Rad bi spoznal samsko punco
Je vseeno razlika, če bi rad ven, pa ne moreš ali pa ostajaš, ker ti je všeč. :))
Malček niže sem slučajno videla skoraj enako temo. Mogoče isti avtor, hi hi hi.
http://med.over.net/forum5/read.php?124,8857407
Ja saj. Verjetno sploh ne bi bil slab biznis. V tujini se tega precej prodaja. :))
Je kdo rekel, da ti oglasi niso pogosti:
http://med.over.net/forum5/read.php?124,8880730
Koliko komu kaj pomeniš, ti ta pokaže čez določen čas. Samo ne pa tega sklepati po enem stavku, ker si ga vedno lahko tudi narobe razložiš. Lepotec se je zdel tebi ravno toliko kot si se morda zdela ti njemu. Sem pa prepričan, da ti ni želel povedat tega, da slabo zgledaš. Tako neumnih moških ni. :))
Seveda mu je pomembna lepota oziroma videz. Hoče le povedati, da še ceni kaj drugega, kot pa le videz.[/quote]Tu je pač možnih več interpretacij, sama bi to razumela kot obupano izjavo nekoga, ki je opustil upanje, da bo našel ta pravo punco in potem poskuša s takimi racionalnimi samoprepričevanji. Četudi je sam lep– je pač šlo za neko sprevrženost (zdravljenje ega) ali naračunanost, da mu bo manj lepa punca (če se bo tega primerno zavedala) boljše služila…
Vsekakor ne bi take enkratne instant izjave, če je bila na hitro rečena ob prvi kavi(?) jemala kot globokega iskrenega mnenja nekoga, ki te (bo) zna(l) ceniti, ker da si notranje lepa…
Drugače pa seveda v prvi vrsti gre za in samo za všečnost, za simpatičnost, empatičnost, privlačnost, na nek način domačnost…obraznih potez, načina govorjenja, neverbalnega komuniciranja, potem šele se zaveš notranje lepote…notranje lepote..lol..kaj pa je to… tiste visoke besede, odkritosrčnost, nesebičnost, vljudnost, prijaznost, altruizem…ah prosim no…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Ena samska, Katenjka in druge…..Punce, če boste tako razmišljale, boste večno samske. Pa kakšno lepoto iščete? Tistih zgornjih 5% moških? Če bi bile same v teh procentih, prav gotovo ne bi bile več samske.:)
Res je, medsebojna privlačnost mora biti, ampak dajte si dopovedati, da vas lahko to doleti v času, ko moškega spoznavate, ne pa na prvi kavi. Pomembno je, da se ob moškem dobro počutite, da ste lahko takšne, kot ste, da imata skupne interese in podobno razmišljata o zvezi.
Ne strinjam se s tistimi, ki pravijo, da iskrice in metuljčki niso važni- so, ampak dajte si možnost, da se pojavijo, ne pa, da že v štartu vse skenslate. Na tak način ne bo šlo.
Seveda mu je pomembna lepota oziroma videz. Hoče le povedati, da še ceni kaj drugega, kot pa le videz.[/quote]Tu je pač možnih več interpretacij, sama bi to razumela kot obupano izjavo nekoga, ki je opustil upanje, da bo našel ta pravo punco in potem poskuša s takimi racionalnimi samoprepričevanji.[/quote]Mogoče je pa nekoč imel kako “hudo barbiko” in je obupal nad “lepoticami”, ki so samo zunanje lepe in je tej koferarici že kar na prvi kavo dal vedet, da je ona sicer lepa ženska ampak, če je samo od zunaj lepa to zanj ne bo dovolj…… 😉
No, očitno nekje ni bilo dovolj zato je vse skup že mim….. he,he,he
ehh … preveč si misliš kaj drugi “misli” – skratka ljudem nabijaš lastne predsodke ☻
deluješ, da si nerodna kot gnojne vile za v torbico za v teater
Forum je zaprt za komentiranje.