Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Rusija vdrla še v prostor Romunije

Rusija vdrla še v prostor Romunije

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 14.09.2025 ob 16:50
Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 14.09.2025 ob 16:44
Odgovor na objavo uporabnika
matias, 14.09.2025 ob 16:21

Julka, tvoj odnos do Putina je emocionalno zaznamovan, ker zrcali relacijo do staršev, ki si ga imel, ne pa objektivne stvarnosti, ki je sploh nisi sposoben dojeti zaradi zanič otroštva. In tukaj je evidentno, ker posledično nisi najboljšega psihičnega zdravja, ko ti na plano udarja tvoj potlačeni sadomazohistični odnos s čudno simpatijo do diktatorjev, kot je Putin, ki ga vidiš kot “močnega”, “neomajnega”, “poštenega”, ker ga vidiš takšnega s svojimi otroškimi očmi in naivnostjo, kot si moral videti svoje starše, čeprav je psihopat, ki poruši celoten stanovanjski blok, da je z zastraševanjem opraviči kavkaške vojne, zastrupil in pobil vse svoje politične nasprotnike itd., itd. ?

 

a bejz no matjazko, daj kje si dobi ti diplomo iz psihologije?v novem pazarju pri ciganih hehe…je sla tvoja mama na kolena pred grgu da si ti dobil diploko prredvidevam….dejstvo da je cia in mi6 med leti 2019 in 2022 postavila 20 tajnih obvescevalnih baz na meji z rusijo je eden od razlogov…putin je opozarjal…..zdaj pac je kr je….

Psihologija vse pojasni. Nimaš ti ne ženske, ne otrok, ne ništa, odljuden samotar. Torej kot večni nezadovoljnež, poln gneva, si nagnjen k ljudomrzniški (samo)destrukciji, tako da jasno, da ne boš podpiral (politične) zmernosti.

katero samodestrukcijo po tvoje naj bi jaz po tvoje izvajal?in od kod ti vleces zaklhzcek da je pooitika zda in eu politicna zmernost ?je gradnja tajnih baz na meji z rusijopoliticna zmetnost, le kaj bi rekli americani ce bi rusi v mehiki na meji s texsasom zgradili 30 vojaskih baz?daj pojasni dejstva ne nabijaj s poceni psihologijo

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 14.09.2025 ob 16:21

Julka, tvoj odnos do Putina je emocionalno zaznamovan, ker zrcali relacijo do staršev, ki si ga imel, ne pa objektivne stvarnosti, ki je sploh nisi sposoben dojeti zaradi zanič otroštva. In tukaj je evidentno, ker posledično nisi najboljšega psihičnega zdravja, ko ti na plano udarja tvoj potlačeni sadomazohistični odnos s čudno simpatijo do diktatorjev, kot je Putin, ki ga vidiš kot “močnega”, “neomajnega”, “poštenega”, ker ga vidiš takšnega s svojimi otroškimi očmi in naivnostjo, kot si moral videti svoje starše, čeprav je psihopat, ki poruši celoten stanovanjski blok, da je z zastraševanjem opraviči kavkaške vojne, zastrupil in pobil vse svoje politične nasprotnike itd., itd. 😉

 

Matias retardias, kakšen patološki odnos si moral šele ti imeti, ker covid genocidnike in njihove laži idealiziraš kot rešitelje.

 

Odgovor na objavo uporabnika
annja699, 14.09.2025 ob 11:36

kaj pa zdaj? Tako blizu vojne še nismo bili.

https://www.24ur.com/novice/tujina/ruski-dron-vdrl-v-zracni-prostor-se-ene-clanice-nata.html

A bo počasi streznitev? 🙂

Ti si v NATO paktu, ki mu je izrecni sovražnik Rusija kot naslednica SZ, proti kateri je bil ustanovljen. Ta NATO pakt napreduje proti Rusiji že desetletja in jemlje njihove interesne sfere zlepa ali zgrda. Zdaj je vojaško vpleten v spopad z Rusijo, dobava orožja, obveščevalnih podatkov in svetovalcev pa je precej odkrita vojna preko posrednikov. V vojni si že, Rusija ima pa tudi dovolj legitimnih razlogov za razglasitev vojne, če bi hotela 🙂

Ampak to ni to, ti droni stalno lutajo, ni prvi vdor v zračni prostor, niti zadnji. Samo so se povečale Ruske kapacitete dronov, in se bo povečalo število lutalic 🙂

Kaj bi se pa zgodilo v nasprotnem primeru, da NATO malo zaluta v Rusijo?

Odgovor na objavo uporabnika
Vrtu90ytr, 14.09.2025 ob 18:42

Kaj bi se pa zgodilo v nasprotnem primeru, da NATO malo zaluta v Rusijo?

Tri leta prepozno sprašuješ 🙂

NATO rakete stalno lutajo v Rusijo 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
podcenjevanje, 14.09.2025 ob 16:17

Kje ste pametnjakoviči, ki ste pred 3 leti trdili, da bo Rusija pokleknila v enem mesecu?

V več kot desetletju niti 20% ukrajinskega ozemlja niso zasegli. Tri dni do kijeva al kako že 😀 Luzerji totalni. Sramota. Njihovi predniki se v grobovih obračajo.

Odgovor na objavo uporabnika
A bo streznitev, 14.09.2025 ob 18:22

A bo počasi streznitev? 🙂

Ti si v NATO paktu, ki mu je izrecni sovražnik Rusija kot naslednica SZ, proti kateri je bil ustanovljen. Ta NATO pakt napreduje proti Rusiji že desetletja in jemlje njihove interesne sfere zlepa ali zgrda. Zdaj je vojaško vpleten v spopad z Rusijo, dobava orožja, obveščevalnih podatkov in svetovalcev pa je precej odkrita vojna preko posrednikov. V vojni si že, Rusija ima pa tudi dovolj legitimnih razlogov za razglasitev vojne, če bi hotela 🙂

Ampak to ni to, ti droni stalno lutajo, ni prvi vdor v zračni prostor, niti zadnji. Samo so se povečale Ruske kapacitete dronov, in se bo povečalo število lutalic 🙂

A bovstreznitev … lepo povzeto. Najpomembnejše si izpostavil, pa zmerno ne dramatiziraš. Vse dodatno je odveč.

Hladna vojna se nikoli ni končala. 

Ampak zdaj smo v vojni, takrat nismo bili.

Odgovor na objavo uporabnika
Eliza910, 14.09.2025 ob 14:51

Odgovor na objavo uporabnika
PIKULET, 14.09.2025 ob 14:13

Posledica zahodnega popuščanja Rusiji. Podobno so pred slabimi 100 leti popuščali Hitlerju in žrtvovali Čehoslovaško. Za mir, so rekli. Miru seveda ni bilo, Hitler je napadel Poljsko.

Točno tako. Samo vprašanje časa je, kdaj bo napadel še kakšno drugo državo.

se ti že kaj kikla trese, kaj pa pičkica je že mokra. aja ti si že stara baba grda debela pa v menopavzi ti si varna pred trdimi ruskimi kurci.

e bedaki, delam, mislim hodim v službo v velik slo medij in nategujemo vas da ste vsi posrani, tko k smo vas med kovid natego. bolj ste na suho nategnjeni večjo plačo imamo. med kovidom so našim voditeljem nosili gotovino v kovčkih, vsak dan po poročilih. ajde majmuni spat da boste šli jutri delat za minimalca , mi rabimo vaš denar da smo gospodje.

 

Odgovor na objavo uporabnika
KrEna2025, 14.09.2025 ob 19:37

A bovstreznitev … lepo povzeto. Najpomembnejše si izpostavil, pa zmerno ne dramatiziraš. Vse dodatno je odveč.

Hladna vojna se nikoli ni končala. 

Ampak zdaj smo v vojni, takrat nismo bili.

Histerika je samo orodje za maskiranje ali neznanja, ali pa laži 🙂

Razen pri kurjeku pa še kakšnemu, pri njemu je to znak mentalnih problemov 🙂

Drugače se pa ne strinjam popolnoma, hladna vojna se ne končala, ampak se je znova začela zaradi zahodne arogance. Češ mi smo najboljši, Rusi so propadli, kaj nam pa bodo, Kitajci so reveži ki nam šivajo sandale, kaj nam pa bodo 🙂

Biden je to lepo ponazoril leta 1997 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close