Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Prvič v troje… trema

Prvič v troje… trema

Eh Mitko, iz vsakega tvojega zapisa veje … kdo si … in kdo ne boš nikoli. Pa pa ;)[/quote]

Zelo splošno rečeno, to se lahko reče za vsakega, ki je sem napisal stavek ali dva:) malo več sivih celic bi lahko ob ustvarjanju postov vključila…ali so te že vse povrgle? 😀

Mislim, da nisem sem nikoli javno pisal kaj sem in kaj nisem, na forumu je to irelevantno, zakaj je tebi pomembno – nočem vedeti.[/quote]

Mitko. Če želiš razumeti, razumeš. Če ne želiš, pa pač ne.

Nisem imela nobenega dvoma, da nočeš vedeti. Zato je še toliko bolj zanimivo, da veš za vse druge – kdo so in kdo niso namreč :/

Ne razumem te, Mitko, čemu potreba po pod.rkavanju in v nič devanju drugih? Zakaj se to sploh dopušča na monu, je že prežvečena tema.

Vsak hec ima svoje meje, men je res težko brat take komentarje, in to VEDNO prihaja od ISTIH ljudi, takih ki nimajo jajc da bi furali en nick.

P.A.T.E.T.I.Č.N.O.

vsi bi-sex-al pa ne dobijo
.
.

Intruderček, sonček moj, kje imaš danes antilopico? Zadnje čase hodita ves čas skupaj, ko dva policaja. Nisem verjela, da bom kdaj tole rekla ampak…prav pogrešam to punco. Daj jo pozdravi.

p.s.: tvoj podpis mi ni všeč. Preveč mil je za moj okus. Tak…bljak, bljak…anemično vse skupaj….

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Pravilno zaključeno Krivokljun – tvoj post je kompletno PATETIČEN, to da si brez brez jajc in z nestabilnim nickom že vemo 😛

Magrot-ka
ce ni fovsije je za vse dovolj
.
.

Prav škoda, da ste nekateri iz zanimive teme na koncu naredili fakano bojišče. Ko berem posamezne poste pa lahko vidim, da če vas komu ne uspe izzvati (beri sprovocirati), ste vsi (eni več, drugi manj), pametni ljudje. Držite se osnovnega pravila, da spoštujete sogovornike-ce in njihova mnenja,(čeprav se morda ne strinjate z njimi), pa bo za vse branje postov veliko bolj zanimivo in privlačno!
O sami temi pa moje mnenje:
Še sreča, da obstajajo predstavnice lepšega spola, katerim vsaj na verbalni ravni ni gnusno komentirati tovrstnih tem. Še lepše se mi zdi, ko preberem, da si nekatere to skrivaj želijo storiti…(čeprav bo pri večini ostalo le pri pobožnih željah).
Za konec pa: Če ta tema ni bila le nateg, bi bilo res zanimivo prebrati zaključek zgodbe avtorja po izkušnji. Se strinjate, a ne ?!

Haha, kakšno oslarijo berem od enega! Da moraš najprej sprobat analno, če želiš potem z 2 moškima. Joj, kdo pa je rekel, da sexaš tako, da imaš oba not v 2 luknjicah. Naj dotičnega osvetlim s podatkom, da oba lahko gresta v 1 luknjico in analna ostane nedotaknjena.

Zanimivo, jaz tebe nikoli ne pogrešam. Verjetno nimaš karizme. :))

pomagala. Bo že našla kak zakonik in zrecitirala, kaj se sme in kaj ne sme.

No bilo je na morju insicer je prijateljica mene in prijatelja oba na enkrat nateravila .
In sicer mene držala za lulčka prijatelja pa pod nogami ter naju poljubljala kakor da je z obema poročena .

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close