Protesti v Nemčiji
jmhmhgch, 09.01.2024 ob 09:11
Peter pan, 09.01.2024 ob 09:07
Tu in tam, 09.01.2024 ob 08:53
Anonimno 3156, 09.01.2024 ob 08:45
Vi živite v Nemliji al Sloveniji? Nemčija je meni enako pomembna kot Španija ali GB in o teh državah se v naših medijih piše toliko, kolikor je potrebno. O protestih v Nemčiji se je pisalo v zadnjih dneh dovolj, koga zanima več, naj pa išče sam.
Pa nehite bit zoprni s temi protesti ob dejstvu, da nimate pojma niti o stvareh, ki se dogajajo v Sloveniji. Oni tam štrajkajo proti rezanju subvencij v kmetijstvu, vi pa to tukaj prikazujete kot da gre tam za kmečki upor proti vsemu, kar gre vam v sodobnem svetu ja živce.
Joj, a ti sploh veš, kaj pišeš? Še kako se tiče nas, kaj se zgoraj dogaja. Tam štala, pri nas štrik. Tam propad, naše industrije ni več. Nemški in Nizozemski kmetje še predobro vidijo, kam stvari peljejo, vse je na poti uničenja. Mi smo pa trnuljćica, samo kaj ko princa ne bo
Nemškim KMETOM dol visi za politiko in vaše teorije zarot. Razlog za proteste je tako kot vedno denar.
tako kot za prave zarote oblast in denar kreten
Malo lepše se izražajte! Niste tukaj doma!
Nekateri očitno še vedno ne morete preboleti, da je pandemije konec…
Kakorkoli. Protestirajo zaradi nekaterih kmetijskih subvencijah, ki jih hoče federalna vlada znižati in leta 2026 popolnoma ukiniti. Protesti, ki jih je začel sindikat kmetov, so široko pokriti po vseh nemških medijih. Tudi na slo portalih imajo več člankov.
Včerajšnji protest, ravno ni bil velika “uspešnica”. Ker traktorjev ni bilo toliko kot se je pričakovalo(verjetno zaradi mraza) je življenje potekalo bolj ali manj nespremenjeno…
Peter pan, 09.01.2024 ob 10:21
Malo lepše se izražajte! Niste tukaj doma!
Nekateri očitno še vedno ne morete preboleti, da je pandemije konec…
Kakorkoli. Protestirajo zaradi nekaterih kmetijskih subvencijah, ki jih hoče federalna vlada znižati in leta 2026 popolnoma ukiniti. Protesti, ki jih je začel sindikat kmetov, so široko pokriti po vseh nemških medijih. Tudi na slo portalih imajo več člankov.
Včerajšnji protest, ravno ni bil velika “uspešnica”. Ker traktorjev ni bilo toliko kot se je pričakovalo(verjetno zaradi mraza) je življenje potekalo bolj ali manj nespremenjeno…
Lej, preberem še kaj drugega, kot je rtv. Kakšna je uradna razlaga trenutnega protesta, ne vem, priznam. Da pa se pobijajo krave, piščanci in svinje (na balkanu), se uničuje samopreskrbo in podpira vse možne strupe, se pa že dlje časa dogaja. Niso teorije zarote, pojdi h kakšnemu kmetu, ki so mu pobili zdrave svinje zaradi ene domnevno bolne in uničili gene, za katere se je trudil leta. Ne raste meso v trgovinin ne zelenjava v hladilniku. Natura 2000 pa kaj misliš da je? Lastnega zemljišča kar naenkrat ne smeš obdelovati in to ne nekaj kvadratov. Vsi kmetje, ki še premorejo zdravo kmečko pamet čutijo, da gre nekaj močno narobe
Debili blesavi retardirani niso sposobni razumeti ozadja in nakladajo o nekih subvencijah.
https://www.facebook.com/100071072119772/videos/350943310985761
Tu in tam, 09.01.2024 ob 10:28
Lej, preberem še kaj drugega, kot je rtv. Kakšna je uradna razlaga trenutnega protesta, ne vem, priznam. Da pa se pobijajo krave, piščanci in svinje (na balkanu), se uničuje samopreskrbo in podpira vse možne strupe, se pa že dlje časa dogaja. Niso teorije zarote, pojdi h kakšnemu kmetu, ki so mu pobili zdrave svinje zaradi ene domnevno bolne in uničili gene, za katere se je trudil leta. Ne raste meso v trgovinin ne zelenjava v hladilniku. Natura 2000 pa kaj misliš da je? Lastnega zemljišča kar naenkrat ne smeš obdelovati in to ne nekaj kvadratov. Vsi kmetje, ki še premorejo zdravo kmečko pamet čutijo, da gre nekaj močno narobe
Če radi berete(kar sicer močno dvomim), bi za začetek prebrali kakšen članek in nemških časopisov, v katerih organizatorji protestov zelo jasno razložijo zakaj protestirajo in kaj želijo doseči!
pikimepiki, 09.01.2024 ob 09:22
A RTV Slo je za vas kredibilen vir informacij?
RTV Slo je kredibilen vir informacij samo za glupe ovce oprane.
Dajte se ravnozemljaši že odločit – ali o teh kmetih v Nemčiji nihče ne poroča ali pa je narobe, če nekdo poroča.
Če ni objavljeno, je narobe.
Če je objavljeno, je spet narobe in ni za verjeti.
Forum je zaprt za komentiranje.