Preveč izobražene ženske?
Je res kaj na tem, da moški nimajo radi, če ima ženska višjo izobrazbo od njih?
Recimo kako gre, če ima on poklicno šolo ona diplomo? Ali pa recimo on diplomo, ona doktorat? Res take kombinacije redko uspejo?
Je res, da se moški izogibajo višje izobraženim ženskam?
Mene osebno ne moti, če ima on nižjo izobrazbo, edino pričakujem pa res, da ima vsaj poklicno šolo končano.
Jaz pa mislim, da to kar drži.
POznam kup parov, kjer je ona manj izobražena in on bolj. Redko je pa obratno, saj jih poznam nekaj, ko je ona bolj izobražena, on pa manj, ampak precej manj kot onih prvih.
S tem, da je potrebno upoštevat, da je več diplomantk kot diplomantov, torej je povprečna ženska bolj izobražena kot povprečen moški. Govorim pa za mlajše generacije. Recimo do 40, 45 let.
Še bolj redko se mi pa zdi, da je to, da ona več zasluži kot on :).
Forum je zaprt za komentiranje.