Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Protesti v Nemčiji

Protesti v Nemčiji

Zakaj se v naših medijih nikjer ne poroča o vsesplošnih protestih po celi Nemčiji?

Verjetno na rtvslo še niso uspeli prekopirati novic iz Guardiana ali Spiegla.

Ker se ne sme. Mi smo namreč v zelo dobrih poslovnih odnosih z Nemčijo. Vse kar se dogaja v Nemčiji, dejansko vpliva tudi na nas.

Sej se, sam vi ste zgleda napol slepi.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6863, 05.01.2024 ob 18:07

Sej se, sam vi ste zgleda napol slepi.

Link?

 

Misliš na poplave in ne na proteste.

.https://youtu.be/JHxoxce-rao?si=AFuTL6rRvtikHI2S

Odgovor na objavo uporabnika
Zanimivo, 05.01.2024 ob 18:08

 

Link?

 

Kašn link? Poguglaj pa najdeš marsikaj.

DAjte si sami iskat linke….se je pisalo kako so kmetje preprecilinpristanek trajekta z nemskim ministrom….v 8 letih je levakom in zelenim uspelo zjebat nemcijo in odpreti vrata desnim ekstremistom….bravo, nasi debili  so na dobri poti nemcije

Za oblast je idealno kar najbolj neosveščeno in neuko ljudstvo, saj takemu najlažje vladaš. Čim manj informacij, razen usmerjenih, in kar najmanj kritičnega mišljenja ter širine razmišljanja. V zadnjem času je to še posebej močno prisotno. Kljub spletu in različnim virom novic so za veliko ljudi še vedno edini kredibilni viri uradni mediji s skrbno serviranimi novicami.

Odgovor na objavo uporabnika
Ena stara2, 05.01.2024 ob 18:15

Za oblast je idealno kar najbolj neosveščeno in neuko ljudstvo, saj takemu najlažje vladaš. Čim manj informacij, razen usmerjenih, in kar najmanj kritičnega mišljenja ter širine razmišljanja. V zadnjem času je to še posebej močno prisotno. Kljub spletu in različnim virom novic so za veliko ljudi še vedno edini kredibilni viri uradni mediji s skrbno serviranimi novicami.

Zato pa otroke naučite kritičnega mišljenja in iskanja informacij iz različnih virov. Seveda je predpogoj da ste vse to zmožni delat tudi sami.

Zato, da se ne bi okuzili in se tu protestirali. Totalitarni rezimi uporabljajo cenzuro, da se drzijo na oblasti. Poglej Severno Korejo. Vsi zahodni rezimi jo imajo danes za vzgled.

Odgovor na objavo uporabnika
cenzura, 05.01.2024 ob 18:21

Zato, da se ne bi okuzili in se tu protestirali. Totalitarni rezimi uporabljajo cenzuro, da se drzijo na oblasti. Poglej Severno Korejo. Vsi zahodni rezimi jo imajo danes za vzgled.

S Korejci niso imeli izbire, svobodni svet jo ima, ampak je v večini prelen, da bi vzdrževal pravo demokracijo. Poglej kako hitro se narodu operejo možgani, Rusi so res lep primer. Če bodo ljudje v  zahodnih demokracijah spali, jih/nas lahko čaka podobna usoda.

Zato, ker si ne upajo…. Kako povedati javnosti, da je v teku sistematsko uničenje kmeta,prevzem kmetij v privatni lasti s stani nekaj velikih korporacij. Kako povedati, da se bodo nemškim kmetom pridružili se kmetje iz Belgije, Nizozemske, Francije? Blokirali so tudi pristanišče v Hamburgu…. Ljudje, ki so odvisni izključno od novic, ki jih slišijo na tv bore malo vedo kaj se dogaja. Uničiti poljedelstvo, prehrambeno industrijo, živinorejo(koliko krav je bilo samo na Nizozemskem ubitih zaradi “škodljivih plinov”….)… Agenda melje naprej….

 

Ni več samo smešno, prav GROTESKNO je!
Včeraj in se še nadaljuje, blokirana cela Nemčija, in to ni novica dneva?!
Od največjih greznic, kar jih je, 24kur in Delo, je to pričakovati.
Od javne radio televizije, ki se jo plačuje za to, da dela v javnem interesu, pa ne.
Zato se ne takoj, ampak včeraj se naj ukine obvezni RTV prispevek.

zato ker niso vaši mediji

slo prodane mafijske televizije omenjajo le stavko zdravnikov in zobozdravnikov da jim bo uspelo spet dobiti večje plače

a ni čudno kako so ljudje tumpasti, da v sloveniji mafijski stavkajo vedno samo tisti ki imajo že tako največje plače??

čreda pa spi

Vi živite v Nemliji al Sloveniji? Nemčija je meni enako pomembna kot Španija ali GB in o teh državah se v naših medijih piše toliko, kolikor je potrebno. O protestih v Nemčiji se je pisalo v zadnjih dneh dovolj, koga zanima več, naj pa išče sam.

Pa nehite bit zoprni s temi protesti ob dejstvu, da nimate pojma niti o stvareh, ki se dogajajo v Sloveniji. Oni tam štrajkajo proti rezanju subvencij v kmetijstvu, vi pa to tukaj prikazujete kot da gre tam za kmečki upor proti vsemu, kar gre vam v sodobnem svetu ja živce.

Take imajo najraje, glupe ostrižene ovce, kot je tale, ki je zadnji post napisal(a).

Gre za demonstracije glede znižanja določenih subvencij. Z traktorji so V nekaterih mestih upočasnili promet. V Franciji so imeli pred 20 leti skoraj vsak teden takšne demonstracije. Kmetom se vsaj zaenkrat ni pridružil noben drugi večji sindikat. Zaradi nizkih temperatur se tudi ne pričakuje nobenega štrajka v bližnji prihodnosti…

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3156, 09.01.2024 ob 08:45

Vi živite v Nemliji al Sloveniji? Nemčija je meni enako pomembna kot Španija ali GB in o teh državah se v naših medijih piše toliko, kolikor je potrebno. O protestih v Nemčiji se je pisalo v zadnjih dneh dovolj, koga zanima več, naj pa išče sam.

Pa nehite bit zoprni s temi protesti ob dejstvu, da nimate pojma niti o stvareh, ki se dogajajo v Sloveniji. Oni tam štrajkajo proti rezanju subvencij v kmetijstvu, vi pa to tukaj prikazujete kot da gre tam za kmečki upor proti vsemu, kar gre vam v sodobnem svetu ja živce.

Joj, a ti sploh veš, kaj pišeš? Še kako se tiče nas, kaj se zgoraj dogaja. Tam štala, pri nas štrik. Tam propad, naše industrije ni več. Nemški in Nizozemski kmetje še predobro vidijo, kam stvari peljejo, vse je na poti uničenja. Mi smo pa trnuljćica, samo kaj ko princa ne bo

Odgovor na objavo uporabnika
Tu in tam, 09.01.2024 ob 08:53

Joj, a ti sploh veš, kaj pišeš? Še kako se tiče nas, kaj se zgoraj dogaja. Tam štala, pri nas štrik. Tam propad, naše industrije ni več. Nemški in Nizozemski kmetje še predobro vidijo, kam stvari peljejo, vse je na poti uničenja. Mi smo pa trnuljćica, samo kaj ko princa ne bo

Nemškim KMETOM dol visi za politiko in vaše teorije zarot. Razlog za proteste je tako kot vedno denar.

Odgovor na objavo uporabnika
Peter pan, 09.01.2024 ob 09:07

Nemškim KMETOM dol visi za politiko in vaše teorije zarot. Razlog za proteste je tako kot vedno denar.

tako kot za prave zarote oblast in denar kreten

 

https://www.rtvslo.si/svet/evropa/kmetje-v-nemciji-zaceli-drugi-val-protestov/693991

A RTV Slo je za vas kredibilen vir informacij?
RTV Slo je kredibilen vir informacij samo za glupe ovce oprane.

RTVdrek je napopal slikice kamot iz twiterja katere smo mi zastonj delili, med tem ko RTVdrek dobiva milijone

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close