Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Rad bi spoznal samsko punco

Rad bi spoznal samsko punco

Joj, ne poznam jaz njega kaj dosti, da bi lahko sodila kakšen moški je. Samo vaške trače vlečem na ušesa. 🙂
Saj jaz sem tudi že oddana, pa evo me v tej temi. 🙂

Marko, avtor te teme ti bo napisala zahvala za nasvete, ki mu jih nudiš :-).

Je vseeno razlika, če bi rad ven, pa ne moreš ali pa ostajaš, ker ti je všeč. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, jaz ti pa svetujem, da kar popoldanski s.p. odpreš – svetovanje in posredovanje pri prodaji raznovrstnih izdelkov in storitev, povezanih s forumski pecanjem. Če bo zadeva presegla meje Slovenije, pa se lahko razširiš v import, export, svašta.

Malček niže sem slučajno videla skoraj enako temo. Mogoče isti avtor, hi hi hi.
http://med.over.net/forum5/read.php?124,8857407


Ja saj. Verjetno sploh ne bi bil slab biznis. V tujini se tega precej prodaja. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Je kdo rekel, da ti oglasi niso pogosti:
http://med.over.net/forum5/read.php?124,8880730

Pozdravljeni..berem tole in si mislim svoje..sto ljudi,sto čudi..jaz zase vem,da me mine vsa volja,če mi tip ob spoznavanju reče,da mu ni pomembna lepota,ampak notranjost punce..s tem mi avtomatično pove,da nisem lepa in da mu je všeč le moja notranjost..pa kaj naj s takim..

Pa misliš, da res to misli, ali samo ti slišiš, kar hočeš slišat?

Pa verjetno je res,drugače mi ne bi tega izrekel,kaj praviš?Pa nisem neka lepotica,ampak tko slaba pa tud ne 🙂


Seveda mu je pomembna lepota oziroma videz. Hoče le povedati, da še ceni kaj drugega, kot pa le videz.

Morda je res tako..ali pa hoče žensko že vnaprej podredit :-)..v smislu,saj nisi nič posebnega,jaz pa sem-res je bil en lepotec to-ampak meni je to povedalo ogromno 🙂


Če je bil, potem to pomeni, da mu je pomemben videz.
Mogoče te s temi besedami spomni na to, da sama nisi ne vem kakšna lepotica in se počutiš manjvredno.

ja,očitno je tako


Koliko komu kaj pomeniš, ti ta pokaže čez določen čas. Samo ne pa tega sklepati po enem stavku, ker si ga vedno lahko tudi narobe razložiš. Lepotec se je zdel tebi ravno toliko kot si se morda zdela ti njemu. Sem pa prepričan, da ti ni želel povedat tega, da slabo zgledaš. Tako neumnih moških ni. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

ja,Marko,morda imaš prav..itak pa je tista kava z njim že preteklost 🙂


Seveda mu je pomembna lepota oziroma videz. Hoče le povedati, da še ceni kaj drugega, kot pa le videz.[/quote]Tu je pač možnih več interpretacij, sama bi to razumela kot obupano izjavo nekoga, ki je opustil upanje, da bo našel ta pravo punco in potem poskuša s takimi racionalnimi samoprepričevanji. Četudi je sam lep– je pač šlo za neko sprevrženost (zdravljenje ega) ali naračunanost, da mu bo manj lepa punca (če se bo tega primerno zavedala) boljše služila…
Vsekakor ne bi take enkratne instant izjave, če je bila na hitro rečena ob prvi kavi(?) jemala kot globokega iskrenega mnenja nekoga, ki te (bo) zna(l) ceniti, ker da si notranje lepa…
Drugače pa seveda v prvi vrsti gre za in samo za všečnost, za simpatičnost, empatičnost, privlačnost, na nek način domačnost…obraznih potez, načina govorjenja, neverbalnega komuniciranja, potem šele se zaveš notranje lepote…notranje lepote..lol..kaj pa je to… tiste visoke besede, odkritosrčnost, nesebičnost, vljudnost, prijaznost, altruizem…ah prosim no…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Jaz vas imam poln kur*, ker hočete biti vse lepe, pametne in slično. Lažete same sebi.
Postavi se na prometni prehod za pešce in opazuj povprečni vzorec 30-tih minut in ta vzorec je po estetiki vzorčni primer. Tudi ti si v njemu, vključno s tvojo pametjo.

Ena samska, Katenjka in druge…..Punce, če boste tako razmišljale, boste večno samske. Pa kakšno lepoto iščete? Tistih zgornjih 5% moških? Če bi bile same v teh procentih, prav gotovo ne bi bile več samske.:)
Res je, medsebojna privlačnost mora biti, ampak dajte si dopovedati, da vas lahko to doleti v času, ko moškega spoznavate, ne pa na prvi kavi. Pomembno je, da se ob moškem dobro počutite, da ste lahko takšne, kot ste, da imata skupne interese in podobno razmišljata o zvezi.
Ne strinjam se s tistimi, ki pravijo, da iskrice in metuljčki niso važni- so, ampak dajte si možnost, da se pojavijo, ne pa, da že v štartu vse skenslate. Na tak način ne bo šlo.


Seveda mu je pomembna lepota oziroma videz. Hoče le povedati, da še ceni kaj drugega, kot pa le videz.[/quote]Tu je pač možnih več interpretacij, sama bi to razumela kot obupano izjavo nekoga, ki je opustil upanje, da bo našel ta pravo punco in potem poskuša s takimi racionalnimi samoprepričevanji.[/quote]Mogoče je pa nekoč imel kako “hudo barbiko” in je obupal nad “lepoticami”, ki so samo zunanje lepe in je tej koferarici že kar na prvi kavo dal vedet, da je ona sicer lepa ženska ampak, če je samo od zunaj lepa to zanj ne bo dovolj…… 😉
No, očitno nekje ni bilo dovolj zato je vse skup že mim….. he,he,he

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


ehh … preveč si misliš kaj drugi “misli” – skratka ljudem nabijaš lastne predsodke ☻
deluješ, da si nerodna kot gnojne vile za v torbico za v teater

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close