Razčesavanje las
Japkica, a to olje vtreš na mokre lase? Pa potem kar tako pustiš, ali še kaj splahneš? Meni je to olje super za telo, sploh zdaj poleti, po kopanju.:) Za lase pa še res nisem uporabljala.
p.s.
Kaj je najboljše uporabit, da bi bili lasje svetleči? :)))[/quote]
Če jih toplotno ne obdelujem, ga dam že na mokre (popivnane), drugače pa na suhe. Sicer ga pa nanesem skoraj vsako jutro in prav nič ne masti, niti obleke. In ja, se tudi svetijo in takooo lepooo dišijo. 🙂 Mislim pa, da je z dodatkom b karotena. In na koncu si ga vedno vtrem v roke, koža je potem zelo mehka. 🙂
No Bibitka, malo filinga in kapni na dlan (na začetku raje manj, ker lahko še ponoviš), podrgni dlani in si pojdi s prsti skozi lase (predvsem na konicah), če so bolj suhi greš lahko z dlanmi…
@antilopa, si gledala Oza, ko je eni ženski ravno olivno olje dajal na lase? In kolikor vem, ga je dal na glavo, torej pride tudi do lasišča. Pa nežno pomasiral (beri razkuštral), nekaj časa (pol ure?) pustiš gor, pol pa spereš. Si ne predstavljam, kako se olje spere brez mila :/ Any idea?
krivokljun, to je bila verjetno kura za lasišče in lase. In ja, seveda je treba sprati. Jaz pa arganovo olje uporabljam za lesk, hrano, voljnost… dolgih las. In če bi si nalila pol deci olja na glavo… ravno ne bi bila za med ljudi. 🙂
Z neskončno vode :)))
Sicer si pa ne domišljajte, da pa šampon sperete z las. Sploh ne balzama. Mah jaz ne vem, sama sem tu in tam uporabila olivno olje ali pa kako drugo bolj fancy maščobo za špice, povečini se mi po pravici povedano ne da… res pa je da nimam ravno sračjega gnezda kot ti :))) no saj ne da ne bi imela, če bi mi to dali, pa mi ravno niso…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Forum je zaprt za komentiranje.