Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Preveč aktivna?

Preveč aktivna?

Ha, ha, a klicanje jelenov spada pod umetnost?

Spij kaj zraven, se ti bo odprla umetniška žilica v vsej njeni razsežnosti. :D[/quote]


…tschechische Grammatik und mein Kopf tut Weh…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Moraš Katenjko vprašati, ona je prečitala 1001 moj post, [/quote]
Ne še… zdaj sem komaj pri 756. em. Ampak vse bom preštudirala, ne skrbi…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Iz tipa, ki nima razčiščenih neaterih pojmov… ki je predolgo samski in potem cel happy, ko si eno najde…lahko tista naredi točno karkoli se ji zljubi. Mislim, da je ta tvoja izjava spet samo ena obrambna racionalizacija (da ti to nisi, ker si prečital svoje pametne knjige), seveda varljiva.

Seveda to ni res. Če bi se vedno našla dva kompatibilna, potem ti ne bi imel kaj pisati tja v Ljubezenske nasvete. Moški se bojijo samostojnih žensk in ženske prezirajo tiste, ki so copate. Nemalokrat se taki sparčkajo skupaj.
Se ti vidi, da zvez ne poznaš dobro v praksi ampak iz… no saj veš… teorije. Mi je prav žal, da moram to napisati…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Ne bi najprej definirali samostojne ženske ?
Da vidim, če se jih res bojimo ali ne…:)


Ne bi najprej definirali samostojne ženske ?
Da vidim, če se jih res bojimo ali ne…:)[/quote]
Samostojna ženska je tista, pri kateri veza ne funkcionira 😉 😉

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


In zakaj ne ?

Ker hoče biti samostojna in zato ne mara, če ji kdo pomaga in sama prav tako noče z nobenim imeti opravka, ker potem več ni samostojna ?

Kate

Čemu sem dal kompatibilnost pod narekovaje, ugibaj! 🙂
Sadist npr. rabi mazohista, in obratno, ampak ta dva sta kompatibilna pod narekovaji, ker oboje je patološko.

Ko rečeš SO – je posploševanje in ozko klišejsko razmišljanje s predsodki. Mar spol vpliva na tvoje osebnost in značajske lastnosti?

Drži pa to za tiste moške, ki so nesigurni, ki radi vodijo, ki imajo manjvrednostne komplekse, če jih ženska intelektualno prekosi, če zna naredeiti tudi “moška dela”, če več zasluži in podobno.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Jez pa črne štunfe……peti dan 🙂

A to kaj pomeni pri ženskah, samostojnih ženskah? 😉

Jez pa črne štunfe……peti dan 🙂

A to kaj pomeni pri ženskah, samostojnih ženskah? ;)[/quote]

Če imaš lepe noge brez platfusa, veliko!
Imaš štrumfpanteljce, da ti dol ne zlezejo?

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Iz tipa, ki nima razčiščenih neaterih pojmov… ki je predolgo samski in potem cel happy, ko si eno najde…lahko tista naredi točno karkoli se ji zljubi. Mislim, da je ta tvoja izjava spet samo ena obrambna racionalizacija (da ti to nisi, ker si prečital svoje pametne knjige), seveda varljiva.[/quote]
No, je bolj enostavno. Če tip nima razščiščenih nekaterih pojmov, je torej copata že preden spozna žensko. In, če tip nima razščiščenih pojmov, ga ženska, ki si želi ob sebi močno osebnost, sploh ne bo izbrala oziroma ji sploh že od začetka ne bo privlačen. Meni je to logično in razumljivo. Ni potrebno nobene knjige prebrat, da to veš. Ali pa? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Meni tudi.
Ne moreš iz nekoga narediti nekaj, če ta možnost v njem ne obstaja že prej.

Spremenile so se le okoliščine in s tem prišle do izraza drugačne lastnosti.

Kaj pa vem, če so lepe. Sami sebi smo vedno slab sodnik, drugače je pa zadnjič ena rakla, da so ji simpatične….
Ne vem, če to šteje, ker takrat še nisem bil brez štunfkov…. 🙂


Spol vpliva na marsikaj. Na značaj sicer pa ne.
Mislim, da sem čisto prav napisala. Ali pa ne? Kaj si najprej? Človek nasplošno ali to, kar si po spolu (moški, ženska)?

To je za tvoje pojme združljivo?


Ne. Ni nujno, da je tip, ki nima razčiščenih nekaterih pojmov, copata. Lahko je šovinist. Lahko ni nič od tega.


Meni tudi.
Ne moreš iz nekoga narediti nekaj, če ta možnost v njem ne obstaja že prej.[/quote]
Vreme je pač jasno, kaj je pa vama jasno, pa meni ni jasno. V vsakem obstaja vsaj najmanjša možnost da postane karkoli. Moč karakterja je pa sploh tako relativna lastnost da sploh brezveze… ob nekom ima nekdo močnejši karakter, ob nekom pa je čisto brez barve… sploh je ta relativnost tipična (mislim opažena) pri ekstravertiranih.


Točno. V nekih “ugodnih” okoliščinah je vsak sposoben ubiti človeka. No ne vem… teoretično.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Alpinistka, potrebuješ alpinista in pika. Ali pa vsaj nekoga, ki ima hribe rad. Tako kot tebe ne bo nekdo pri 35 spreminjal, tako tudi ti ne moreš več nobenega. Časi, ko smo drug drugega lahko vzgajali so bili tam.. pri 17. Pa še potem, če ostaneš z osebo iz mladosti, je pa potem problem, ker se eden od niju vpraša kako bi bilo spati s kom drugim. Težko je, ker je resnica ta, da se pač v resnici lahko ujamemo z zelo malo ljudmi. Vsaj ne tako, da bi si lahko bili življenski partnerji. Kdor o sebi misli, da se lahko ujame s komerkoli… ima probleme. Hujše kot so tvoji.

Pa hecno je, ko ti eni očitajo leta. Pri 24 ti itak govorijo, da si premlad in da boš s trenutnim partnerjem itak šel narazen. Malo kasneje pa.. kaj si pa počel v mladosti? Brezveze se ukvarjat s tem, ker nisi ravno na 29 rojstni dan našla tipa s katerim bi se … točno na, recimo, 31 rojstni dan poročila in točno pri 34 imela otroke.

Vztrajaj, išči in imej oči odprte, tako kot do sedaj. Prav je da veš, kaj hočeš in pri sebi dobro veš, da je v tem ključ, da najdeš pravega.

Ta tema z alpinistko ima eno lepotno napako, namreč nemogoče je, da bi bila resnična (mislim ne tema…ups to bo zdaj spet metafizika ;)))

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Katenjka

Kaj je marsikaj? Nisem govoril o “marsikaj”, ampak izrecno o osebnosti in značaju!

Hm? Katenjka, prečitaj in pomisli, kakšna je relevanca s tem, kar si sedaj napisala z zgornjo tematiko. Nobena, žal… Ti si pravi besedni virtuoz v izražanju. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Hm? Ti pa v nerazumevanju. Sploh pa ne pišem sem zaradi tebe.
Itak da ni vseeno, če ima neko lastnost ženska ali moški… Na primer, zapustiti otroka pred enim letom starosti.. je dosti bolj stresno za otroka, če to stori mati kot če to stori oče… ali na primer kaka družbeno nekako še tolerantna dejanja za tipa, ki se pri ženski več ne tolerirajo… ah pa saj ja nisi privrženec feminizma…? Družbene razlike bodo med nami vedno ostale, ker bodo vedno ostale biološke razlike med nami. Ko jih ne bo več (dela se na tem) bo konec te civilizacije, prepričan si lahko.
Zanačaj pa je res neodvisem od spola, isto temperament. Ampak osebnostne lastnosti niso samo to, vsaj kolikor jaz vem… a se motim?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Hm? Ti pa v nerazumevanju. Sploh pa ne pišem sem zaradi tebe.
Itak da ni vseeno, če ima neko lastnost ženska ali moški… Na primer, zapustiti otroka pred enim letom starosti.. je dosti bolj stresno za otroka, če to stori mati kot če to stori oče… ali na primer kaka družbeno nekako še tolerantna dejanja za tipa, ki se pri ženski več ne tolerirajo… ah pa saj ja nisi privrženec feminizma…? Družbene razlike bodo med nami vedno ostale, ker bodo vedno ostale biološke razlike med nami. Ko jih ne bo več (dela se na tem) bo konec te civilizacije, prepričan si lahko.
Zanačaj pa je res neodvisem od spola, isto temperament. Ampak osebnostne lastnosti niso samo to, vsaj kolikor jaz vem… a se motim?[/quote]

Še 1x, kaj ima to (izguba matere) veze spet z gornjo temo, kjer je tekel pogovor o moških, ki se bojijo samostojnih žensk? Malo pomisli. Bo, pomagam? 🙂 Ja, bingo – spet nobene!!! 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

huh, Katenjka, a dela se na tem da bo konec civilizacije?! Se mi je zdelo da je nekaj narobe s tem da se izničujejo razlike med moškim in žensko, zdaj pa pravim, bogdaj naj le ostanejo!

Družbeni vpliv pač ni vedno negativen. To pravijo komunisti, ki izumljajo novi svet in novega človeka. In po 50 letih se vse skupaj spreminja v prah. Pa toliko muke.

Take punce kot je drobtinica bodo vedno na ceni, vedno privlačne. Te razne feministke in “samostojne” pa nikoli.

Alpinistka, si se že poročila? 😉 Poznam enega, ki bi točno eno tako si želel – če bi seveda tudi ostali del kemije bil skladen 😉

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close