Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Putin je napadel Poljsko / NATO in Moldavijo

Putin je napadel Poljsko / NATO in Moldavijo

Putinovi droni so prečkali Poljsko in Moldavsko mejo. Vsa letališča na Poljskem so zaprta. Kam vse bo padalo in kakšen bo jutranji odziv NATA bomo kmalu izvedeli.

ZDAJ GRE ZARES!

Je pa Trump že včeraj EU delegaciji predlagal, da ZDA in EU skupaj uvedeta 100 % carine na Kitajsko blago, ker pomagajo rusom.

Tudi iz Slovaške poročajo o ruskih letalnikih. Zračni prostor nad Moldavijo naj bi bil še vedno odprt.

“President”

https://x.com/RepJoeWilson/status/1965571179986510169#:~:text=nations.%20I%20urge-,President,-Trump%20to%20respond

Odgovor na objavo uporabnika
Obsedeno stanje, 10.09.2025 ob 02:18

Tudi iz Slovaške poročajo o ruskih letalnikih. Zračni prostor nad Moldavijo naj bi bil še vedno odprt.

Si ti vzelo kdaj zemljevid v roko? Moldavija pa Slovaška Poljska? Kako si to spravilo skupaj? Se5 dobro da nisi Mongolije napisalo bedak maloumni. In vir imaš zelo kredibilen.?

Odgovor na objavo uporabnika
Obsedeno stanje, 10.09.2025 ob 02:53

“President”

https://x.com/RepJoeWilson/status/1965571179986510169#:~:text=nations.%20I%20urge-,President,-Trump%20to%20respond

Boš zdaj teklo v Moldavijo branit Poljsko?????? Kaki idioti. In to dejansko živi v današnjem času.

KOLIKO NAS JE pa nas Putin drži na kratko

Odgovor na objavo uporabnika
ubogaEU, 10.09.2025 ob 05:26

KOLIKO NAS JE pa nas Putin drži na kratko

Sam res. Žepna državica Rusija pa tako zagamana. Avtorše teme je že na Moldavsko Poljski meji??

Ja, zdaj boste pa počasi morali janševiki na fronto. Dovolj je bilo gobezdanja po forumih, zdaj boste svoje parole lahko realizirali v regiji Donbas.

Končno. Treba se je znebiti te Bruseljsko nacistične nesnage. Slava Putinu.

kaj gre zares? Pač je par dronov ponesreči zalutalo na poljsko in so jih sestrelili… Nebo prišlo do nobene eskalacije kaj sanjate.

Odgovor na objavo uporabnika
Obsedeno stanje, 10.09.2025 ob 02:13

Putinovi droni so prečkali Poljsko in Moldavsko mejo. Vsa letališča na Poljskem so zaprta. Kam vse bo padalo in kakšen bo jutranji odziv NATA bomo kmalu izvedeli.

ZDAJ GRE ZARES!

Je pa Trump že včeraj EU delegaciji predlagal, da ZDA in EU skupaj uvedeta 100 % carine na Kitajsko blago, ker pomagajo rusom.

Tudi 16 ameriških avionov je včeraj napadlo Slovenijo, če se gremo po tvoji logiki  (ker so jo preleteli ?)

Pa najmanj 30 satelitov čez noč. Jih gremo dol sklajbat?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3464, 10.09.2025 ob 05:56

Končno. Treba se je znebiti te Bruseljsko nacistične nesnage. Slava Putinu.

Dej Zgoni se idiot zaplonkani iz EU. Prerazvajen si, da bi razumel, kako lepo ti je. Kar pojdi v Rusijo za kanonfuter. Takih NI ŠKODA. Ste nehvaležna nesnaga človeštva.

Slava Rusiji!

 

Dobro vprašanje koliko vas pa je 🙂

 

Sodeč po internetu vas je ogromno, samo zakaj imajo potem ukropi primanjkljaj pri moštvu 🙂

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Kokos161, 10.09.2025 ob 07:18

Slava Rusiji!

Predlagam tvoj izgon iz države. Poveličevanje totalitarističnih sistemov je kaznivo. Tvoja objava bo prijavljena pristojnim institucijam.

Nevladnice in LGBTQ+ že pozorno spremljajo zadevo. In mogoče so tudi pripravljeni, da grejo za migrante v ZDA. Zaskrbljeni so.

Sedaj bodo pravi moški spet dobri. Po morebitni vojni bodo prišli nazaj in bodo povedali kaj vse jim pripada in katere pravice so jim kršene 🙂

Glupi in zabiti Slovenci.To so nacistička posla.Toliko lukenj,da sam vidiš,da je to inside naci job.Sestrelili so nacistične ZDA drone,podtaknili pa Rusom.Še vedno ne viditi kako posranci izvajajo samonapade.

Slava Rusiji.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno292, 10.09.2025 ob 07:44

Predlagam tvoj izgon iz države. Poveličevanje totalitarističnih sistemov je kaznivo. Tvoja objava bo prijavljena pristojnim institucijam.

Prej bodo nacisti pomrli,preden me bodo izgnali.Komu si me prijavil?Policije več ni,vojske tudi ne.Si me azilantom prijavil?SS ovcam?Azilanti že vzpostavljajo red v Sloveniji.

Odgovor na objavo uporabnika
kaj sanjas, 10.09.2025 ob 06:53

kaj gre zares? Pač je par dronov ponesreči zalutalo na poljsko in so jih sestrelili… Nebo prišlo do nobene eskalacije kaj sanjate.

Saj.

Cel cirkus zaradi dronov. Verjetno je to res izzivanje, Nato se pa žal pusti.

Iz muhe se dela slon!

vse je po mojem načrtno. Zato Švabi rihtajo bolnice za ranjence

Še na Poljskem poročajo,da je NATO napadel Poljsko.

Pa ravno sedaj, ko se začenja vojaška vaja Zapad 25. Kdo bi si mislil… čeprav se vsi zavedajo, da ima vsaka provokacija v trenutnem stanju veliko večje posledice, kot pred leti. Malo bo napeto tja do sredine naslednjega tedna… tko da bosta oba tabora en mal trenirala na poljsko beloruski meji. ?

Zanimivo, da se je ravno včeraj spet omenjalo bolnico dr. Petra Deržaja v Šiški, ki naj bi jo preuredili tudi v vojaške namene.

Odgovor na objavo uporabnika
Zanimivo, 10.09.2025 ob 13:25

Zanimivo, da se je ravno včeraj spet omenjalo bolnico dr. Petra Deržaja v Šiški, ki naj bi jo preuredili tudi v vojaške namene.

Ja bedak, vesel bodi da bo šel del financiranja v NATO v bolnico, katerega bomo uporabljali državljani kot drugi  urgentni center v Ljubljani.  Če ne spremljaš novic bodi raje tiho.

Pa nehajte že srat s temi nesrečnimi droni, ki so zaradi motilcev zalutali na Poljsko.  Saj so bili obveščeni o tem.

Odgovor na objavo uporabnika
ma zapri že kljun, butl, 10.09.2025 ob 13:33

Ja bedak, vesel bodi da bo šel del financiranja v NATO v bolnico, katerega bomo uporabljali državljani kot drugi  urgentni center v Ljubljani.  Če ne spremljaš novic bodi raje tiho.

Pa nehajte že srat s temi nesrečnimi droni, ki so zaradi motilcev zalutali na Poljsko.  Saj so bili obveščeni o tem.

23 kosov je zalutalo?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close