Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Sami nadljudje..

Sami nadljudje..

Pol pa slabo bereš.:)

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


da se ne boš razpočil malek….ti bom nanizal nekaj dejstev o meni….star sem 37 let, ločen (ne ovdovel), moje premoženje je po gursu ( zgolj nepremičnine) ocenjeno na 350000 evrov…..v vsej svoji delovni dobi nimam niti enega dneva bolniške, delal sem dolgo v gospodarstvu kjer se je uspešnost merila z ustvarjenim dobičkom per capita, ne z ustavarjenim prometom( če ločiš razliko), že nekaj časa pa sem sam svoj gospod…tako službeno kot privat…..ga pijem? seveda ga…in zakaj ga ne bi? čez 50 let bova oba na istem vočko….. zdaj pa ti nanizaj kaj o sebi…razen tega, da hodiš na zmenke z naivnimi mladoletnicami ….[/quote]

se opravičujem ja… ločenec sem mislo ….

gurs je precenjen za vsaj 50%…. in če nimaš ravno tega bajnega premoženja na eni najbolj iskanih lokacij v SLO, potem boš težko z danes na jutri prodal tudi 1 pičkin kvadratni meter…. sploh po tej ceni…. (ponudba in povpraševanje če veš kaj je to)

Ti si sam svoj gospod samo na socialcu ker zapit človek ki zjutraj že seka alkohol ne more biti uspešen podjetnik….

Še bolj grozno je da ti je že PRED 37 letom ušla žena…. z tem bajnim premoženjem pomeni da si imel še bolj bogato ženo (kar dvomim) ali pa si Slovenček ki je tipično materialističen in ga baba ni več zmogla prenašat (kar verjetno glede na tvojo samohvalo z gursa)

Tebi je profit liter slivovke, promet pa vino z vinogradov ki niso vredni 350.000€ v halozah…..

Zdaj pa nazaj na kratkega![/quote]
ne žali me matkič…z svojim opravičevanjem….tvoje opravičilo je tako kot , da se ti galeb poserje na glavo na poročni dan….
si pa zaslužiš odgovro, ker si bebec in ne poznaš osnovnih pojmov….gurs je eno veliko skrpucalo.. kdo ali kaj določa vrednost nepremičninam? gurs ali trg? po gursu je večina nepremičnin podcenjena, za cca 30-45%,….da nadaljujem…nepremičnina je vredna toliko kot je nekdo pripravljen zanjo plačati (seveda če se sploh prodaja), vse ostalo je pičkin dim…kot se ti izražaš…tako da, nekdo ki živi pri starših kot ti, bo težko solil pamet nekomu kot sem jaz ( ki si služim denar od 15 leta)……
ja, pijem ga rad, boljš je bi pijan kot neumen kot ti…jaz sem zjutraj trezen…ti pa žal še vedno neumen…in pri mami))

Pol pa slabo bereš.:)[/quote]

O, smajli! Aleluja! 🙂

[img]http://www.encognitive.com/files/images/dont%20forget%20to%20smile.jpg[/img]

se opravičujem ja… ločenec sem mislo ….

gurs je precenjen za vsaj 50%…. in če nimaš ravno tega bajnega premoženja na eni najbolj iskanih lokacij v SLO, potem boš težko z danes na jutri prodal tudi 1 pičkin kvadratni meter…. sploh po tej ceni…. (ponudba in povpraševanje če veš kaj je to)

Ti si sam svoj gospod samo na socialcu ker zapit človek ki zjutraj že seka alkohol ne more biti uspešen podjetnik….

Še bolj grozno je da ti je že PRED 37 letom ušla žena…. z tem bajnim premoženjem pomeni da si imel še bolj bogato ženo (kar dvomim) ali pa si Slovenček ki je tipično materialističen in ga baba ni več zmogla prenašat (kar verjetno glede na tvojo samohvalo z gursa)

Tebi je profit liter slivovke, promet pa vino z vinogradov ki niso vredni 350.000€ v halozah…..

Zdaj pa nazaj na kratkega![/quote]
ne žali me matkič…z svojim opravičevanjem….tvoje opravičilo je tako kot , da se ti galeb poserje na glavo na poročni dan….
si pa zaslužiš odgovro, ker si bebec in ne poznaš osnovnih pojmov….gurs je eno veliko skrpucalo.. kdo ali kaj določa vrednost nepremičninam? gurs ali trg? po gursu je večina nepremičnin podcenjena, za cca 30-45%,….da nadaljujem…nepremičnina je vredna toliko kot je nekdo pripravljen zanjo plačati (seveda če se sploh prodaja), vse ostalo je pičkin dim…kot se ti izražaš…tako da, nekdo ki živi pri starših kot ti, bo težko solil pamet nekomu kot sem jaz ( ki si služim denar od 15 leta)……
ja, pijem ga rad, boljš je bi pijan kot neumen kot ti…jaz sem zjutraj trezen…ti pa žal še vedno neumen…in pri mami))[/quote]

tvoja nepremičnina je vredna 00000000000 € brez cifre zunaj…. če nimaš keša v roki nimaš vrednosti…. verjetno imam jaz na banki pri roki več keša kot ti v tem trenutku …

ti služiš od petnajstega leta ja….. šteje samo delovna doba… tiste napotnice, drkancije in podobno ne štejejo…. ne se lagat…. če te je babnca zapustla nisi nič kaj prida in seveda vemo da je vse to laž razen čče dokažeš če bi bil tak oh in sploh kot si te tvoja nebi zapustla….

ločenci = škart roba 😉

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Nič. Samo tista “Pridem tudi na dom” mi je bila svetovna.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Spider: a si spet ne moreš niti SAM!!! sebi jajca spraznit … vzemi kladivo in tolci po njih, dokler ne špuknejo

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

veš kaj je osnovni temelj podjetništva? denar na banki je mrtev kapital….in kaj imaš ti od tega , da imaš denar na banki? i n kaj ima banka od tega, da obrača tvoj denar? si pa res idiot matkič…..
grem staviti, da imam več delovne dobe kot ti, in kako naj bi jaz delal preko napotnice če imam sam 7 razredov osnovne šole? a na tuje napotonice kot se šlepa naša brezposelna in lena mladina)))
seveda me je zapustila, ampak to je bila 4 najboljša stvar, ki se mi je zgodila v življenju…..in kaj zdaj…jaz sem vsaj imel žensko da me je zapustila, kaj pa ti? ))
ja ločenci smo škart roba, kaj čmo…..pa še pijanci semo večinoma vsi…sami kleni slovenci))

Saj moj nebo več dolgo na banki…… vsaj ne na tej slovenski….

Če bi se pa osnove podjetništva učil še kje drugje kot v sloveniji pa bi vedel da obstaja tudi RFROR in/ali RFIR ki seveda nimaš pojma kaj sta ker so te ekonomijo učili Slovenci drugje pa tudi to poznajo in UPORABLJAJO…

Ja če pri 37 letih proti mojim bogih 25 nebi imel več delovne dobe kot jaz bi bilo pa res žalostno…. to se ni za hvalit….

Za razliko od tebe jaz zapuščam ženske…. ti si itak preslab da bi si lahko to privoščil kot sem pričakoval 😉

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

ne, res ne vm kaj je rif pa raf oz kakrkoli si že napisal..jaz sem bolj prproste sorte, kupim za sto, prodam za 200 kar ostane ( kar ostane po plačilu davkov in stroškov pa je moje)….pać, temelj ekonomije je že od pamtiveka enak..ampak, so taki stručkoto kot si ti, z strokovnimi izrazi…in pol smo kjer smo…no slovenksek banke in država, a ne?
in zakaj zapuščaš ženske? a nisi dost dober za njih pa se umakneš al kaj? daj malo razloži to o zapuščanju no

Matkič, s tem, da zapuščaš ženske, se jaz ne bi hvalil. Ker, saj veš pritegneš tisto, kar si zaslužiš.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

evo fantki & deklice en res resen komentar:
to, da visite na netu, MON_u je vaš poraz v naprej – iz dneva dan vsak dan, vsak post. Net je kot droga … človek ga potrebuje vedno več … ob tem pa kot OSEBA propada, če nima kontrole nad sabo.
Za nas – po vaše: starce, penzioniste, pijance, ločene/odovele, samke brez izhoda, zafrustrirane v zvezah … je lahko tudi tako.
mi smo svoje (v vaših letih) oddelali: študirali, se učili, flirtli, seksali, se družili v športu, plesu, disku, zabavah … z LJUDMI!! in ustvarjali osebni standard – vsaj stereho nad glavo, vzmetnico na postelji in hrano v v posodi na štedilniku
vi se družite z grafičnimi prezentacijami bitov. Pika!
vaše življenje je samo +/-, Da/ne .. v 32/64 bitkih … nič mesa, nič vonja, nič občutka v okončinah, telesu, možganih … vi niste niti NIČ!!. … slabši ste od robotov, ki se zavedajo vsaj tega, kar jim Človek vprogramira

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Haha, mea culpa!
Drugače pa so danes drugi časi. Kmalu bodo še učbenike v osnovnih šolah zamenjali računalniki. Ni treba, da je visenje na netu droga. Je pa, hočeš nočeš, postalo del življenjskega stila marsikoga.
Jaz zaradi “visenja na Monu” ničesar in nikogar ne zanemarjam. Če je pri drugih drugače, pa naj ne projicirajo svoje lastne izkušnje na druge.
Itak pa problem zasvojenosti z netom ne izhaja prvenstveno iz forumov, ampak iz drugih spletnih vsebin. Forumi izumirajo. Tudi zato, ker je folk, ki je dejansko zasvojen z raznimi vsebinami na netu, postall preveč len, da bi zmogel na forumu napisat zapis daljši od 10 besed.
Forumaši, ki pišejo, so kot dinozavri v virtualnem svetu. Če hočeš delit pametne nasvete “mladini”, nisi na pravem naslovu. 🙂


da se ne boš razpočil malek….ti bom nanizal nekaj dejstev o meni….star sem 37 let, ločen (ne ovdovel), moje premoženje je po gursu ( zgolj nepremičnine) ocenjeno na 350000 evrov…..v vsej svoji delovni dobi nimam niti enega dneva bolniške, delal sem dolgo v gospodarstvu kjer se je uspešnost merila z ustvarjenim dobičkom per capita, ne z ustavarjenim prometom( če ločiš razliko), že nekaj časa pa sem sam svoj gospod…tako službeno kot privat…..ga pijem? seveda ga…in zakaj ga ne bi? čez 50 let bova oba na istem vočko….. zdaj pa ti nanizaj kaj o sebi…razen tega, da hodiš na zmenke z naivnimi mladoletnicami ….[/quote]
Tale tip se ga je danes tok hudo napil, da mu je celo uspelo Ljubljančana zamenjat s Štajercem. Btw, si ti eden od tistih starcev, ki sediš na avtobusu vsako jutro in se sliniš ob pogledu na vitke, privlačne študentke, ki hodijo mimo tebe ? No jaz hodim s takimi na pijačke, pa domov me vabijo. Pojej se od ljubosumja.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

čist tkole — kakor sama tipkaš o sebI
si poročena pa še vedno neoplojena!!
tebi bio-urca tiktaka. S kom/čem (od vseh bioloških možnosti — istospolni, amebe, aseksualni, neplodni … ) si poročena je pač tvoja (najboljša) izbira.
Se mi pa zdi, da je čas, da se potrudiš in “osmisliš” družino.
Za “pomoč” ti je moj ZS znan ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Mah, to so vsi na soci tle gor. Vsi pač ne morete bit zaposleni v javni upravi. Kakšno delo pa je to, da visiš na forumu zjutraj, popoldne, zvečer ? Ajde, da napišeš tista dva komentarja med malico še nekako razumem, drugo je pa da prideš na top 10 lestvico stalnih piscev Mona. Samo bedak bi vam nasedel..

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Zeeeeeeeeeeeeeeeeeeh!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Dobro jutro dobri ljudje! Naspani? Dobre volje?

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Denarja ne služim ravno full , ampak dovolj, da nisem nikomur nič dolžna, nikoli lačna, pa še za kakšno “nadstandardno storitev” si lahko privoščim. Že vnaprej opozarjam, naj nihče ne spregleda narekovajev.

Ukradli me najbrž ne bi niti Arabci, ali za kogarkoli že velja stereotip, da ugrabljajo blondinke… 🙂

Politično se ne opredeljujem, ker sem mnenja, da pri nas niti levica niti desnica ne “valjata”. Posledično tudi volim ne, pritožujem se pa bolj nad odločitvami politikov kot pa nad samimi politiki, ker je res, da se na politični sceni “svaljkajo” eni in isti obrazi, meni se pa ne da ponavljati in prežvekovati enih in istih pripetij (okej, včasih je kako moje mnenje glede politikov tudi bolj radikalno, ampak ne bom zdaj o tem, da se kdo ne bo spotikal ob sovražni govor).

Za pse in muce pa res lepo skrbim, tudi kakšnega ptiča sem že rešila, pa polže in čebele… Priznam pa, da sem do os, sršenov, mravelj v bivalnih prostorih in komarjev neusmiljena.

Moj CO2 odtis je nizek, upoštevam načelo “reuse, reduce, recycle”, ločujem odpadke, smeti ne mečem po tleh, udeležujem se čistilnih akcij, na vsake kvatre zastonj prevedem kak okoljevarstveni filmček (za prijatelje), ampak se zato še nimam za prosvetljeno. Ali prostevtljeno, kot praviš ti. 🙂

Če bi ti odrezali roko ali roki, bi ti sicer lahko sčistila tudi čevlje, pa mi zato ne bi “padla krona z glave”, ampak še vedno bom v dilemi, kdo je normalen in kdo ne. Ljudi ločim na tiste, ob katerih se počutim dobro, in tiste, ob katerih me mine volja po druženju. Tu dileme ni, vsaj dolgotrajne ne. 🙂

Se pa trudim, da bi bila v redu, ja, in sem za to že zelo veliko naredila, tako da tudi zasluge za to, da se počutim v redu, pripisujem izključno sebi.

Mi je pa iskreno žal, da se počutiš tako inferiornega, da kogarkoli nazivaš z “nadčlovekom”.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

@Senza, nikoli ne bom razumel udeleževanja na čistilnih akcijah! Ne svinjaš okoli drugim pa rit odnašaš.
Tisoče nezaposlenih ima država na jaslih, jih hrani (ne ravno bogato) a jih ne zaposli z urejanjem okolice.
A se razumeva? Malo smeti pobrat za “prasci”, kakšno ograjo poštrihat, ambrozijo populit in skurit in sibirski dresnik, pa kanadsko zlato rozgo uničit, …………………. .
Samo malo meditiram!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

:)). Zdaj je se mir v tem petelinjaku. To so posebne vrste petelini, okolico zacnejo zbujat sele po dvanajsti uri, ko se odpocijejo po naporni mon noci.


Hja, če bi ljudem lahko prepovedala neumnost, egoizem in to, da so svinje, pa bi. Poleg tega so meni skupinske akcije fajn, en dan malo okolico spucaš, drugi dan pa surprise party zorganiziraš. In obakrat je občutek na koncu dober.

Okej, ambrozijo pa zlato rozgo poznam, sibirskega dresnika pa ne. Še stric Google ga ne najde… :/

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


da se ne boš razpočil malek….ti bom nanizal nekaj dejstev o meni….star sem 37 let, ločen (ne ovdovel), moje premoženje je po gursu ( zgolj nepremičnine) ocenjeno na 350000 evrov…..v vsej svoji delovni dobi nimam niti enega dneva bolniške, delal sem dolgo v gospodarstvu kjer se je uspešnost merila z ustvarjenim dobičkom per capita, ne z ustavarjenim prometom( če ločiš razliko), že nekaj časa pa sem sam svoj gospod…tako službeno kot privat…..ga pijem? seveda ga…in zakaj ga ne bi? čez 50 let bova oba na istem vočko….. zdaj pa ti nanizaj kaj o sebi…razen tega, da hodiš na zmenke z naivnimi mladoletnicami ….[/quote]
Tale tip se ga je danes tok hudo napil, da mu je celo uspelo Ljubljančana zamenjat s Štajercem. Btw, si ti eden od tistih starcev, ki sediš na avtobusu vsako jutro in se sliniš ob pogledu na vitke, privlačne študentke, ki hodijo mimo tebe ? No jaz hodim s takimi na pijačke, pa domov me vabijo. Pojej se od ljubosumja.[/quote]

Itak da je zamenjal če vidi trojno od šnopsa….

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

čist tkole — kakor sama tipkaš o sebI
si poročena pa še vedno neoplojena!!
tebi bio-urca tiktaka. S kom/čem (od vseh bioloških možnosti — istospolni, amebe, aseksualni, neplodni … ) si poročena je pač tvoja (najboljša) izbira.
Se mi pa zdi, da je čas, da se potrudiš in “osmisliš” družino.
Za “pomoč” ti je moj ZS znan ☺[/quote]

Brigaj se zase. Ne ustvarjamo vsi v komunizmu družine in ne poročijo se vsi zato, ker je punca noseča. Jaz bom imela družino, ko bo meni in mojemu možu to paslo, ne takrat ko boš ti o tem pametoval. Definitivno pa ne bo ta forum prvi, ki bo zvedel, kdaj sem oplojena. Brigaj se zase, pa bo svet takoj lepši. Bi bilo pa dobro, glede na to, da te svoje prašnike tako vztrajno ponujaš čisto vsem ženskam na forumu, da se začneš zavedat, da takšni kot si ti za oplojevanje žensk, ki so vsaj 20 let mlajše od njih, niso primerni, kaj šele idealni. Tudi tvoja biološka ura je praktično že odbila. S takšnimi semeni delat otroka je prevelik rizik za kakšno genetsko okvaro otroka. Najmanj to. Bi se pa še marsikaj našlo.

Hehe X6…ti si mi ena faca da veš:)) Kar lepo priznaš, da te je zapustila 🙂 Po moje si čisto super dečko,da je šla ti je pa uslugo naredila kaj ne :),

Ko tkole prebiram o konzumiranju alkohola si mi kar lušte naredil, če imaš resnično dobro dišečo bruanr’co,še pridem jaz na en deci rdečga haha :)))))

čist tkole — kakor sama tipkaš o sebI
si poročena pa še vedno neoplojena!!
tebi bio-urca tiktaka. S kom/čem (od vseh bioloških možnosti — istospolni, amebe, aseksualni, neplodni … ) si poročena je pač tvoja (najboljša) izbira.
Se mi pa zdi, da je čas, da se potrudiš in “osmisliš” družino.
Za “pomoč” ti je moj ZS znan ☺[/quote]

Brigaj se zase. Ne ustvarjamo vsi v komunizmu družine in ne poročijo se vsi zato, ker je punca noseča. Jaz bom imela družino, ko bo meni in mojemu možu to paslo, ne takrat ko boš ti o tem pametoval. Definitivno pa ne bo ta forum prvi, ki bo zvedel, kdaj sem oplojena. Brigaj se zase, pa bo svet takoj lepši. Bi bilo pa dobro, glede na to, da te svoje prašnike tako vztrajno ponujaš čisto vsem ženskam na forumu, da se začneš zavedat, da takšni kot si ti za oplojevanje žensk, ki so vsaj 20 let mlajše od njih, niso primerni, kaj šele idealni. Tudi tvoja biološka ura je praktično že odbila. S takšnimi semeni delat otroka je prevelik rizik za kakšno genetsko okvaro otroka. Najmanj to. Bi se pa še marsikaj našlo.[/quote]

kaj bo imel tale kruh trdo skorjo … pohiti, dokler sem še tukaj s prijavljenim nickom ☺

emmm … imam par parov – znancev, kjer bi ženske pristale, da mož otroka zaplodi drugje, če bi se ženska odrekla otroku v njuno posest ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close