Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Prikrita državljanska vojna v EU, realno okupirana EU

Prikrita državljanska vojna v EU, realno okupirana EU

Državljanska vojna, ki je ne priznajo:
-v Antwerpnu eksplodirajo bombe pred hišami,
-v francoskih predmestjih gori na stotine avtomobilov,
-v Nemčiji tolpe obračunavajo z avtomatskim orožjem,
-na Švedskem otroci služijo kot najemni morilci,
-v Belgiji karteli vodijo ulice.

Uradna retorika EU pa je: »to so posamezni incidenti«, »statistični odkloni«, »izzivi integracije«.

A resnica je: to je nizkotna, prikrita državljanska vojna, kjer se prebivalci ne počutijo več varne niti v svojih soseskah.

In najbolj grozljivo: vse to je normalizirano. Politiki se delajo, da gre za »demokratični proces«, da bo rešila nova uredba, nov sklad, nova komisija. Medtem pa ljudje živijo v realnosti, kjer je nož na vlaku, streljanje na ulici ali eksplozija v soseski nekaj vsakdanjega.

 

To je pravi horor: ne da se dogaja zlo, ampak da se zlo prikazuje kot »normalnost«.

Oblast je popolnoma izgubila nadzor nad deli ozemlja, ki so okupirani. In sedaj se pretvarja, da ima moč, ki je nima.

EU je okupirana s strani kriminalnih združb in šarije.

Kar pomeni:
– če država ne obvladuje ulice, potem »pravna država« obstaja le še na papirju,
– EU birokrati v Bruslju govorijo o idealih, medtem ko mafija in tolpe praktično vladajo ulicam.

To je bistvo klovnovske maske: ko država izgubi monopol nad nasiljem, je konec njene suverenosti. Vse ostalo (zakoni, direktive, rezolucije) je potem samo še igra senc.

——————-
DEFINICIJA DRŽAVE:

Nemški sociolog Max Weber je definiral moderno državo kot tisto entiteto, ki ima monopol nad legitimno uporabo nasilja.
To pomeni:
– samo država (prek policije, vojske, sodišč) lahko zakonito uporablja silo,
– nihče drug (mafija, tolpa, zasebnik) nima pravice izvajati nasilja,
– če država ta monopol izgubi, ni več država v pravem smislu, ampak razpada na fevde, kjer vladajo zasebne sile.

Vojna nizke intenzivnosti je že dolgo v Franciji. Samo težko bi rekli, da je državljanska, ker tudi četrta generacija maha z alžirskimi, maroški, tunizijskimi itd. zastavami.

Saj je napovedano tako, 30 let se bomo borili s hudiči islamističnimi, začelo se bo ( se je )v franciji, širi se po vsej Evropi, dokler se beli človek ne bo obrnil nazaj k Bogu bo tako, vmes bo že kazalo da so rjuharji zmagali, po tistem bomo pa z Božjo pomočjo premagali malikovalce hudiča in jih z ognjem in mečem pregnali iz Evrope !

že zdaj bi bilo treba vse muslimane izgnati iz EU, pa bi bil mir in ne bi bilo toliko parazitov sociale

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7405, 08.09.2025 ob 11:25

Saj je napovedano tako, 30 let se bomo borili s hudiči islamističnimi, začelo se bo ( se je )v franciji, širi se po vsej Evropi, dokler se beli človek ne bo obrnil nazaj k Bogu bo tako, vmes bo že kazalo da so rjuharji zmagali, po tistem bomo pa z Božjo pomočjo premagali malikovalce hudiča in jih z ognjem in mečem pregnali iz Evrope !

Budale fuknjene ste malikovalci hudiča.

Hudiči vam vladajo, ker ste retardirane budale fuknjene.

 

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 08.09.2025 ob 12:50

Budale fuknjene ste malikovalci hudiča.

Hudiči vam vladajo, ker ste retardirane budale fuknjene.

 

Ti pa si? Kaj točno? Klošar?

Sedaj pa še povej katera božja cerkev je prava in kje je sveti duh.

Napihujete problem, ki ga sploh ni, da bi odvrnili pozornost od pravega sovražnika EU – Rusije. Prozorne komunistične finte se greste. Ne delujejo več.

Odgovor na objavo uporabnika
Ptica973, 08.09.2025 ob 13:16

Napihujete problem, ki ga sploh ni, da bi odvrnili pozornost od pravega sovražnika EU – Rusije. Prozorne komunistične finte se greste. Ne delujejo več.

Kaj je narobe s tabo? Bodi vesel/a, da živiš v Sloveniji, kajti v zahodnih državah dejansko divja vojna. Ljudje si več ne upajo na ulico, na sprehod, v trgovino, kaj šele na kakšen metro. In to sredi dneva. Zvečer po temi da sploh ne govorimo. Na sredi ceste se kolje, noži, sablje, pištole so dejansko postali nekaj normalnega, vsakdanjega. Če je kriminalec že aretiran, je najkasneje naslednji dan že izpuščen na prostost.. tudi jaz sem večni optimist in upam, da bo nekoč te norije konec ampak glede na to, da je nas vedno manj, njihovo število pa drastično narašča se bojim, da nam ni rešitve. Verjamem pa, da nekdo, ki živi v Dolnji Vasi, dejanske krize sploh (še) ne dojema.

Pa kaj še. Spet neka proruska propaganda, ki hoče naslikati življenje v Evropi kot neznosno. EU je vzor urejenosti in demokracije, sploh zahodne države. Ne pa ena Rusija, barbarska diktatura, tiranija, kjer zapirajo in morijo drugače misleče, skorumpirana zabloda, od vodke prepita, v kateri imajo samo eno učinkovito gospodarsko panogo – mafijo.

Se strinjam avtor.

Vse piše v ZN seznam kako bodo uredili po novem Novi svetovni poredek oz kako so določeni svetovni voditelji javno rekli kar na tv par let nazaj (Macron je bil eden od njih) – ‘Build back better’ (666).

Prestrašene indoktrinirane Množice pa niso hotele verjeti…kaj piše v uradnih papirjih od ZN in ostalih.

Odgovor na objavo uporabnika
Ideje, 08.09.2025 ob 14:13

Se strinjam avtor.

Vse piše v ZN seznam kako bodo uredili po novem Novi svetovni poredek oz kako so določeni svetovni voditelji javno rekli kar na tv par let nazaj (Macron je bil eden od njih) – ‘Build back better’ (666).

Prestrašene indoktrinirane Množice pa niso hotele verjeti…kaj piše v uradnih papirjih od ZN in ostalih.

A bejž no. Na monu tulite v  luno vsak teden nek drug svetovni red. No, kateri bo zdaj po novem, do naslednjega tedna??

Še kar ne dojamete, da mafijski kartel v deželi so tisti ki se imajo za državno oblast. To je mafijski kartel, ki drugim določa izmišljene dolgove do njega in jih izterja z vsakršno silo ki jo ima na uporabo. 

Vse ostale bande ali mafije so minorne proti državni. 

Omenjate njih oblast državno brez da se zavedate, da je to stara igra zločincev zoper ljudi, narode in se je dogajala že pred vašim rojstvom vi pa to jemljete, kot da ste se z njimi strinjali in ne prepoznate, da ste bili zavedeni da SE KAR MORATE STRINJATI Z NJIMI IN NJIHOVO VLADAVINO. 

zbudite se!

Čas je že potekel da se množice ljudi zbudijo iz iluzij in da birokracija ni bila nikoli ustvarjena da bi se izbojlšalo življenje ljudi ampak da bi kriminal potekel nemoteno. Sistem je ustvaril kapital!

Množice niso nikoli bile sposobne prepoznati laži in manipulacije (propaganda) in so verjeli da ‘rešujejo ženske in otroke’ iz držav kje je vojna in lakota.  In zdaj vsi plačujejo(mo) davek oz posledice – nevarnost, kriminal, recesija, uničevanje vsega kaj so prejšne generacije zgradile.

Vse dokler bodo množice ljudi (zdaj že nepotrebne množice) sodelovale in gradile ‘babilon’ bomo šli v nepovratno uničevanje…

Odgovor na objavo uporabnika
Darko207, 08.09.2025 ob 14:23

Še kar ne dojamete, da mafijski kartel v deželi so tisti ki se imajo za državno oblast. To je mafijski kartel, ki drugim določa izmišljene dolgove do njega in jih izterja z vsakršno silo ki jo ima na uporabo. 

Vse ostale bande ali mafije so minorne proti državni. 

Omenjate njih oblast državno brez da se zavedate, da je to stara igra zločincev zoper ljudi, narode in se je dogajala že pred vašim rojstvom vi pa to jemljete, kot da ste se z njimi strinjali in ne prepoznate, da ste bili zavedeni da SE KAR MORATE STRINJATI Z NJIMI IN NJIHOVO VLADAVINO. 

zbudite se!

Očitno smo na isti frekvenci Darko. ?

Odgovor na objavo uporabnika
Modro nebo, 08.09.2025 ob 14:28

Očitno smo na isti frekvenci Darko. ?

Ja nekateri verjetno smo, ampak množica predstavlja reko dogajanja, ta pa ni budna in verjame v lažne bogove in neke države.

Odgovor na objavo uporabnika
Darko207, 08.09.2025 ob 14:37

Ja nekateri verjetno smo, ampak množica predstavlja reko dogajanja, ta pa ni budna in verjame v lažne bogove in neke države.

Đarmun, danes ti kaj lebdela????

Vprašajte zabitočrednike, tisti , ki imate razum, na podlagi česa temelji državna oblast, njena avtoriteta pa boste kmalu prepoznali kako blefersko in nično je njihovo znanje o temelju omenjenih oblasti in kako zblefirana je oblast. 

Ves zlagan temelj državnih oblasti temelji le na NASILJU, tako, da praktično temelji le na tistem česar se zabitočrednik boji, da bi bilo, če tovrstnih oblasti ni. Skratka zabitočredniku ali z drugimi besedami budalam pamet nese v tem toliko daleč in tja kjer so jim povedali nekaj ravno tisti, ki so enaki, kot so oni sami zavedeni ali pa lažna zločinska oblast.

 

Be like Poland!!!!!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Darko207, 08.09.2025 ob 14:51

Vprašajte zabitočrednike, tisti , ki imate razum, na podlagi česa temelji državna oblast, njena avtoriteta pa boste kmalu prepoznali kako blefersko in nično je njihovo znanje o temelju omenjenih oblasti in kako zblefirana je oblast. 

Ves zlagan temelj državnih oblasti temelji le na NASILJU, tako, da praktično temelji le na tistem česar se zabitočrednik boji, da bi bilo, če tovrstnih oblasti ni. Skratka zabitočredniku ali z drugimi besedami budalam pamet nese v tem toliko daleč in tja kjer so jim povedali nekaj ravno tisti, ki so enaki, kot so oni sami zavedeni ali pa lažna zločinska oblast.

 

Viš Đarmun idiot norec zapohani, sem vedel da nam moraš ti povedat. Mi ničesar ne vemo. Bi morali bit neizobražene lene in zavožene zgube kot ti, da bi kaj vedeli.☝️?

Pa kaj še. Spet neka proruska propaganda, ki hoče naslikati življenje v Evropi kot neznosno. EU je vzor urejenosti in demokracije, sploh zahodne države. Ne pa ena Rusija, barbarska diktatura, tiranija, kjer zapirajo in morijo drugače misleče, skorumpirana zabloda, od vodke prepita, v kateri imajo samo eno učinkovito gospodarsko panogo – mafijo.

Velika Britanija ima trenutno precej vec politicnih zapornikov kot Rusija. Dovolj je, da reces, da imas rad svinjino, ze si v lisicah. In boljs da ne reces besede ces dolocene etnicne kriminalce, ker ti nekaj let ne uide.

Odgovor na objavo uporabnika
Neverjetno, 08.09.2025 ob 13:32

Kaj je narobe s tabo? Bodi vesel/a, da živiš v Sloveniji, kajti v zahodnih državah dejansko divja vojna. Ljudje si več ne upajo na ulico, na sprehod, v trgovino, kaj šele na kakšen metro. In to sredi dneva. Zvečer po temi da sploh ne govorimo. Na sredi ceste se kolje, noži, sablje, pištole so dejansko postali nekaj normalnega, vsakdanjega. Če je kriminalec že aretiran, je najkasneje naslednji dan že izpuščen na prostost.. tudi jaz sem večni optimist in upam, da bo nekoč te norije konec ampak glede na to, da je nas vedno manj, njihovo število pa drastično narašča se bojim, da nam ni rešitve. Verjamem pa, da nekdo, ki živi v Dolnji Vasi, dejanske krize sploh (še) ne dojema.

A pri nam si upajo zvečer v trgovino na Viču? Po Tivoliju si ženske  upajo sprehajati zvečer  kot nekoč?

Ne si ne  in v drugih soseskah ni boljše.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6128, 08.09.2025 ob 08:55

Državljanska vojna, ki je ne priznajo:
-v Antwerpnu eksplodirajo bombe pred hišami,
-v francoskih predmestjih gori na stotine avtomobilov,
-v Nemčiji tolpe obračunavajo z avtomatskim orožjem,
-na Švedskem otroci služijo kot najemni morilci,
-v Belgiji karteli vodijo ulice.

Uradna retorika EU pa je: »to so posamezni incidenti«, »statistični odkloni«, »izzivi integracije«.

A resnica je: to je nizkotna, prikrita državljanska vojna, kjer se prebivalci ne počutijo več varne niti v svojih soseskah.

In najbolj grozljivo: vse to je normalizirano. Politiki se delajo, da gre za »demokratični proces«, da bo rešila nova uredba, nov sklad, nova komisija. Medtem pa ljudje živijo v realnosti, kjer je nož na vlaku, streljanje na ulici ali eksplozija v soseski nekaj vsakdanjega.

 

To je pravi horor: ne da se dogaja zlo, ampak da se zlo prikazuje kot »normalnost«.

Oblast je popolnoma izgubila nadzor nad deli ozemlja, ki so okupirani. In sedaj se pretvarja, da ima moč, ki je nima.

EU je okupirana s strani kriminalnih združb in šarije.

Kar pomeni:
– če država ne obvladuje ulice, potem »pravna država« obstaja le še na papirju,
– EU birokrati v Bruslju govorijo o idealih, medtem ko mafija in tolpe praktično vladajo ulicam.

To je bistvo klovnovske maske: ko država izgubi monopol nad nasiljem, je konec njene suverenosti. Vse ostalo (zakoni, direktive, rezolucije) je potem samo še igra senc.

——————-
DEFINICIJA DRŽAVE:

Nemški sociolog Max Weber je definiral moderno državo kot tisto entiteto, ki ima monopol nad legitimno uporabo nasilja.
To pomeni:
– samo država (prek policije, vojske, sodišč) lahko zakonito uporablja silo,
– nihče drug (mafija, tolpa, zasebnik) nima pravice izvajati nasilja,
– če država ta monopol izgubi, ni več država v pravem smislu, ampak razpada na fevde, kjer vladajo zasebne sile.

Tudi v Sloveniji ni nadzora.Ob belem dnevu te z orožjem oropajo,tolpe se tudi streljajo med sabo.

Avtor teme ima velike težave saj je obstal v razumu med dogajanjem in iluzijo.

Omenja , če država ne obvladuje ulice, da obstaja samo še na papirju in pravne države ni več.

Avtor teme ponavlja INDOKTRINIRANO prazno besedje, mantro PRAVNA DRŽAVA.

Slišal jo je točno od tistih, ki so plačanci zločincev, ki se imajo za oblast. Omenjeno besedno zvezo ponavlja, kot da ima nek dejanski smisel ter ne prepozna samega sebe, da s tem izkazuje neumnost kako je podlegel propagandi ter indoktrinaciji.

Namreč država je izmišljena entiteta njene zakonitosti pa tudi. Gre se za gnusno igro brez vesti in morale. Izvajajo, udejanjajo pa jo norci, nebudni ljudje, plačanci , ki niso prisebni in so prav tako podlegli ukani igre same. Tako izvajajo nad ljudmi za plačilo neke direktive, ki so si jih drugi izmislili, da bi sebi omogočili kraljevsko življenje na zemlji na račun, na plečih večine ljudi brez obžalovanja, brez vesti.

Avtor teme se sploh ne vpraša , kot ostali zabitočredniki ne na čem temelji NEKO pravo, ki ga omenja, na čem temelji država. Ponavlja bedarije o pravni državi ne da bi dejansko vedel kaj to sploh je ampak le verjame v tisto kar so mu propagirali in omenjali. Tako avtor s tisto pametjo, ki mu je ne gre zanikati in jo ima ugotavlja, da nekaj ni v redu, toda kaj ni v redu pa povsem zgrešeno ogotavlja. On ugotavlja, da se vedno več ljudi po svetu ne drži tega kar on smatra da je red, saj sam ni prebujen, zbujen, priseben in ima tako lažen red, zločinstvo za red in ga kot takega sploh ne prepozna. On ne dvomi v državno oblast. Da ne dvomi v državno oblast pa je BISTVEN namen takšnih lažnih oblasti, kar pomeni, da je avtor globoko v programirani realnosti in se resničnosti sploh ne zaveda.  Avtor ZBUDI SE!

Da bi razumeli po đarmunovo, bi morali bit na nivoju samega zarukanca in norca čaterja. Kar je nemogoče. Ni dovolj maloumnost, ki jo on premore. To je poseben višji  nivo zblojenca.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close