prosim nujno za nasvet
Zelo zelo žalostno,ko prebiram kako se ločujete in je vmes še otrok. Ne vem in ne razumem veste ženske da obstaja zaščita.Pa prvo da se med pari spoznate,pa kaj vidite se enkrat pa že daste noge narazen ali dobite plačeno? Pa če je resen z resnim namenom bo čakal dokler se ne ujameta,spoznate vsako dobro in slabo stran pa kasneje otrok.
Žal tega ne vedo vsi, zato se zaščitijo malo drugače, tudi z otrokom, če je treba. Ampak tudi ta zaščita ni 100%, v bistvu še precej manj.
Bi tu dodal samo, da je ” v miru razmislil, če si sploh še želi biti del družine – družine” lahko samo interpretacija avtorice, katera lahko je, ali pa tudi ne, točna. Še vedno se pri tem zastavlja vprašanje koliko mu ona sploh dopušča očetovsko vlogo ali mu jo kar diktira, ergo si lasti nekakšen monopol nad otrokom in mora biti vse po njeno.
Zagotovo. Vedno sta oba tista, ki zgradita odnos takšen kot je. Nikoli ni le eden, nikoli. Dokler nekdo išče krivdo za slab odnos (le) pri drugem, se je že v štartu narobe lotil naloge in je nikoli ne bo rešil.
Forum je zaprt za komentiranje.