Rusija vdrla še v prostor Romunije
kaj pa zdaj? Tako blizu vojne še nismo bili.
https://www.24ur.com/novice/tujina/ruski-dron-vdrl-v-zracni-prostor-se-ene-clanice-nata.html
A spet eno budalo, ki mu je 24-kurska greznica smrdljiva vir informacij?
Včeraj se je v Londonu proti vladi pederčine Starmerja zbralo TRI milijone ljudi in o tem 24kurska greznica še danes nič ne več.
24kurska greznica vas danes pripravlja na vojno z Rusijo.
Jebemu, sej znaš še kakšen drug jezik, pejt na X, Rumble, tudi YT, … tam je resnica, boš dobil popolnoma drugo sliko o Rusiji, ne pa smrdljivi 24kurski propagandni stroj.
pikimepiki, 14.09.2025 ob 13:22
A spet eno budalo, ki mu je 24-kurska greznica smrdljiva vir informacij?
Včeraj se je v Londonu proti vladi pederčine Starmerja zbralo TRI milijone ljudi in o tem 24kurska greznica še danes nič ne več.
24kurska greznica vas danes pripravlja na vojno z Rusijo.
Jebemu, sej znaš še kakšen drug jezik, pejt na X, Rumble, tudi YT, … tam je resnica, boš dobil popolnoma drugo sliko o Rusiji, ne pa smrdljivi 24kurski propagandni stroj.
Piki, tebi niti žegnana voda ne bi splahnila bolanega možgana.
A boš že enkrat zaprla smrdljivi glupi gobec, retardiranka obsedena?
Spokaj v Kremelj polizat Putinu zbotoksano rit smrdljivo.
Vsi ki so vas prepričali, da je Rusija sovražnik, izvolite, pošljite svoje sinove, hčere, vnuke, vnukinje,…v vojno, samo potem nne jokajte, ko boste, če boste, dobili nazaj krste.
Da so bili pa včeraj v Londonu protesti proti ilegalnim migrantom, to pa ni problem a ne? Seveda, ker vam tega masovni mediji niso posredovali,…in še vedno verjamete v multikulti,…
PIKULET, 14.09.2025 ob 14:13
Posledica zahodnega popuščanja Rusiji. Podobno so pred slabimi 100 leti popuščali Hitlerju in žrtvovali Čehoslovaško. Za mir, so rekli. Miru seveda ni bilo, Hitler je napadel Poljsko.
Točno tako. Samo vprašanje časa je, kdaj bo napadel še kakšno drugo državo.
annja699, 14.09.2025 ob 11:36
kaj pa zdaj? Tako blizu vojne še nismo bili.
https://www.24ur.com/novice/tujina/ruski-dron-vdrl-v-zracni-prostor-se-ene-clanice-nata.html
Zadnji čas, da EU aktivira 1, pederski bataljon in tudi bataljon stotih spolov.
annja699, 14.09.2025 ob 11:36
kaj pa zdaj? Tako blizu vojne še nismo bili.
https://www.24ur.com/novice/tujina/ruski-dron-vdrl-v-zracni-prostor-se-ene-clanice-nata.html
Si ti blizu vojne, ker se ti nič ne dogaja v življenju, te novice o vojnah še najbolj poživijo v dolgočasnem, sivem vsakdanu, ker nimaš nikogar. ?
Putin si pa res želi vojne, da ga Nato zmasakrira, ker kaj je lažjega kot zraketirati glavna mesta, če bi si to res želel. Želi pa si ustrahovati mejne države, da pozornost usmerijo nase v svojo samoobrambo in prenehajo oskrbovati Ukrajino. Ampak ve se, da niso ne Poljaki ne Romuni tako glupi, da bi spregledali njegove manevre in se vojaško odzvali na njegove neškodljive dimne bombice. ?
matias, 14.09.2025 ob 15:26
annja699, 14.09.2025 ob 11:36
kaj pa zdaj? Tako blizu vojne še nismo bili.
https://www.24ur.com/novice/tujina/ruski-dron-vdrl-v-zracni-prostor-se-ene-clanice-nata.html
Si ti blizu vojne, ker se ti nič ne dogaja v življenju, te novice o vojnah še najbolj poživijo v dolgočasnem, sivem vsakdanu, ker nimaš nikogar. ?
Putin si pa res želi vojne, da ga Nato zmasakrira, ker kaj je lažjega kot zraketirati glavna mesta, če bi si to res želel. Želi pa si ustrahovati mejne države, da pozornost usmerijo nase v svojo samoobrambo in prenehajo oskrbovati Ukrajino. Ampak ve se, da niso ne Poljaki ne Romuni tako glupi, da bi spregledali njegove manevre in se vojaško odzvali na njegove neškodljive dimne bombice. ?
ti di bolan…niti osnovnega znanja nimas o tej vojni in pametujes….putin bi pocistil zahodno nesnago s svojih mej to je vse
Julij Cezar, 14.09.2025 ob 15:29
ti di bolan…niti osnovnega znanja nimas o tej vojni in pametujes….putin bi pocistil zahodno nesnago s svojih mej to je vse
Moteni julčk, ti ne moreš bit na strani rusov, če si peder. Bi te takoj razkrinkali, da si narobe obrnjen in potegnili čreva ven skozi rit, kot kokoši.
Putin preverja, ali so predvčeraj resno mislili z obrambo “sleherne pedi” ozemlja Nata.
Razen tega sta se z blebtavim Trumpom zmenila, da je treba malo pospešiti prodajo orožja, ker se jima zaloge kopičijo, denarja pa zmanjkuje.
Pa sprobat je treba tanove sledilne radarske sisteme. Irak in Izrael sta to nekaj na hitrico sestavljala in prodajala, pa ni bilo časa za testiranje.
Julka, tvoj odnos do Putina je emocionalno zaznamovan, ker zrcali relacijo do staršev, ki si ga imel, ne pa objektivne stvarnosti, ki je sploh nisi sposoben dojeti zaradi zanič otroštva. In tukaj je evidentno, ker posledično nisi najboljšega psihičnega zdravja, ko ti na plano udarja tvoj potlačeni sadomazohistični odnos s čudno simpatijo do diktatorjev, kot je Putin, ki ga vidiš kot “močnega”, “neomajnega”, “poštenega”, ker ga vidiš takšnega s svojimi otroškimi očmi in naivnostjo, kot si moral videti svoje starše, čeprav je psihopat, ki poruši celoten stanovanjski blok, da je z zastraševanjem opraviči kavkaške vojne, zastrupil in pobil vse svoje politične nasprotnike itd., itd. 😉
Anonimno 1997, 14.09.2025 ob 16:11
Julij Cezar je pederajs, ne? Spomnim se kako je enkrat kokošija na monu poučeval, da je porivanje moških med sabo v rit pocsem normalno in je pri rimljanih bilo zelo popularno.
Sam, kako on lahko navija za Ruse? Ne ve kako Rusi obravnavajo homoseksualce?
Julčk je definitivno toplovodar in še pedofil povrh.
matias, 14.09.2025 ob 16:21
Julka, tvoj odnos do Putina je emocionalno zaznamovan, ker zrcali relacijo do staršev, ki si ga imel, ne pa objektivne stvarnosti, ki je sploh nisi sposoben dojeti zaradi zanič otroštva. In tukaj je evidentno, ker posledično nisi najboljšega psihičnega zdravja, ko ti na plano udarja tvoj potlačeni sadomazohistični odnos s čudno simpatijo do diktatorjev, kot je Putin, ki ga vidiš kot “močnega”, “neomajnega”, “poštenega”, ker ga vidiš takšnega s svojimi otroškimi očmi in naivnostjo, kot si moral videti svoje starše, čeprav je psihopat, ki poruši celoten stanovanjski blok, da je z zastraševanjem opraviči kavkaške vojne, zastrupil in pobil vse svoje politične nasprotnike itd., itd. 😉
a bejz no matjazko, daj kje si dobi ti diplomo iz psihologije?v novem pazarju pri ciganih hehe…je sla tvoja mama na kolena pred grgu da si ti dobil diploko prredvidevam….dejstvo da je cia in mi6 med leti 2019 in 2022 postavila 20 tajnih obvescevalnih baz na meji z rusijo je eden od razlogov…putin je opozarjal…..zdaj pac je kr je….
Julij Cezar, 14.09.2025 ob 16:44
matias, 14.09.2025 ob 16:21
Julka, tvoj odnos do Putina je emocionalno zaznamovan, ker zrcali relacijo do staršev, ki si ga imel, ne pa objektivne stvarnosti, ki je sploh nisi sposoben dojeti zaradi zanič otroštva. In tukaj je evidentno, ker posledično nisi najboljšega psihičnega zdravja, ko ti na plano udarja tvoj potlačeni sadomazohistični odnos s čudno simpatijo do diktatorjev, kot je Putin, ki ga vidiš kot “močnega”, “neomajnega”, “poštenega”, ker ga vidiš takšnega s svojimi otroškimi očmi in naivnostjo, kot si moral videti svoje starše, čeprav je psihopat, ki poruši celoten stanovanjski blok, da je z zastraševanjem opraviči kavkaške vojne, zastrupil in pobil vse svoje politične nasprotnike itd., itd. ?
a bejz no matjazko, daj kje si dobi ti diplomo iz psihologije?v novem pazarju pri ciganih hehe…je sla tvoja mama na kolena pred grgu da si ti dobil diploko prredvidevam….dejstvo da je cia in mi6 med leti 2019 in 2022 postavila 20 tajnih obvescevalnih baz na meji z rusijo je eden od razlogov…putin je opozarjal…..zdaj pac je kr je….
Psihologija vse pojasni. Nimaš ti ne ženske, ne otrok, ne ništa, odljuden samotar. Torej kot večni nezadovoljnež, poln gneva, si nagnjen k ljudomrzniški (samo)destrukciji, tako da jasno, da ne boš podpiral (politične) zmernosti.
Forum je zaprt za komentiranje.