Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Putin je napadel Poljsko / NATO in Moldavijo

Putin je napadel Poljsko / NATO in Moldavijo

Ja.

Odgovor na objavo uporabnika
Obsedeno stanje, 10.09.2025 ob 02:13

Putinovi droni so prečkali Poljsko in Moldavsko mejo. Vsa letališča na Poljskem so zaprta. Kam vse bo padalo in kakšen bo jutranji odziv NATA bomo kmalu izvedeli.

ZDAJ GRE ZARES!

Je pa Trump že včeraj EU delegaciji predlagal, da ZDA in EU skupaj uvedeta 100 % carine na Kitajsko blago, ker pomagajo rusom.

HAha ja res super. Uvedimo 100% carine na kitajsko in rusko blag, hkrati pa amerom plačujmo 5x cene ta energente. Ob tem da nam še ameri nabijajo nam carine.

A ne bi raje sebi poslali metka v glavo, da bo hitreje?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno292, 10.09.2025 ob 07:44

Odgovor na objavo uporabnika
Kokos161, 10.09.2025 ob 07:18

Slava Rusiji!

Predlagam tvoj izgon iz države. Poveličevanje totalitarističnih sistemov je kaznivo. Tvoja objava bo prijavljena pristojnim institucijam.

pa kaj boš ti kekec nekoga izgnal iz države ker je rekel slava rusiji  a tam ko pa te naciste ukrajinske podpirate pa nič ni. ste malo pozabili vsi kdo so bili ukrajinci v zgodovini. ti si totalen bedak pa prijavi še sedaj mene preklet zblojen idiot..škoda zraka za take imbecile kot si ti

Odgovor na objavo uporabnika
ma zapri že kljun, butl, 10.09.2025 ob 13:33

23 kosov je zalutalo?

Vodka jih je mal postran nesla.☝️? Niso letel s ciljem na Poljsko, ampak Ukrajino. Saj je NATO povedal, da ni šlo za napad na Poljsko.

Odgovor na objavo uporabnika
lloyd, 10.09.2025 ob 13:34

Odgovor na objavo uporabnika
ma zapri že kljun, butl, 10.09.2025 ob 13:33

Odgovor na objavo uporabnika
Zanimivo, 10.09.2025 ob 13:25

Zanimivo, da se je ravno včeraj spet omenjalo bolnico dr. Petra Deržaja v Šiški, ki naj bi jo preuredili tudi v vojaške namene.

Ja bedak, vesel bodi da bo šel del financiranja v NATO v bolnico, katerega bomo uporabljali državljani kot drugi  urgentni center v Ljubljani.  Če ne spremljaš novic bodi raje tiho.

Pa nehajte že srat s temi nesrečnimi droni, ki so zaradi motilcev zalutali na Poljsko.  Saj so bili obveščeni o tem.

23 kosov je zalutalo?

U jebote, vsakič jih je več 🙂

Premier Tusk pravi da jih je bilo do 19, ga bo znalec wc40 seznanil s pravo cifro 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close