Prikrita državljanska vojna v EU, realno okupirana EU
Morda bi si kdo zmotno mislil, da imam kaj proti avtorju. NIMAM.
Kajti težko se človek zbudi če ne ve kaj je narobe. Najprej mora vedeti kaj je prav, potem šele lahko ve kaj je narobe.
Avtor kaže vsaj na to da razmišlja. To podpiram. Seveda pa moram krepko povedati, da je v zmoti.
Državo vodijo ZASEBNIKI saj drugega na svetu sploh ni KOT SO PA ZASEBNIKI (posamezniki).
Združno skupaj predstavljajo družbo. Tako so tudi se povzpeli na oblast nad ljudmi. Angleško company, kar pomeni družba ob enem pa tudi firmo. In točno to so države firme, company. Te pa niso v rokah kar se tiče vodstva večine ampak manjšine in njenih posameznikov, ki jim uspeva terorizirati in sužnjiti ostale preko norcev, brezbrižnih nebudnih ljudi.
Manjše zločinske bande si jemljejo pod oblast in terorizirajo ter davčijo manjše teritorije, državne bande, mafije si jemljejo večji teritorij. Toda večji obseg alii manjši ne spremeni naravo tistega ki si jemlje neko oblast nad teritorijem in vsem kar je na njem.
Zato državna mafija je mafijski kartel ki si prisvaja ves narod in nad vsem kar narod počne. Nič drugega niso kot zločinci. največji problem pa je v tem, ker jih ljudje ne prepoznajo kot take. Zato ljudje pljuvajo po zločincih ki nimajo takega obsega , državne pa podpirajo, in branijo. NORCI
Darko207, 08.09.2025 ob 15:34
Morda bi si kdo zmotno mislil, da imam kaj proti avtorju. NIMAM.
Kajti težko se človek zbudi če ne ve kaj je narobe. Najprej mora vedeti kaj je prav, potem šele lahko ve kaj je narobe.
Avtor kaže vsaj na to da razmišlja. To podpiram. Seveda pa moram krepko povedati, da je v zmoti.
Državo vodijo ZASEBNIKI saj drugega na svetu sploh ni KOT SO PA ZASEBNIKI (posamezniki).
Združno skupaj predstavljajo družbo. Tako so tudi se povzpeli na oblast nad ljudmi. Angleško company, kar pomeni družba ob enem pa tudi firmo. In točno to so države firme, company. Te pa niso v rokah kar se tiče vodstva večine ampak manjšine in njenih posameznikov, ki jim uspeva terorizirati in sužnjiti ostale preko norcev, brezbrižnih nebudnih ljudi.
Manjše zločinske bande si jemljejo pod oblast in terorizirajo ter davčijo manjše teritorije, državne bande, mafije si jemljejo večji teritorij. Toda večji obseg alii manjši ne spremeni naravo tistega ki si jemlje neko oblast nad teritorijem in vsem kar je na njem.
Zato državna mafija je mafijski kartel ki si prisvaja ves narod in nad vsem kar narod počne. Nič drugega niso kot zločinci. največji problem pa je v tem, ker jih ljudje ne prepoznajo kot take. Zato ljudje pljuvajo po zločincih ki nimajo takega obsega , državne pa podpirajo, in branijo. NORCI
Delat se spravi jebiveter. Komu lahko ti pametuješ, če nikoli nisi bil sposoben za nič? Nikoli nisi odrasel v opravilno sposobnega. In še lenuh si povrh.
“GROZLJIVKA RESNICE
Rodila sem se kot muslimanka. Odraščala sem v Gazi. Tam ni bilo otroštva – bilo je urjenje.
Vsak dan: sovraži, maščuj se, umri kot mučenik.
Besede mir ni bilo nikjer.
Naš “vrednostni sistem” je bil: žrtev ali mučenik. Nič vmes.
Na petkovih molitvah: “Bog, uniči Jude. Uniči kristjane. Uniči vse nevernike.”
To so bile molitve, ki smo jih poslušali kot nekaj svetega. Sovraštvo kot vera.
Velika laž sveta: da gre za konflikt zaradi zemlje.
Arabski svet ima morje zemlje in nafte. Palestince pa so zavestno pustili kot brezdomce, kot žive lutke arabskega sveta, da bi Izrael stalno izgledal kot zločinec.
Begunci od rojstva do smrti – to je bila strategija.
Velika resnica: cilj ni Gaza, cilj ni Zahodni breg.
Cilj je izbris Izraela.
In potem – Amerike. Evrope. Slovenije.
To je agenda: ne asimiliraj se, islamiziraj.
In to povedo naravnost, brez mask.
Ženska je spoštovana samo, če je bolj radikalna od moškega. Če sinove daje za džihad. Če se smehlja, ko otrok nosi pas z razstrelivom.
To je čast v tej družbi. To je njihov ponos.
In Zahod?
Zahod je slep, gluh, tih.
Novinarji ponavljajo klišeje o »pravicah«, o »okupaciji«.
A terorizem je obstajal že dolgo pred okupacijo. To je laž stoletja.
Medtem ko mi molimo za mir, oni molijo za smrt.
Medtem ko mi gradimo ceste, oni učijo otroke, da je svetost v uničenju.
To je grozljivka:
okupirane cone v naših mestih,
sovraštvo kot molitev,
smrt kot kultura,
in klovn iz Bruslja, ki se dela, da tega ne vidi.”
Anonimno 7953, 08.09.2025 ob 18:46
“GROZLJIVKA RESNICE
Rodila sem se kot muslimanka. Odraščala sem v Gazi. Tam ni bilo otroštva – bilo je urjenje.
Vsak dan: sovraži, maščuj se, umri kot mučenik.
Besede mir ni bilo nikjer.
Naš “vrednostni sistem” je bil: žrtev ali mučenik. Nič vmes.
Na petkovih molitvah: “Bog, uniči Jude. Uniči kristjane. Uniči vse nevernike.”
To so bile molitve, ki smo jih poslušali kot nekaj svetega. Sovraštvo kot vera.
Velika laž sveta: da gre za konflikt zaradi zemlje.
Arabski svet ima morje zemlje in nafte. Palestince pa so zavestno pustili kot brezdomce, kot žive lutke arabskega sveta, da bi Izrael stalno izgledal kot zločinec.
Begunci od rojstva do smrti – to je bila strategija.
Velika resnica: cilj ni Gaza, cilj ni Zahodni breg.
Cilj je izbris Izraela.
In potem – Amerike. Evrope. Slovenije.
To je agenda: ne asimiliraj se, islamiziraj.
In to povedo naravnost, brez mask.
Ženska je spoštovana samo, če je bolj radikalna od moškega. Če sinove daje za džihad. Če se smehlja, ko otrok nosi pas z razstrelivom.
To je čast v tej družbi. To je njihov ponos.
In Zahod?
Zahod je slep, gluh, tih.
Novinarji ponavljajo klišeje o »pravicah«, o »okupaciji«.
A terorizem je obstajal že dolgo pred okupacijo. To je laž stoletja.
Medtem ko mi molimo za mir, oni molijo za smrt.
Medtem ko mi gradimo ceste, oni učijo otroke, da je svetost v uničenju.
To je grozljivka:
okupirane cone v naših mestih,
sovraštvo kot molitev,
smrt kot kultura,
in klovn iz Bruslja, ki se dela, da tega ne vidi.”
Pa kaj mislite da ste vi boljši, če pa dajete življenje za državne barabe?
Oni tam za džihad vi tukaj za državno bando. Kva so uni slabši ali pa vi boljši?
ZBUDI SE, saj še lastnih imen ne uporabljate ste vsi hinavski do konca. Anonimni ta anonimni tisti. Roparji, barabe, banditi, morilci se maskirajo pa skrivajo imena.
Vi iz anonimnosti pišete drugi pa iz anonimnosti vam narekujejo življenja. Vi verjamete enim babnditom pljuvate pa čez druge. Drugi pa čez vas na koncu ste pa isto sranje samo drugo pakovanje.
A bejž no. Na monu tulite v luno vsak teden nek drug svetovni red. No, kateri bo zdaj po novem, do naslednjega tedna?
Ce bi ti kdaj prebral kaksen uradni dokument od ZN in ce bi kdaj spremljal Davos ali prebral Soroseve strani, bi se ti mogoce posvetilo, da vsi planirajo en in isti svetovni red v spanoviji, samo vcasih se malo medsebojno zbadajo, kdo bo vladar.
Darko207, 08.09.2025 ob 19:40
Pa kaj mislite da ste vi boljši, če pa dajete življenje za državne barabe?
Oni tam za džihad vi tukaj za državno bando. Kva so uni slabši ali pa vi boljši?
ZBUDI SE, saj še lastnih imen ne uporabljate ste vsi hinavski do konca. Anonimni ta anonimni tisti. Roparji, barabe, banditi, morilci se maskirajo pa skrivajo imena.
Vi iz anonimnosti pišete drugi pa iz anonimnosti vam narekujejo življenja. Vi verjamete enim babnditom pljuvate pa čez druge. Drugi pa čez vas na koncu ste pa isto sranje samo drugo pakovanje.
Ješ pa? Nekdo ti mora kupit hrano, mar ne? Pa internet, voda in elektrika tudi nisi zastonj. Ker ti ne plačaš, plača nekdo zate. Motenec si. Spizdi s foruma.
Forum je zaprt za komentiranje.