Primanjkljaj državnega proračuna do avgusta milijarda evrov
slabo blaso, 06.09.2025 ob 00:24
Cepidlakec, 05.09.2025 ob 18:20
Anonimno 10136, 03.09.2025 ob 12:18
Najbolša vlada do sedaJ……res sem ponosna
Najvišji proračunski primanjkljaj v zgodovini Slovenije je znašal 4,2 milijardi Eur v letu 2020. Uganite kdo je bil takrat precednik vlade – jp, nihče drug kot sam tovariš Ivan Janez Janša. Še dobro, da je uspel Golop znižati primanjkljaj za 3,2 milijardi na samo 1 milijardo. Ima dober vzrok zato, da pleše.
nič ni zmanjšal, kar sam je naredil miljardo v pol leta
leta 2020 je bilo leto covida in vse vlade na svetu so naredile primanjljaj
tudi golobu ne bi nihče očital, če bi denar porabil za poplvno obnovo, venda on ga je dal za plače JS in NVO….ta denar ne bo ničesar naredil
Zelo slab izgovor. JJ je imel covid, Golob je imel poplave na 2/3 ozemlja Slovenije. Vseeno je JJ pridelal za 3,2 milijardi večji primanjkljaj. To moraš pa že znat 😀 😀 😀
Re, 08.09.2025 ob 18:52
Predstavljajte si, da imate kar nekaj premoženja. Bi ga dali v upravljanje Boštjančiču?
Jaz mu ne bi dal niti 100 EUR.
Raje Boštjančiču kot Jajatu. Vse kufre, ki jih je napolnil Golob z milijoni pomnožite s 4,3 in dobili boste kufre, ki jih je napolnil Janša 😀
heh ja, 08.09.2025 ob 19:29
Raje Boštjančiču kot Jajatu. Vse kufre, ki jih je napolnil Golob z milijoni pomnožite s 4,3 in dobili boste kufre, ki jih je napolnil Janša 😀
Seveda, ker si pri koritu in ti svoboda omogoča da cuzaš denar. Ni bilo vprašanje komu bi raje dal. Noben pri zdravi pameti ne bi.
Forum je zaprt za komentiranje.