljen, nesrečen v sebi. Ker si nič ne upa, misli, da je svet nevaren in nepredvidljiv in da so taki tudi drugi ljudje. Potem pa svoje notranje strahove projecira in prenaša na druge.

Zame so vsi, ki potujejo, raziskujejo za svojo dušo, lepi in privlačni. 🙂

V b[/quote]

VSE KAR SI NAPISALA SE STRINJAM S TABO!!!

BRAVO!


Saj ni problem v zunanjem videzu….Vsepovsod imaš takšne in drugačne, pa suhe in debele…Kot sama praviš…

Problem je v sami psihi. V prepričanjih, pogledih na svet, v lastnem (ne)zadovoljstvu….

Razne tujke, ki pridejo k nam, so mogoče bolj ponižne, kot pa naše ženske, kar marskomu ugaja. Niso pa nič pametnejše, ampak največkrat manj razgledane od naših.


Saj ni problem v zunanjem videzu….Vsepovsod imaš takšne in drugačne, pa suhe in debele…Kot sama praviš…

Problem je v sami psihi. V prepričanjih, pogledih na svet, v lastnem (ne)zadovoljstvu….

Razne tujke, ki pridejo k nam, so mogoče bolj ponižne, kot pa naše ženske, kar marskomu ugaja. Niso pa nič pametnejše, ampak največkrat manj razgledane od naših.[/quote]

Da še to dodam:

Moj kolega se je poročil s Ukrajinko,res je, da je vse na njej in ona v NULO, ampak ona je ORALNO zadovoljila v Ukrajini toliko UMAZANCEV, da bi lahko položili plinovod iz Kieva do Ljubljane.Toliko še v info.

😉

Čez Norvežanke jih ni. Drugače pa sem bil po celi Evropi. V Sloveniji ogromno žensk misli da so moški njihova lastnina in da jim ni treba nič narediti za to da bi jih obdržale. Tega sam v skandinaviji praktično nisem zaznal. Seveda nočem posploševati. Prvo mesto po lepoti si z Norvežankam seveda delijo Slovenke.

[quote?soncek36lj]Moj kolega se je poročil s Ukrajinko,res je, da je vse na njej in ona v NULO, ampak ona je ORALNO zadovoljila v Ukrajini toliko UMAZANCEV, da bi lahko položili plinovod iz Kieva do Ljubljane.[/quote]

Če ni bila bivša prostitutka, tega ne moreš vedet.
Ko z nekom začneš resno razmerje, mu ne očitaš njegove spolne preteklosti.
Umazanci? Umazanci??? Od kje jemlješ take besede? Si bil sam njen klient oz. jo videl pri delu? Samo tole O.o.

Ženske precejate lepoto ponavadi z drugačnimi kriteriji kot moški. Stvar okusa, kaj je komu všeč, ne vem zakaj bi nacija igrala kakšno bistveno vlogo, kar se tiče atraktivnosti.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Normalno, da je sodelavcu nevoščljiv, ker je ujel tipico, ki zgleda v NULO, on sam pa nima potešenih ne spolnih in ne estetskih potreb. Ne vidim smisla v zgornjem pisanju, kakšna je bila…pa kaj potem, saj sodelavec z njo živi za razliko od njega, ki nedvomno z nobeno (če je sploh kdaj). In tak človek ponuja prijateljstvo, ki zna “tako lepe stvari” povedati o svojih sodelavcih oziroma o njihovih ženah? Kaj bo potem trdil o svoji izbranki, če bo recimo malo bolj divja in odprta za vse ideje, a se bo hvalil naokrog, da živi z nenasitno nimfomanko, ki bi morala delati v porno industriji. Čim dlje stran od takšnega človeka.

Če ni bila bivša prostitutka, tega ne moreš vedet.
Ko z nekom začneš resno razmerje, mu ne očitaš njegove spolne preteklosti.
Umazanci? Umazanci??? Od kje jemlješ take besede? Si bil sam njen klient oz. jo videl pri delu? Samo tole O.o.[/quote]

Jutro

Ja umazanci!!!!!!

Ja,tudi videl,kako je stala na cesti na pol naga in čakala stranke,ONO TELE OD KOLEGA,pa se zaljubi v njo,jaoooo…..

Da vidiš,kaj vse se dogaja v teh državah te mine!

Normalno, da je sodelavcu nevoščljiv, ker je ujel tipico, ki zgleda v NULO, on sam pa nima potešenih ne spolnih in ne estetskih potreb. Ne vidim smisla v zgornjem pisanju, kakšna je bila…pa kaj potem, saj sodelavec z njo živi za razliko od njega, ki nedvomno z nobeno (če je sploh kdaj). In tak človek ponuja prijateljstvo, ki zna “tako lepe stvari” povedati o svojih sodelavcih oziroma o njihovih ženah? Kaj bo potem trdil o svoji izbranki, če bo recimo malo bolj divja in odprta za vse ideje, a se bo hvalil naokrog, da živi z nenasitno nimfomanko, ki bi morala delati v porno industriji. Čim dlje stran od takšnega človeka.[/quote]

Nevoščljiv??HA HA HA HA………..

Očitno nisi bil/a dalje od Trojan,tako da prosim…

Urejene in kmečko napravljene?
Torej, če te prav razumem, naj bi bile kmetice po tvojem neurejene?

Normalno, da je sodelavcu nevoščljiv, ker je ujel tipico, ki zgleda v NULO, on sam pa nima potešenih ne spolnih in ne estetskih potreb. Ne vidim smisla v zgornjem pisanju, kakšna je bila…pa kaj potem, saj sodelavec z njo živi za razliko od njega, ki nedvomno z nobeno (če je sploh kdaj). In tak človek ponuja prijateljstvo, ki zna “tako lepe stvari” povedati o svojih sodelavcih oziroma o njihovih ženah? Kaj bo potem trdil o svoji izbranki, če bo recimo malo bolj divja in odprta za vse ideje, a se bo hvalil naokrog, da živi z nenasitno nimfomanko, ki bi morala delati v porno industriji. Čim dlje stran od takšnega človeka.[/quote]

Nevoščljiv??HA HA HA HA………..

Očitno nisi bil/a dalje od Trojan,tako da prosim…[/quote]

Ne razumem, kaj bi naj imela tvoja nevoščljivost skupnega z mojimi geografskimi odkritiji in s predpostavko, kaj bi morebiti trdil o svoji partnerici (če se te bo sploh katera uslišala).Ta odziv, da žališ neznance ne pove nič pozitivnega o tebi, revež si nekaj sveta videl zdaj pa lahko po vseh ščiješ in s* in nima veze, če gre za domače ali tuje ljudi. Nekaj mi pravi, da ne spoštuješ žensk.

Če ni bila bivša prostitutka, tega ne moreš vedet.
Ko z nekom začneš resno razmerje, mu ne očitaš njegove spolne preteklosti.
Umazanci? Umazanci??? Od kje jemlješ take besede? Si bil sam njen klient oz. jo videl pri delu? Samo tole O.o.[/quote]
Večina ukrajink, ki se znajde pri nas, so v Sloveniji dobile delo kot striptizete.
Sem poznal nekaj takšnih ukrajink in so razlagale, da smo Slovenci veliko bolj zaprti in zavrti glede vsega, kar se vrti okrog seksa.
Zato je od ukrajinke težko pričakovati, da bo zvesta.

Če ni bila bivša prostitutka, tega ne moreš vedet.
Ko z nekom začneš resno razmerje, mu ne očitaš njegove spolne preteklosti.
Umazanci? Umazanci??? Od kje jemlješ take besede? Si bil sam njen klient oz. jo videl pri delu? Samo tole O.o.[/quote]
Večina ukrajink, ki se znajde pri nas, so v Sloveniji dobile delo kot striptizete.
Sem poznal nekaj takšnih ukrajink in so razlagale, da smo Slovenci veliko bolj zaprti in zavrti glede vsega, kar se vrti okrog seksa.
Zato je od ukrajinke težko pričakovati, da bo zvesta.[/quote]
Ukrajinke so zveste ravno toliko kot ženske vseh drugih nacij. Problem pri “striptizetah” je samo ta, da so to v resnici prostitutke, ki služijo denar s seksom. Včasih so rekli, da moški ne sme iskat ženske v gostilni, danes pa je pri zavrtih slovenskih možiceljnih v navadi, da poročijo prostitutko iz nočnega kluba in potem mislijo, da so dobili ne vem kakšno zvesto ženo.

[/quote]

Verjetno je mišljeno, da so bile nekatere kljub temu, da so bile v mestu, dajale vtis “kmetice”. Ne jemati vsega dobesedno. Da, tudi kmetice so lahko urejene ali neurejene, urejenost nima absolutne korelacije s poklicem. Sem že večkrat v moški družbi slišala, da so katero opazovano žensko ocenili za “kmetico”, večinoma zaradi njene zanemarjenosti. Tudi sama včasih tako pomislim, grem ven in naletim na kakšno žensko pojavo, pri kateri brezkompromisno pomislim: “Kaj pa je to za eno “kmetico”?” In s tem konkretno nimam v glavi ženskih oseb, ki se ukvarjajo z obdelovanjem zemlje, le izraz nekako priučeno paše (miselni vzorci pač).

Drugače povedano, je kmetica v večini zaplankanih glav smatrana kot neurejena ženska. Kmet pa kot neumna oseba, kajne?
Tisti, ki imate take miselne vzorce, ko jeste hrano, vas nič ne moti, da vam hrano pridelujejo kmetice in kmetje?
Res totalno neumni zaplankani miselni vzorci in skrajno žaljivi.

Ok – hvala za opozorilo in podano stališče. Bo treba biti manj nepristranski do ljudi, ki nam proizvajajo hrano, dvomim pa da se bo ta vzorec dal izkoreniniti, ljudje se radi držijo svojih miselnih in verbalnih navad. Res nima smisla biti v tem kontekstu užaljen, če pa ja, pa je to še vedno vaša odločitev.

Tako razmišljanje je le plod malomeščanskih zaplankancev. Zaradi takšnih pa seveda ne bom užaljena. Škoda živcev za take ljudi.

Lepota je precej relativen pojem.

Žabcu je njegova krastača NAJLEPŠE bitje na svetu, čeprav se vam morda ne zdi tako…

Obstajajo tudi najlepše kmetice tako da, …. mir v mlakuži!

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

se popolnoma strinjam s tabo v tej naši Sloveniji na splošno še zmeraj prevladuje ta malomeščanski klerikalno zavrt stil družbe,samo se z mladimi počasi to spreminja,čeprov še zmeraj tudi veliko mladih prevzema stil in navade od straršev.
Glede lepote Slovenk in tujk,sam sem živel v Španiji in Franciji vsega skupaj štiri leta prepotoval v glavnem celo evropo(večja mesta) nekaj Južne Amerike (Kolumbija ) in so razlike očitne.Slovenke so načeloma bolj vzvišene,ne govorim za povsod to velja najbolj za Ljubljano,glede videza v današnjih časih se lahko vsaka še tako estetsko nezanimiva ženska z pripomočki zrihta v hudo mačko tko da..(se mi je že zgodil,da sem iz kluba domov odpeljal tako”princesko” in me je zjutri skor kap zadela -((( point je na urejenosti ,po naravni lepoti pa Slovenke spadajo v neko sredino moram pa priznati,da se je stopnja urejenosti Slovenk v zadnjih petih letih zelo izboljšala imamo le višji standard,modni trendi so prišli tudi v kuro hehe itd… moti me edino to,da jih je veliko(vsaj jaz imam take izkušnje)razvajenih očkovih princesk,pa zelo podobn stil oblačenja ni veliko izvirnosti.

Kmetica***, da te potolažim, tudi sama večidel živim na podeželju (razen v času študija nisem), velika košnja, štihanje vrta in obdelava njive mi nista tuja 🙂 Prislov “kmečko napravljen” pa jaz uporabljam čisto iz navade za pomen “neurejen” in oprosti, če sem te s tem užalila. Danes so itak razlike med mestom in podeželjem tako zabrisane, da je brezveze govoriti o razlikah pri oblačenju. Poznam dekle iz velike kmetije, pa ima za moje pojme stil, da dol padeš.

Aja, glede zoprnih in vzvišenih Slovenk … Tudi sama sem to verjela, dokler nisem prišla na tuje. Zelo prijazne prodajalke, natakarice so se mi zdele v Nemčiji, Avstriji, Belgiij, na Finskem ter zadovljivo v Italiji. Najbolj zoprne, tečne in grdoglede pa v Španiji, Slovaškem in na Hrvaškem. Seveda velja isto za moške – toliko o strastnih in temperamentnih Špancih, polnih življenja :-).

Najbolj favorizirane glede prijaznosti so seveda Ukrajinke … Mi smo imeli 2 sošolki iz Ukrajine na faksu, pa ne poznam bolj tečnih, konfliktnih oseb, godrnjavih oseb kot ti dve 🙂

Je lepota kozmetika?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close